jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho Źle przeczytałem Jima inny nick mi do mózgu wleciał.
Z Tobą nigdy w życiu nie miałem nieprzyjemności.
1
@escarabajo beż kitu, że taki grajek w Corinthians wylądował.
1
@JimMorrisonFCB on chyba za mną nie przepada xD
Z Tobą bym poszedł kurka siwa
0
@BorzyKrzys no właśnie do niej jadę i mam lukę między spotkaniami.
2
@BorzyKrzys amol. Ale mnie na wspomnienia wzięło.
Pamiętam jak byłem mały to mnie babcia tym smarowała gdy chorowałem.
Dziekuje ;3
0
Gdzie jutro zabic 2 godziny czasu w Warszawie od strony Macierzysza?
Ktoś coś poleci? W godzinach południowych.
1
@BorzyKrzys czwartek to mały piątek. Brawo!
Ja właśnie z teściowa trzasnąłem półlitrex forte.
0
@MesQueUnClub_87 a co zrobisz z dwoma milionami?
2
@Popitek12 żołądkowa gorzka tradycyjna, Ta pomarańczowa.
Cud miód.
Każda czysta jest obrzydliwa.
6
@Mattems myślę że 50 milionów i mogę przestać się interesować futbolem.
1
@TheNekro94 Pytanie czy on otworzył i był pomysłodawcą tego czy jednak byli to Arabowie a on dał jedynie swoje nazwisko przy tym.
Kierunek raczej nie jest przypadkowy.
3
Brzmi ambitnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Problemem polskiej piłki nożnej jest sama piłka.
1
Gdybyśmy niczego nie zdobyli w tym sezonie to bylibyście za pozostaniem Flicka?
Ja tak.
1
@A4ron dopóki będzie istniało kolesiostwo w zarządach w połączeniu z dziennikarzami i ludźmi wpływu to nie zmieni się nic.
0
@tbas jest gdzieś dostępny?
0
@Radioactive9705 końcówka XVIII wieku to jednocześnie najsmutniejszy i najpiękniejszych okres w historii Polski.
0
@Kengo Harra Pottera
1
@Luciano99 dobrze musisz mu płacić skoro stać go na wyjazd zagranice
21
Serial Better Call Saul to majstersztyk.
6
@kamyk_23 to ładnie 15X zakończył.
0
@bartekvisca Lewy po prostu nie jest liderem na którego wszyscy go kreują.
Pilkarz spoko. Ale nie lider.
4
Ściągnąć tego Yamala z tej kadry i niech odpoczywa.
Żeby nie skończyło się jak z Fatim.
7
Całe szczęście, że Polska nie wygrała tego meczu. Martwiłbym się później czy zdobędziemy Ligę Narodow czy nie.
1
@Ojciec5tkidzieci temat rzeka.
Generalnie o Pruszkowie i całej gangsterce lat 90 się dowiemy raczej już niewiele.
Ludzie którzy są na wolności też mają swoje wersję wydarzeń.
Nie wiadomo kto mówi prawdę.
Wałki z transportem spirytusu z Niemiec, gdzie ministrowi bodajże Książe wiózł milion dolarów żeby wstrzymał się z ustawka celną czy tam akcyzową i wiele innych raczej tylko przypadkiem wyjdą na jaw.
Tym bardziej, że ci politycy wciąż są czynni w życiu publicznym
0
Czy Nico Williams się już skończył? Czy jeszcze się nie zaczal?
7
@Arden podwójny upadek reprezentacji Brazylii by to był.
2
@MesQueUnClub96 skok ze spadochronem nad wielkim kanionem.
5
@Masnymichael trzeba. Bo Pingwin to kontynuacja ostatniego Batmana
A nowy Batman będzie się dział po Pingwinie z czego wiem.