jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@BukmacherkaToNieTypy jak Nico nie chce. Skąd wiesz takie rzeczy?
13
Ale zajebiste :D
0
@RobiS jeżeli działa na osy, to na szerszenie teoretycznie też powinien.
A jaki jest problem?
Szerszenie sa mniej agresywne od os.
1
@Zdobywca wygląda na to, że nie będzie się musiał specjalnie starać.
0
@FcPortoFan1999 no to zobaczymy. Jeżeli zostanie Biden, to Trump to bierze lekko.
0
@FcPortoFan1999 samobój demokratów trochę.
Czas im się kończy. Chyba, że strzelą znienacka z kimś i naród się rzuci jak na wybrańca.
21
No niestety. Biden raczej jest skończony.
8
@Xaviball Yamal nie zdobędzie złotej piłki tak długo jak Barcelona nie wygra LM.
Więc... odpowiedź nasuwa się sama ;)
0
@Xaviball koncert z 2001 roku :P
DVD powstało później
0
@Joe_Barbaro Nigdy nie miałem sprzętu Sony. Nie licząc Xperii :P
1
@Toretto 65 calowy OLED C3
3
Znalazłem stare DVD z koncertem Limp Bizkit z 2001 roku.
Jeju, ale czasy się zmieniają :D
Nostalgłem trochę.
1
@Toretto ja mam LG i bardzo chętnie się przesiądę na inną markę.
Po jakimś czasie zaczyna się zacinać delikatnie system.
Chrzestny ma Samsunga w podobnej klasie i działa o wiele płynniej.
0
Darwin Nunez ma refleks chudego byka a nie jakiegoś spaślaka.
Ale żenada :D
1
Wreszcie burza!
0
@Gaz niby tak, ale jednak nie do końca.
0
@JordiAlbion no jasne.
Natomiast to jak niektórzy sa zapatrzeni w wyświetlenia i klikalność jest straszne.
0
@Lucyfffer masz na myśli tego całego speeda? Też nie rozumiem.
Ale ciężko zrozumieć te czasy.
Gdzieś mi ostatnio mignęła matka która nagrywała na tiktoka dziecko kilkuletnie które krztusi się cukierkiem. Zamiast pomóc to nagrywała. Głupia sraka.
1
Szczęście, że i tak po łbie nie dostał.
Znam ludzi z BC, RR czy supportów HA. Nie są oni zbyt cierpliwi.
0
@arasz1819 torfowa, bardzo mocno czuć dym i palone drewno.
Absolutnie genialna.
0
@Lucyfffer Ja to mam różne fazy. Czasami piwo, czasami wino, czasami whisky. Zależy od pory roku chyba. Z piw w lato to przede wszystkim gatunek American Wheat.
1
@tristan87 ciężko się słucha tego cepa.
0
@Pedri16Future o shit.
2
@Arden ja jestem politologiem, ale z przyczyn obiektywnych zajmuję się logistyką.
0
@Lucyfffer generalnie jestem fanem piwa. Warzyłem swojego czasu trochę domowo :D
Tego jednak nie piłem.
0
@arasz1819 Ja ostatnio miałem cudowną whisky Laphroaig 10yo.
Cóż za cudo!
1
@Mario96w eee. Ja widzę potencjał w tym winie.
2
Co pijecie?
Ja testuję aktualnie Vino Frizzante Blanco za 14 zł z Lidla.
Z każdym łykiem jest coraz smaczniejsze.
0
@PaPo niestety nie w centrum. Tu wciąż gorąc, duchota.
Przynajmniej alkohol jest zimny.
0
@arasz1819 Messi powinien dostawać ZP dopóki nie zakończy kariery.