jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcasub musza gazety z czegoś żyć.
Skonczy się na 3-5-2 z Vitorem i Robertem w ataku XD
5
@Montjuic zaraz się zlecą orły z komentarzami pokroju „biali też gwałcą” ….
Chcą ich wpuszczać do Włoch, Niemiec, proszę bardzo. Od Polski wara.
0
@FcPortoFan1999 kodeks prawa cywilnego tez trzeba wycofać.
2
@PatrychoO podejrzewam, ze nie wie co to jest.
Wiec ma dokładnie to samo co do CPK
5
Hahahahahahahaha. Najlepsze co dzisiaj widziałem.
Idealny obrazek wszystkich tych świń z jednej i drugiej strony które dorwały się do koryta.
Nie maja pojęcia o czym mówią ale grunt żeby gadali.
Tfu!
15
Ale as! :D
Życzę Wam wszystkim tyle spokoju i opanowania w życiu co w materiale poniżej.
1
@Jakchcesz tak, albo Troje.
Chyba jest to mój ulubiony lektor. Genialny.
Polecam Ci wywiady z nim bo to mega fajny i skromny facet. :D
2
@Masnymichael zawsze napisy.
Lektor psuje feeling
8
@Arden głos jak kononowicz
12
Ciekawe kiedy ludzie wreszcie przejrzą na oczy. Znowu zapewne łącznie 85% głosów pójdzie na tych kłamców, którzy nawpuszczają inżynierów.
No ale! Przecież deklarują, ze nikogo nie przyjmą to jak tu na nich nie głosować XD
1
@Zoker taaa :D
Swoją droga przerazajace jest to ile nerwów kosztuje ta robota.
1
Flick w przyszłym roku kończy 60 lat :O
Myślałem ze jest przed 50 rokiem życia.
2
@malicinho hej. Oglądałem serial dwa razy.
Daj mu cierpliwości odrobine. Powoli się rozkręca, ale później nie będziesz w stanie się oderwać.
Przynajmniej ja nie byłem w stanie.
W czasie studiów zaczynałem oglądać wieczorem o 21 a kończyłem o 7 rano jak musiałem się zbierać na wykłady.
Bardzo mnie wciągnął.
0
Czy Hansi Flick to niemiecki brat bliźniak Gerarda Butlera? Mega podobni są XD
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Gerard_Butler
1
@KamQiX Realnie - 2 miejsce w superpucharze, 2 miejsce w Lidze, ćwierćfinał LM i wygrana pucharu króla.
2025/2026 należy do nas jak FlickiTaka zacznie trybić :D
29
Trochę ta
0
@FCB_dimiC aaa to tez takie mam. Ale mi się nie włącza chyba samo
0
@Colon jeszcze nie wziąłem. Ale chyba wezmę iPhone 13
1
@MesQueUnClub_87 No cyrk. Niestety.
0
@tristan87 piekło mężczyzn
0
@Nazio_87 okna pucuje. Ale w długim czarnym dresie.
Golenie niewidoczne, wiec elegancja jest zachowana.
6
Magdalena Środa się łapie za głowę. Dlaczego kobiety są dwie i w dodatku w kaskach…
0
Da się w jakiś sposób przenieść film z dysku komputera na dysk PS4 w inny sposób niż pendrivem? Xd
Chyba się zacząłem starzeć.
0
@FCB_dimiC u mnie nic takiego się nie pojawiło. Co to za reklama?
39
@tristan87 fajna ta odpolityczniona, wolna i demokratyczna TVP.
Według KRRiT posłowie KO mieli uwaga…. 85% czasu antenowego w dyskusjach i tematach politycznych. Brzmi znajomo.
5
@michaleu bo to jest serial ponadczasowy.
Jeżeli lubisz motocykle to polecam również gorąco Sons of Anarchy.
7
X > Instagram > chaty z gówna > Facebook
0
@michaleu standard.
4
@TR3YWAY ja bardzo często spacerowałem z babcia po lesie Łagiewnickim gdzie jest zakon.
Zajebisci ludzie.
Franciszkanin chrzcił mojego syna.
1
@partymaker Nie wiem choć się domyślam