0

@budel17 u mnie nie ma :(

0

Wiecie może gdzieś można dostać piwo Miłosław Marcowe?

1

@tristan87 w sumie to jest problem.
Bo jeżeli do damskiej toalety czy szatni wchodzi chłop który uważa się za babę, to rodzi to pewien dyskomfort dla Pań utożsamiających się jako kobiety :P

1

@mrboom piekny jak @Rust_Cohle

3

@draxidox dodając fakt, że auta mają fabrycznie 4km/h zawyzona prędkość, to trochę dziwi ten bol dupy.
Jeżeli było ograniczenie do 50 i przekroczył o 1 km/h to musiał mieć zapięte 55 km/h.

0

Jeszcze tylko 6 dni nierównej walki Barcelony z okienkiem transferowym i rejestracja piłkarzy.

1

@BulaKG idziesz po klina? :P

17

I Vitor będzie robił zajebiste wyniki w Betisie.
Tego mu życzę:)

0

@FcPortoFan1999 no taki ze mnie zły wujek :P
Lepiej dmuchać na zimne!

0

Ale taki pozny Busquets i Rakitic by się teraz przydali.

1

@FcPortoFan1999 i apatycznie

4

Barcelona ma obfitość braku funduszy

0

Kurs na Athletic 5.0 na superbet?
Mam sumienie, nie będę okradał superbetu... zbyt oczywista predykcja wyniku.

0

@PatrykBarca griezmanna też oddaliśmy i nie wygrał. :(

0

Aż mi się przypomniało "nie płakałem po papiezu"

0

@Pawel1985 i w ataku będziemy mieli kogo? Torresów?

2

Czyli jak odejdzie Christensen to stracimy gościa który grał jako DM i całkiem nieźle sobie radził, gdzie jednocześnie DM jest jednym z naszych priorytetów do zasilenia.
Logiczne.

Barcelona się stała targowiskiem do oddawania zawodników za półdarmo. Wstyd.

0

@sen millennium działa

1

To słodkie ze te gwiazdy na top trendach i ludzie z wierchuszki TVNu bawią się lepiej od publiczności. :D

1

@Coutinho007 on i Lindemann są nie podrabialni.

0

@ToWinaSedziego płacąc za to Gundoganowi za podpis

1

@Zoker dobre hasło na złe czasy. :P

15

Może SpaceX z Elonem Muskiem na czele zostałoby sponsorem Barcelony? Bo to co się w tym klubie wyprawia to jakiś "kosmos".

8

Czyli ta osoba, która powiedziała że Barcelony nie stać nawet na tłumacza dla Flicka okazuje się że miała rację xD

14

@JBgomeS wolę narzekacza który robi robotę na boisku od zlotoustego piłkarza który na boisku nic nie robi.

0

@Kgorecki2500 wątpię żeby Petru startował zamiast Holowni.
Z czego wiem to Szymon zawsze dążył do startu w wyborach

3

@beter2 Malcom a nie Malcolm!
Tyle lat minęło a na Rambli dalej to samo xd

5

Można powiedzieć, że Gundogan wraca z Podlasia do cywilizacji.

6

@Coutinho007 cudowny wokalista

0

@Dari0G telefon jest firmowy i nie mogę aplikacji mieć niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?