jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 ciekawe ile procent z tych błyskotliwości wpada im od realizatora do ucha.
0
@Arden może to nie była muzyka tylko disco polo? W końcu to na wsi
0
@Aragorn33 czyli będzie na kupno części tułowia Nico Williamsa
13
Piękna uwaga ze strony nadredaktora.
1
@Aragorn33 cudowne. :D
Niesamowite jak się zmienia perspektywa dla tych ludzi.
1
@MesQueUnClub96 mam goldena.
Najcudowniejsza rasa na świecie.
1
Piękny jesteś Hansi wiesz? Pieeekny...
0
I Nico trenuje już każdego dnia czy przyszedł na trening tylko raz filmik nakręcić?
2
Laporta podczas prezentacji Olmo odpowiadający na pytanie dotyczące transferu Nico:
2
@doc no byłby kabaret z pewnością.
Teoretycznie wg prawa masz obronę konieczną. Możesz zostać ukarany jeżeli przekroczysz granicę w sposób rażący.
Czyli według polskich sądów jeżeli odmówisz mu herbaty.
0
@Arcybiskup Skoro budują niezatapialne łodzie, to jest szansa że wytwarzają też nieprzeciekalne okna! Pięknie!
1
@SawneyBean Mógłby ale okazał miłosierdzie wobec bliźniego.
Poza tym nie wiadomo co się stało po nagraniu.
6
Na nagraniu jeden z wykładowców na siłę starał się wtargnąć do mieszkania pewnego nieuka, aby wytłumaczyć mu, że kręgu agracyjnego wokol czarnej dziury nie da się tak szybko minąć a osobliwość jest niedostrzegalna.
2
@Zoker no oczywiście, że tak. Ja również.
Dembele się wtedy zapowiadał na absolutną topkę.
Coutinho tez był genialny. Nie ma w tym nic dziwnego.
0
@ShawnC ale w ciągu pięciu lat
0
@Rewolucja123 każdy szanujący się kibic pamięta moment który doprowadził do upadku klubu.
1
Naprawdę przestaliby już robić nadzieje co do przyjscia Nico.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Boże jak ja kocham takie wpisy.
Joan Laporta kapnął się NAGLE że coś nie idą te rozmowy (z pewnością bazował na plotkach Sportu i Mundo Deportivo) więc NAGLE postanowił samodzielnie poprowadzić negocjacje piłkarza który już wrócił do treningów ze swoim zespołem.
Bo skąd mógłby wcześniej wiedzieć, że warto wkroczyć ponieważ rozmowy nie przebiegają zgodnie ze scenariuszem? Przecież w takiej małej firmie na pewno nie ma zebrań, briefingów i innych raportów zmuszających do płynnej wymiany informacji. XD
Opcje są dwie:
1. Mastermind że strony Laporty. Zbliżają się wybory więc uruchamia kontakty aby przedstawiono to w ten sposób w prasie po czym udaje mu się ten transfer dopiąć. Cudowny prezydent potrafiacy załatwić każdy temat jak należy. Warunek jest tutaj taki, że Nico musiałby już być dogadany.
2. Opcją druga jest moim zdaniem bardziej prawdopodobna, mianowicie jest to kolejny z wielu wysrywów plotkarskich Sportu.
1
@Konstanty23 słowo w słowo tak powie podczas prezentacji
0
Laporta podczas prezentacji Olmo, róbcie screeny: "Pracujemy do końca okienka, mamy świetnego dyrektora sportowego, który sprowadzi do Barcelony samych najlepszych piłkarzy. Dzięki naszym działaniom klub jest w stanie przeprowadzić transfer Nico Williamsa i defensywnego pomocnika, finanse są w dobrym stanie. Pozwólcie spokojnie pracować członkom sztabu, bezgranicznie im ufam. Okienko się jeszcze nie zakończyło, przed nami kilka bardzo intensywnych tygodni."
4
Na górze róże, w śmietniku śmiecie
Deco jest najlepszym dyrektorem na świecie
7
@NeroTFP1 czyli Kamil bliżej
3
@Herato bez porównania lepszy Ter Stegen.
Valdes to było najsłabsze ogniwo tamtej Barcelony. Niemiec dwa sezony temu był jednym z najmocniejszych.
6
Przydałoby się podsumowanie tego co miało być a nie ma m.in:
- nowi udziałowcy w Barca Studios
- transfer Nico
- Transfer Merino
- Kontakt z Nike
- Powrót do zasady 1:1.
Na konferencjach jest złotousty Laporta. Jak jednak mawia stare porzekadło - po owocach ich poznacie.
0
@Zoker stereotypowy Janusz czyli Joan niestety nie popisuje się ostatnio.
0
Gdyby Barcelona była mężczyzną to miałaby na imię Janusz.
1
No i koniec challenge'u...
0
@maroon na pierwszą damę
1
Stanowski powinien spróbować wystartować w tych wyborach prezydenckich.
To dopiero byłby reportaż :D