5

Można powiedzieć, że Gundogan wraca z Podlasia do cywilizacji.

6

@Coutinho007 cudowny wokalista

0

@Dari0G telefon jest firmowy i nie mogę aplikacji mieć niestety

0

Da się jakoś sprawdzic w orange ile zostało GB internetu?
Można zadzwonić na jakiś kod *101 albo podobne?

5

@draxidox zaczynają się rozkręcać.
Nikogo zdrowo myślącego to nie dziwi. :P

5

@kanver_ sprowadzimy Karola Bombowca Krawczyka z FC Albatros.
Taka bomba

0

@Faro ciekawe jak będzie z optymalizacja, bo wydaje się przeeeeeeeogromna.

1

@Faro nieźle. Nigdy o tym nie słyszałem :O

0

@Chucky Bentley Infinite Rush ładnie pachnie

0

@MesQueUnClub_87 sprowadził Olmo zwiększając naszą obfitość braku funduszy na rejestrację

1

@MesQueUnClub96 ale defetyzm na la rambli.
Kompletnie nie ma w Was wiary w wielkiego Laportę.
Wielkiego dosłownie i w przenośni

0

@Patrykl145 nie jestem naiwny.
Ale nie padła nigdzie oficjalna informacja ze zostaje. Okienko jest otwarte, pozbywamy się wielu piłkarzy. UJ wie

1

@MesQueUnClub96 zawsze można spróbować

3

Co do Nico to może być też tak, że chłop po prostu czeka na zielone światło w sprawie rejestracji.
Dostał wiadomość - słuchaj nie możemy teraz Cie zarejestrować ale będziemy pracować nad tym do końca okienka i Nico powiedział, że okej to póki co wracam do treningów aby się nie połamać na pół sezonu.

Możliwe? Możliwe.

0

@Swistus172 niedługo ucieknie nam też Getafe i Rayo.

0

@partymaker aha xD
Nie ma w sumie co się dziwić, skoro sami go wypychają.

1

@don'T.R.I.P.e te 55 mln to są rozbite w czasie na pewno. Nie wiadomo jaka kwota ma impakt na budżet w tym roku

0

Ciekawe ile dostaniemy za Gundogana.
Coś mi się wydaje że nasz zarząd wyciśnie maksymalnie rozwiązanie za porozumieniem stron.

0

Bartomeu na prezydenta! Z Rosellem jako wice.

0

Robią miejsce dla Nico.
C A L M A

2

@Rust_Cohle bo Real wczoraj nie tylko stracił dwa punkty.
W oczach Rambli, Real pokazał że jest kolosem na glinianych nogach. Początek sezonu a już przegrali ligę.

7

No właśnie. To jest dokładnie sedno tego problemu.

0

@Vegeta88 ja widzę na stronie tylko Opcje 90 euro za cały rok. To jeszcze jakaś opłata jest aktywacyjna?
Myślałem że wystarczy pobrać aplikacje na tv

0

@Vegeta88 jesteś zadowolony? Ile płaciłeś? Nie boisz się że to padnie i kasa przepadnie?

0

@Nazio_87 czyli Radomsko

0

@busel004 stary patent uszczęśliwiający tylko za pierwszymi trzema razami

0

@Nazio_87 kolega z centralnej Polski?

2

Odświeżam sobie film Midsommar.
Polecam każdemu tą dawkę zdezorientowania.

7

To nagranie ma już 24 lata. Czas nie płynie, czas ucieka. :O
Legendarne wideo :D

15

@Kamilos84 super film.
Ale takie powroty są dosyć ryzykowne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?