jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz giga fanem nie byłem, ale śpiewało się na imprezach why dont you get a job :P
12
@bartas97 chwila, przecież piłkarza można podpisać i uzgadniać warunki dopiero 6 miesięcy przed końcem kontraktu. :P
Real jak zwykle ponad prawem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Chciałbym tylko zauważyć, że decydujący według mediów tydzień dotyczący transferu Nico zaczyna dobiegać końca.
Czekamy na informacje o panującym optymizmie, kwestii dni oraz finalnie kwestii godzin z konferencją jako wisienka na torcie.
0
@chosenone Zmieniają styl pod współczesnego słuchacza - czyli w skrócie poszli na kasę tudzież w pop :)
Żenada
0
@zadafcb i Jakubów, serdecznie dziękuje :P
2
To niesamowite jakie gówno zrobiło się z Męskiego Grania.
Zaczelo się od naprawdę fajnych koncertów z energetyzującymi numerami, a od jakichś trzech czy czterech lat mamy zwykle, nijakie popowe badziewie bez charakteru.
Strasznie szkoda.
39
Fati z szacunku do Messiego sprawił, że nie będzie nikt grał z numerem 10 na plecach.
Wielki człowiek.
4
Potruchtał pare razy i chłopa zmiotło z planszy.
0
@Messibestplayerintheworld No Olmo podobno tez bez sprzedaży a żeby przyszedł Merino trzeba się pozbyć kogoś XD
Chyba, ze czegoś nie wiem. To znaczy na pewno nie wiem, ale bazuje ta wysrywach dziennikarskich
0
A nie mógłby przyjść Merino po prostu zamiast Olmo?
18
@Zoker No Unia Europejska zwalcza w ten sposób największe problemy środowiskowe XD
1
@maroon Chodzi mi o to, ze chciałem to napisać w prześmiewczym tonie ale zrezygnowałem.
0
@maroon chciałem to napisać, ale naśmiewanie się z urody alkoholiczki jest na poziomie jej poziomu.
0
@Dynak Tak tak. To jest ta jej wyzwolona i zdumiewająca ekspresja godna podziwu
0
@arasz1819 kasa ze zbiórek zrobiona, długi spłacone, wiec można odejść z działania publicznego.
Kudłaty z KOD pewnie jeszcze wroci.
24
Co za wieśniara.
Wysławia się jak menelica i brzmi jak menelica.
Chyba pieniążki ze strajku kobiet się skończyły, bo po paru latach znów się uruchomiła. :(
1
@mordini123 genialny serial swoją droga :)
0
@Jakchcesz No prawda.
Ale jest jednak coś w tym, ze istnieje rywalizacja na rynku. Real z Barca się przesciga co okienko z głośniejszym nazwiskiem.
0
@tomek8756 podpisuje sie pod tym.
Z Lisa się okrutny kretyn zrobil
0
Lexus ES, Toyota Camry czy Skoda Superb?
Co z 2024 najlepsze i dlaczego?
0
@tristan87 jak w tych memach - A ja wtedy do niego: „Alex, a może wpuść Solskjaera?”
3
@karolup Laporta = Bartomeu? XD
To ładne śniadanie zjadłeś dzisiaj.
Jaki by Laporta nie był, to nie można mu odmówić stania na głowie żeby wydobyć klub z bagna jaki został po Bartomeu.
0
@Comentateiro bo to była Ewa Praun
7
@Zoker i odznaczyć uszkodzone :P
2
@vangoor nie ma sprawdzonych miejsc. Zawsze zabieram ze sobą kumpla z warsztatu żeby obejrzeć auto razem gdzieś na stacji kontroli pojazdów przed kupnem
16
Coś pięknego :DDD
2
Ależ Ajax byl wtedy genialnym zespołem.
0
@tristan87 Gavi kontuzja od prawie roku i wartość nadal 90 melo
24
Nic nie dzieje się przypadkiem. :P