1

@Danny Gaucho Źle przeczytałem Jima inny nick mi do mózgu wleciał.
Z Tobą nigdy w życiu nie miałem nieprzyjemności.

1

@escarabajo beż kitu, że taki grajek w Corinthians wylądował.

1

@JimMorrisonFCB on chyba za mną nie przepada xD
Z Tobą bym poszedł kurka siwa

0

@BorzyKrzys no właśnie do niej jadę i mam lukę między spotkaniami.

2

@BorzyKrzys amol. Ale mnie na wspomnienia wzięło.
Pamiętam jak byłem mały to mnie babcia tym smarowała gdy chorowałem.
Dziekuje ;3

0

Gdzie jutro zabic 2 godziny czasu w Warszawie od strony Macierzysza?
Ktoś coś poleci? W godzinach południowych.

1

@BorzyKrzys czwartek to mały piątek. Brawo!
Ja właśnie z teściowa trzasnąłem półlitrex forte.

0

@MesQueUnClub_87 a co zrobisz z dwoma milionami?

2

@Popitek12 żołądkowa gorzka tradycyjna, Ta pomarańczowa.
Cud miód.
Każda czysta jest obrzydliwa.

6

@Mattems myślę że 50 milionów i mogę przestać się interesować futbolem.

1

@TheNekro94 Pytanie czy on otworzył i był pomysłodawcą tego czy jednak byli to Arabowie a on dał jedynie swoje nazwisko przy tym.
Kierunek raczej nie jest przypadkowy.

3

Brzmi ambitnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Problemem polskiej piłki nożnej jest sama piłka.

1

Gdybyśmy niczego nie zdobyli w tym sezonie to bylibyście za pozostaniem Flicka?
Ja tak.

1

@A4ron dopóki będzie istniało kolesiostwo w zarządach w połączeniu z dziennikarzami i ludźmi wpływu to nie zmieni się nic.

0

@tbas jest gdzieś dostępny?

0

@Radioactive9705 końcówka XVIII wieku to jednocześnie najsmutniejszy i najpiękniejszych okres w historii Polski.

0

@Kengo Harra Pottera

1

@Luciano99 dobrze musisz mu płacić skoro stać go na wyjazd zagranice

21

Serial Better Call Saul to majstersztyk.

6

@kamyk_23 to ładnie 15X zakończył.

0

@bartekvisca Lewy po prostu nie jest liderem na którego wszyscy go kreują.
Pilkarz spoko. Ale nie lider.

4

Ściągnąć tego Yamala z tej kadry i niech odpoczywa.
Żeby nie skończyło się jak z Fatim.

7

Całe szczęście, że Polska nie wygrała tego meczu. Martwiłbym się później czy zdobędziemy Ligę Narodow czy nie.

1

@Ojciec5tkidzieci temat rzeka.
Generalnie o Pruszkowie i całej gangsterce lat 90 się dowiemy raczej już niewiele.
Ludzie którzy są na wolności też mają swoje wersję wydarzeń.
Nie wiadomo kto mówi prawdę.
Wałki z transportem spirytusu z Niemiec, gdzie ministrowi bodajże Książe wiózł milion dolarów żeby wstrzymał się z ustawka celną czy tam akcyzową i wiele innych raczej tylko przypadkiem wyjdą na jaw.
Tym bardziej, że ci politycy wciąż są czynni w życiu publicznym

0

Czy Nico Williams się już skończył? Czy jeszcze się nie zaczal?

7

@Arden podwójny upadek reprezentacji Brazylii by to był.

2

@MesQueUnClub96 skok ze spadochronem nad wielkim kanionem.

5

@Masnymichael trzeba. Bo Pingwin to kontynuacja ostatniego Batmana
A nowy Batman będzie się dział po Pingwinie z czego wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?