jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kuz generalnie kariery powinni mieć skończeni wszyscy mający inne poglądy od tych właściwych
3
@NeroTFP1 złego licho nie bierze! :D
Super!!!
3
@maroon ja jeździłem chwilę.
Niby jest okej.
Ale ta wielkość silnika z tą liczba kW nie ma szans na długowieczność.
0
@4drian0 ja takim odpisywałem zawsze że już wysłane i czekałem co dalej
1
@ranger3120 a wyszedł w piszczel na wyprostowanej nodze przy wygranym meczu.
Standard
3
Minusy:
- Lewy
- Ferran
- uraz Olmo
Plusy:
- Cała reszta
Niesamowicie się ogląda ta Barcelonę. Wreszcie z chęcią człowiek siada do meczu bez przeklinania pod nosem, że znowu będzie kopanina i modlenie się o wynik.
0
@Rhaan i faul Ferrana
4
Przeciwko nam się nie daje takich czerwonych kartek.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Straszą Armageddonem tymi alertami RCB a tutaj ledwo mżawka w centrum....
4
Kamala standardowo xD
1
Kuba Badach to zajebisty wokalista.
1
@cules100pro każdy stadion jest fatalny akustycznie do grania koncertów. Z zasady.
0
@mordini123 łatwo
5
@MarFan ?
Widzisz gdzieś tu zarzut do Ciebie?
0
@arasz1819 to ty gadasz coś o kolczykach. Ja mówię o jej wystąpieniach brzmiących słowo w słowo identycznie.
O nie. Ale jesteś nieuprzejmy. :(((((((((( xd
0
Komentarz usunięty
20
@MarFan szkoda, że ta inflacja od 2002 roku nie wyznacza również wysokości kwoty wolnej.
1
Komentarz usunięty
0
@AlwaysBlaugrana ale ile w końcu wynosi bo nie napisałeś
1
@arasz1819 merytoryka równa Twojemu wpisowi.
Mogłeś dodać jeszcze, że te paskudne media mówiły, że Trump zostawi Europe na pożarcie Putinowi.
1
@LukaszFan fatalni obaj
0
@Wojcio to też.
1
Komentarz usunięty
3
Tego typa to się autentycznie nie dało słuchać.
Styl mowy jak ksiądz na kazaniu, tyle, że w większości przypadków nie miał nic ciekawego do powiedzenia.
0
@Cvzx u nich wszyscy na czarno robią
1
Napisze ktoś dla tłuka i ignoranta po polskiemu co oznacza dla nas to, że mamy o 200 milionów wyższy ten limit?
Oznacza to już ostateczny koniec z problemami dot. rejestracji?
0
@Aragorn33 chodzi mi o to, że tu trwa debata nad tym czy stawiać lotnisko czy nie stawiać a konkurencja nie spi.
Inwestycja z definicji jest kosztem który ma się z czasem zwrócić.
Lotnisko we Frankfurcie też nie powstało za darmo.
0
@Azazel_Pazuzu jeżeli Niemcy rozbudowują największe lotnisko cargo w Europie aby utrzymac konkurencyjność na kolejne dziesięciolecia a my stoimy w miejscu bo yebacpisy muszą zrobić audyt i przeprowadzić ta inwestycje po swojemu za x lat, to moim zdaniem jest to dość przykre.
Rozbudowują za 600 baniek, bo inwestycje w powstanie takiego lotniska mają już dawno za sobą.
@arasz1819 xD
0
@TheNekro94 myślę że porównywanie polskich lotnisk do tych niemieckich nie ma większego sensu.
Nie da się porównać rozbudowy lotniska w Warszawie to rozbudowy kolejnego lotniska w Niemczech.