jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 dbam o Twoje życie seksualne, Masz przynajmniej męża w domu nabuzowanego.
2
@macio_944 to Ty?
Powiedz mężowi, zeby się ubierał jak idzie na tarasie usiąść.
1
@Arden zapowiadają burze w nocy, wiec krzyżuje palce.
1
@FCB_dimiC Od czegoś trzeba zacząć… piekłeś kiedyś chałkę?
No właśnie….
1
@Rust_Cohle ale to poczekam aż powstanie.
0
@FCB_dimiC chętnie, ale to typ z rodzaju „zostaw, sam zrobię”.
Poza tym nie obiboku. Dopiero co upiekłem chałkę.
Panie, nie obrażaj pan, dobre?
1
Nie ma to jak domowe ciasto drożdżowe w słoneczny dzień, w ogrodzie przy akompaniamencie sąsiada który stawia blaszany garaż tuż obok.
Coś pięknego.
0
Hiszpania jedynie się wyroznia poki co i Niemcy, gdyby nie ostatni mecz.
Francja strasznie rozczarowuje. Niesamowity zjazd tej repentacji
0
@Aragorn33 to ten Zuniga co Neymara tak sfaulował na mistrzostwach w 2014?
2
Ja pieprze, przez niektóre te reklamy nie da się korzystać z tej strony na telefonie.
Nigdzie to nie jest chyba tak irytujące jak tutaj.
21
Wszystko zalezy od perspektywy :D
0
@MesQueUnClub_87 oglądałem tez. Fajny film. :)
Trochę inny temat filmu, ale bardzo trzymający w napięciu jest „Hotel Mumbai”. Gorąco polecam.
0
@MesQueUnClub_87 masz coś jeszcze z takim gęstym klimatem?
W sensie tu się chyba jeszcze nie rozkręciło ale już mi się podoba.
2
@macio_944 lepiej włączyć Dom Nocny na Disney.
Oglądam właśnie, spoko film.
0
@Danny Gaucho niewiele to zmienia w tym kontekście. :P
0
@lntrowertyk Wyglada jakby ktoś mu przy dacie urodzenia grzebał.
Nie dałbym mu 23 lat tylko 43…
1
@bartekvisca Albanii trochę szkoda
0
Nagelsmann wyglada jakby na kogoś polował.
1
Ten z nr 22 w Szwajcarii to niemal sobowtór Van Persiego w niektórych ujęciach.
31
Myślałeś, ze to polski Guardiola a to polski Luj Witą.
1
@BorzyKrzys haha. Tak, te pauzy ewidentnie wskazują na to ze szuka w głowie synonimu. Wyrazow bliskoznacznych. Podobnie brzmiących. Symetrycznych.
0
@BorzyKrzys tak.
Już wole Kazia „YYYYYYY” Węgrzyna zdecydowanie xdd
20
Ta opcja kontekstu na Twitterze jest genialna XD
1
Borek już jest irytujący z tym swoim stylem komentowania.
Gada. Takimi kropkami. Przerywając. Przeciągając.
Kiedyś mi to nie przeszkadzało ale odkąd skończyłem 30 lat to zaczynam mendzić.
0
@bartekvisca ja już w całości się przerzuciłem na Twittera i kompletnie nie tęsknie. :)
0
@Sulimo obrazę uczuć to raczej @VegetaPolska zglasza
0
@MesQueUnClub96 @Rust_Cohle Wy jesteście jakos spokrewnieni?
Albo się kochacie albo nie wiecie jak zagadać :P
1
Kurde i Nico i Frimpong to super piłkarze.
Ale patrząc na chemię między Williamsem i Yamalem to aż szkoda żeby nie grali w klubie razem.
3
@Herato Balotelli w prime o wiele lepszy.
2
@Comentateiro Austria była w zasięgu? Kogo? Chyba kubków z piwem kibiców na trybunach.
Żeby być w zasięgu to trzeba cokolwiek prezentować.
U nas pojawiły się tylko kilkunastosekundowe zrywy. Pare razy.