0

@Encore po prostu zabawne jest to (najprawdopodobniej).
Spoko. Niech idzie do Turcji.

0

@Encore (najprawdopodobniej) to ja mam Ferrari w garażu

2

@Jakchcesz Oczywiście, że dzieciom jest to obojętne.

0

@mordini123 To kiwać jedną kiwką można też było w FIFA 99. :P
Gry o której piszesz nie kojarzę, ale na pewno w nią grałem bo byłem biednym dzieckiem. :P
Ja grałem nawet w jakąś piłkę nożną kurczakami....

0

Kiedyś była prosta metoda na odróżnienie krowy od byka.
https://x.com/KoneserUnii/status/1841740056668639327

0

@siuuu W FIFA 2001 można było robić przewrotki przez całe boisko i zawsze wpadały :P
Albo to FIFA 2002 może była...

2

Ostatnia FIFA w jaka grałem to FIFA14.
Później już tylko Football Manager :P

0

@daniel32778 pamiętam! Potwierdzam :D
Ale wspomnienie odblokowałeś.

10

@NeroTFP1 paskowy ma na imię Mihau

12

@Aragorn33 dostał żółtą bo nie dał się sprowokować

6

@Kgorecki2500 wygląda jakby był ubrany w papier w który się zawija szynkę

10

@NeroTFP1 za darmo to i sól słodka.

4

Wątpię, żeby aktorzy przestali kiedykolwiek być brani do fabularnych filmów historycznych.
Niemniej wykorzystanie AI w filmach dokumentalnych byłoby czymś ogromnie ciekawym.

62

O Chryste Panie ale zaśmiane XDDD

1

@Popitek12 inteligencja

1

@czosnekfcb mi się też podoba to, żeby ostatni kieliszek wódki zagryzać kartą SIM.

20

Trafiła kosa na... cegłę. Albo pustaka.

0

@SelloutCrowd Tiki-Laga

2

@MysticCat bo ona w Matysiakowej czuje oparcie

1

@tomek8756 i ta z tymi racicami wystawionymi niemal poziomo.
Legenda!

4

@Pnog37 De Jong ożywił grę trochę. Przebojowy.
Fati chciał ale nie potrafił za bardzo. I tak był lepszy od Ferrana

0

@Barwindg dobry wieczór i mam nadzieje, ze do widzenia

0

@esem91 ja to zrobiłem otwierając porter bałtycki. :)

3

Cancelo wróć... proszę Ciebie. Wróć...
Czeka na Ciebie... Twoje łóżko. Twoje łóżko czeka...
Ysyyy ysyyy..... wroc.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Fati nie był taki tragiczny jak na pierwsze minuty.

1

Torres gra do końca bo to chyba jego ostatnia szansa.
Myślę że jeżeli Fati dostał 30 minut w tym meczu to zagra w niedzielę cały mecz. Już w 10 minut zrobił więcej niż Ferran przez 70.

1

Ferran powinien grać w Young Boys.

1

Na drugą połowę Fati za Ferrana i jest cudnie.

2

Raphinha mi zamknął mordę po zeszłym sezonie.
Psioczyłem na niego na maksa. A teraz nie ma meczu, żeby nie dał czegoś od siebie. Pięknie.

0

Ciekawe czy Ferran wejdzie w drugiej połowie. Ale chyba nie bo coś na ławce go nie widzę... ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?