jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PizzerMan kropeczka
1
@maroon jeżdżą też takie.
Natomiast tam jest kompletnie inna kultura jazdy. Tam się trąbi żeby poinformować że jedzie się za kimś, albo że się zbliża. Można powiedzieć że klakson pełni funkcję lusterka poniekąd.
3
@TheNekro94 około 500 dziennie.
3
@Arden byłem w Indiach. Trochę tak to wygląda.
Niemniej - nie chodzi się tam na spacery.
3
@Borneo metody rosyjsko niemieckie
0
Czy Nico Williams przejdzie do nas w piatek czy dopiero w sobotę?
0
Olmo dzisiaj wygra nam mecz.
3
Lewa strona to jest u nas słaba jak sik emeryta.
1
Ahh gówno. Tutaj my idziemy znowu
1
Wszystko by się udało gdyby nie te wścibskie dzieciaki.
0
@JimMorrisonFCB a The Cure nie lubiłem nigdy z kolei :P
3
@JimMorrisonFCB generalnie Floydzi tworzyli coś więcej niż muzyka.
Absolutnie jeden z najlepszych zespołów w historii muzyki
4
The Wall - Pink Floyd
2
@FanKFC Mutter - Rammstein
0
@Radioactive9705 Deco z okazji urodzin ma pozwolenie na zdupcenie doszczętnie jakiegoś tematu
0
@Ojciec5tkidzieci no było parę ananasów. W szczególności ekspert taktyczny z okolic 2010-2012 roku.
5
@Rust_Cohle najlepsze są i tak jego opinie w danych kwestiach. XD
Pisze zawsze oczywiste truizmy i rzeczy kompletnie bez wartości.
Zawsze tak było. Gdy wypisywał swoje mądrości tutaj szczególnie.
Pośmiewisko.
1
@JimMorrisonFCB haha. Tak jest!
Jacob and sons ;P
0
@Herato albo nowego Wojtka Kowalczyka
3
@Azi nie da się ich porównać za bardzo.
Bartomeu doprowadził klub do upadku. A Laporta prowadzi upadły klub.
Fundamentalna różnica.
0
@kynio302 współczesność
0
@MesQueUnClub22 verona spokojnie strzeli dwie bramki :P
10
Nie no... To jest jakaś nieprawda, że są tacy ludzie wśród nas xD
0
@FcPortoFan1999 nie psuj!
0
@Aragorn33 Nico zajebisty piłkarz.
Szkoda, że Barcelona to klub mem od paru lat. Byłby idealny dla nas.
0
Jak się Girona prezentuje? Tak samo piękna jak rok temu?
Czy ponownie one season wonder?
0
@barcelonaLM lepsza dżuma niż cholera
1
@Kgorecki2500 to też może być pochodna zmiany pokoleniowej i ogólnego wkur*u na popis i inne przystawki.
Odsunięcie Korwina to była i tak konieczność, bo odpalał protokoły.
To już nie jest polityk tylko niepoprawny politycznie pseudomyśliciel.
Ale co zainspirował ludzi do wiary w wolny rynek to jego.
12
Jak wyprzedaż to tylko do Barcy, do Barcy...
Bo promocje tam, burdel, ram pam PAM PAAM
0
@Katalończyk 99 w sumie to niegłupi pomysł