jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore po prostu zabawne jest to (najprawdopodobniej).
Spoko. Niech idzie do Turcji.
0
@Encore (najprawdopodobniej) to ja mam Ferrari w garażu
2
@Jakchcesz Oczywiście, że dzieciom jest to obojętne.
0
@mordini123 To kiwać jedną kiwką można też było w FIFA 99. :P
Gry o której piszesz nie kojarzę, ale na pewno w nią grałem bo byłem biednym dzieckiem. :P
Ja grałem nawet w jakąś piłkę nożną kurczakami....
0
Kiedyś była prosta metoda na odróżnienie krowy od byka.
https://x.com/KoneserUnii/status/1841740056668639327
0
@siuuu W FIFA 2001 można było robić przewrotki przez całe boisko i zawsze wpadały :P
Albo to FIFA 2002 może była...
2
Ostatnia FIFA w jaka grałem to FIFA14.
Później już tylko Football Manager :P
0
@daniel32778 pamiętam! Potwierdzam :D
Ale wspomnienie odblokowałeś.
10
@NeroTFP1 paskowy ma na imię Mihau
12
@Aragorn33 dostał żółtą bo nie dał się sprowokować
6
@Kgorecki2500 wygląda jakby był ubrany w papier w który się zawija szynkę
10
@NeroTFP1 za darmo to i sól słodka.
4
Wątpię, żeby aktorzy przestali kiedykolwiek być brani do fabularnych filmów historycznych.
Niemniej wykorzystanie AI w filmach dokumentalnych byłoby czymś ogromnie ciekawym.
62
O Chryste Panie ale zaśmiane XDDD
1
@Popitek12 inteligencja
1
@czosnekfcb mi się też podoba to, żeby ostatni kieliszek wódki zagryzać kartą SIM.
20
Trafiła kosa na... cegłę. Albo pustaka.
0
@SelloutCrowd Tiki-Laga
2
@MysticCat bo ona w Matysiakowej czuje oparcie
1
@tomek8756 i ta z tymi racicami wystawionymi niemal poziomo.
Legenda!
4
@Pnog37 De Jong ożywił grę trochę. Przebojowy.
Fati chciał ale nie potrafił za bardzo. I tak był lepszy od Ferrana
0
@Barwindg dobry wieczór i mam nadzieje, ze do widzenia
0
@esem91 ja to zrobiłem otwierając porter bałtycki. :)
3
Cancelo wróć... proszę Ciebie. Wróć...
Czeka na Ciebie... Twoje łóżko. Twoje łóżko czeka...
Ysyyy ysyyy..... wroc.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Fati nie był taki tragiczny jak na pierwsze minuty.
1
Torres gra do końca bo to chyba jego ostatnia szansa.
Myślę że jeżeli Fati dostał 30 minut w tym meczu to zagra w niedzielę cały mecz. Już w 10 minut zrobił więcej niż Ferran przez 70.
1
Ferran powinien grać w Young Boys.
1
Na drugą połowę Fati za Ferrana i jest cudnie.
2
Raphinha mi zamknął mordę po zeszłym sezonie.
Psioczyłem na niego na maksa. A teraz nie ma meczu, żeby nie dał czegoś od siebie. Pięknie.
0
Ciekawe czy Ferran wejdzie w drugiej połowie. Ale chyba nie bo coś na ławce go nie widzę... ;)