jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na drugą połowę Fati za Ferrana i jest cudnie.
2
Raphinha mi zamknął mordę po zeszłym sezonie.
Psioczyłem na niego na maksa. A teraz nie ma meczu, żeby nie dał czegoś od siebie. Pięknie.
0
Ciekawe czy Ferran wejdzie w drugiej połowie. Ale chyba nie bo coś na ławce go nie widzę... ;)
3
@KamQiX To jest po prostu polityka :P
Szczególnie dzisiejsza. Zarzucanie innym tego co sobie można zarzucić. Piękna sprawa.
0
@barteq Iniesta to synonim finezji, techniki, panowania nad piłką i niesamowitego przeglądu pola.
Messi to synonim boga.
1
Najgorsze jest to, że Ferran znowu zapewne w podstawie wyjdzie.
Jeszcze bardziej przerażające jest to, jak bardzo fatalnie musi Fati wyglądać na treningach, że nawet ogonów nie dostaje.
Przecież gorzej od Ferrana to mam wrażenie, że w tym klubie grać się nie da.
2
@FanBarcy22 No powiedz mu tato!
4
@Luciano99 tak to jest jak się atakuje brzuchem czyiś łokieć.
0
@escarabajo ale za to tym razem sztucznie nabijajaca rekord w lidze ogórkowej dla ogórków jego pokroju
1
Podobno Szczęsny na jutro konferencje zapowiedział. ;)
0
Transmisja na żywo się nam chyba zacięła. :/
0
Coś długo to trwa z tym Szczęsnym.
1
Piękne czasy. Dwóch Polaków w ulubionym, wielkim klubie.
Nieprędko ponownie doczekamy czasów gdzie w Barcelonie, Realu czy innej potędze tego kalibru grać będzie dwóch naszych rodaków.
0
@Kuchar Z tym kolorem tego dnia to się tak nie rozpędzaj rasisto.
23
@betonito uznano, że już dostał nauczkę
0
All I have are negative thoughts
0
@MesQueUnClub_87 to będzie tak samo martwy przepis jak wyprzedzanie się przez TIRy.
0
@KamQiX no ale niestety to kierowca ma zachować szczególną ostrożność.
Z jednej strony logiczne.
Ale z drugiej strony pieszy powinien mieć świadomość tego że może stracić życie jak bezmyślnie wejdzie na ulicę. Wydaje mi się że trochę brakuje wyobraźni ludziom. To tak jak z tym zapieprzaniem 200 autostrada.
1
@MesQueUnClub_87 nieprawda. Ludzie się zatrzymywali i przepuszczali. Zależy na kogo się trafi. Ja zawsze przepuszczam praktycznie jeżeli nie wymaga to gwałtownego hamowania. Wcześniej też tak robiłem.
0
@tbas zgoda.
Przydałby się też bilans złapanych.
Ja z czego widzę to większość i tak nie przepuszcza na pasach.
Przepuszczają mnie wszyscy jedynie wtedy jak z synkiem idę.
1
Obowiązek przepuszczania pieszych na pasach to kretyński przepis czy dobry?
Moim zdaniem idiotyczny, patrząc szczególnie po absurdalnej kwocie mandatu.
Dodatkowo, niektórzy piesi to święte krowy, wchodzą na pasy jak "do siebie" nie patrząc w ogóle czy ktokolwiek jedzie. Najlepiej jak mają jeszcze założony kaptur i słuchawki w uszach.
0
Jeeedziemyyyyy PANOWIEEE
0
@tadzik447 ciekawe jakby to brzmiało w wersji Rammsteina.
Chętnie bym posłuchał.
3
Saga dotyczaca umowy z Nike jest już bardziej męcząca od tej z Verrattim xd
0
@Popitek12 oczywiście, że tak. Szczególnie polecam wyroby browaru Fortuna
15
@RoberDzik został skazany na banicję w imieniu Rambli podziemnej
32
@juarez mi strzeliła przy 140 na autostradzie, miałem runflaty na szczęście więc nic się nie stało.
Chodzi o odrobinę wyobraźni. Zapieprzanie powyżej 200 na godzinę to czysty idiotyzm i brak odpowiedzialności.
8
Kolejny jechał szybko ale bezpiecznie.
Szkoda, że te ćwierćgłówki nie mają wyobraźni, która choć troszeczkę by sugerowała im, że coś losowego może stać się na drodze. Chociażby pęknięcie opony.
https://x.com/KoneserUnii/status/1840047443066368158
6
Cuenca, Tello, Deulofeu, Afellay, Sandro, Trincao, Abde, Chadi, Hleb.
Oni wszyscy wnosili więcej od Ferrana. Ten nie wniósł nic poza wszechogarniającym wkurwem i wpływem na budżet płacowy o transferowy. To jest chłop na poziomie Barcelony B.
0
@robsesh co by nie było i jakikolwiek zmiennik by nie zagrał to jest niedopuszczalne aby nie oddać nawet jednego strzału w pierwszej połowie.