jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@budel17 u mnie nie ma :(
0
Wiecie może gdzieś można dostać piwo Miłosław Marcowe?
1
@tristan87 w sumie to jest problem.
Bo jeżeli do damskiej toalety czy szatni wchodzi chłop który uważa się za babę, to rodzi to pewien dyskomfort dla Pań utożsamiających się jako kobiety :P
1
@mrboom piekny jak @Rust_Cohle
3
@draxidox dodając fakt, że auta mają fabrycznie 4km/h zawyzona prędkość, to trochę dziwi ten bol dupy.
Jeżeli było ograniczenie do 50 i przekroczył o 1 km/h to musiał mieć zapięte 55 km/h.
0
Jeszcze tylko 6 dni nierównej walki Barcelony z okienkiem transferowym i rejestracja piłkarzy.
1
@BulaKG idziesz po klina? :P
17
I Vitor będzie robił zajebiste wyniki w Betisie.
Tego mu życzę:)
0
@FcPortoFan1999 no taki ze mnie zły wujek :P
Lepiej dmuchać na zimne!
0
Ale taki pozny Busquets i Rakitic by się teraz przydali.
1
@FcPortoFan1999 i apatycznie
4
Barcelona ma obfitość braku funduszy
0
Kurs na Athletic 5.0 na superbet?
Mam sumienie, nie będę okradał superbetu... zbyt oczywista predykcja wyniku.
0
@PatrykBarca griezmanna też oddaliśmy i nie wygrał. :(
0
Aż mi się przypomniało "nie płakałem po papiezu"
0
@Pawel1985 i w ataku będziemy mieli kogo? Torresów?
2
Czyli jak odejdzie Christensen to stracimy gościa który grał jako DM i całkiem nieźle sobie radził, gdzie jednocześnie DM jest jednym z naszych priorytetów do zasilenia.
Logiczne.
Barcelona się stała targowiskiem do oddawania zawodników za półdarmo. Wstyd.
0
@sen millennium działa
1
To słodkie ze te gwiazdy na top trendach i ludzie z wierchuszki TVNu bawią się lepiej od publiczności. :D
1
@Coutinho007 on i Lindemann są nie podrabialni.
0
@ToWinaSedziego płacąc za to Gundoganowi za podpis
1
@Zoker dobre hasło na złe czasy. :P
15
Może SpaceX z Elonem Muskiem na czele zostałoby sponsorem Barcelony? Bo to co się w tym klubie wyprawia to jakiś "kosmos".
8
Czyli ta osoba, która powiedziała że Barcelony nie stać nawet na tłumacza dla Flicka okazuje się że miała rację xD
14
@JBgomeS wolę narzekacza który robi robotę na boisku od zlotoustego piłkarza który na boisku nic nie robi.
0
@Kgorecki2500 wątpię żeby Petru startował zamiast Holowni.
Z czego wiem to Szymon zawsze dążył do startu w wyborach
3
@beter2 Malcom a nie Malcolm!
Tyle lat minęło a na Rambli dalej to samo xd
5
Można powiedzieć, że Gundogan wraca z Podlasia do cywilizacji.
6
@Coutinho007 cudowny wokalista
0
@Dari0G telefon jest firmowy i nie mogę aplikacji mieć niestety