jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Bez kitu, że od finału z Arsenalem minęło 18 lat....
Przerażające jest to jak życie szybko płynie. :/
1
@Kalipso również potwierdzam byłem tą kontrolą.
0
Tuchel chce nas poderwać ale ewidentnie nie wie jak zagadać.
0
@nabial serio serio :P
0
@nabial ostrej bury a nie rury xd
12
@bart_azz profesorska analiza.
0
Czemu tak psioczycie na tego Conceicao? Aż taki fatalny jest?
0
@Miszak bo na Ciebieee Twój kochanyy oojciec czekaaa
0
Xavi odejdzie.
Laporta zawsze idzie za tłumem, ku uciesze gawiedzi.
Polityk z krwi i kości.
1
Valverde wróć. Proszę Ciebie... wróć.
Czeka na Ciebie... Twoje łóżko. Twoje łóżko czeka.... ysyyy ysyy, wróć.
1
@tbas piękny cytat z cudownego skeczu.
Szkoda, że żaden dziennikarz nie pokusi się o dalsze sentencje w tym skeczu padające...
6
To wszystko spisek i zbieg okoliczności mówię Ci stary.
7
@VegetaPolska jak sam widzisz, tego kwiatu to pół światu...
Oczopląsu idzie dostać.
0
@FcPortoFan1999 tak, w dodatku w białych odkażonych rękawiczkach, żeby ich nie upaskudzić naszym pospólstwem.
3
Eeej, ja też chcę, ja też chcę....
Biden jest uroczym dziadziusiem.
0
@Gaucho Ciężko powiedzieć czego można oczekiwać. On jest stosunkowo wysoki (178 cm i pewnie jeszcze urośnie). Wielkiej zwinności nie ma co się po nim spodziewać, ale ma parcie na bramkę i całkiem dobrze broni.
Bardziej mi pasuje na środkowego obrońcę grającego piłką niż lewego.
1
@BorzyKrzys K***aaaaa KU****AAAA co oni tam robiooooooo????
0
@FcPortoFan1999 A oni jak Tommy Lee Jones w Ściganym.
0
@FanBarcy22 UFC666 w Odwiercie Kolskim
0
@Chaoss Hmm... Nie zdziwiłbym się, jeżeli wyglądaliby niegorzej jak obecnie grająca "once de gala" :P
1
@FcPortoFan1999 Tak trzeba. Oni tak mogą, my tak nie możemy.
Nie wolno z tym polemizować.
1
@JimMorrisonFCB Tak. Z podwyżką obniżki i nie zapominając o niekorzystnych zmiennych dla sprzedającego.
1
@Xpert77 Bardzo długo, dlatego, że zwolnienie Żyda skądkolwiek jest przejawem antysemityzmu.
Nie możemy sobie jako Państwo na to pozwolić XD
9
Ja mam nadzieję, że zagramy rezerwami.
Wydaje mi się, że zmiennicy grają lepiej i z większym zaangażowaniem od zawodników z podstawowego składu.
8
Wracający z wypożyczeń:
- Ansu Fati
- Clement Lenglet
- Sergino Dest
- Eric Garcia
- Julian Araujo
- Pablo Torre
- Chadi Riad
- Estanis Pedrola
- Alex Valle
Przecież spokojnie można uskładać z tego z 15 milinów i kupić tego Krychowiaka.
0
@macio_944 Właśnie... mieli coś udostępnić w weekend poprzedni? czy mi się coś myli.
8
Ojoooooj :D
0
@D10SLEO no i przecież o to chodzi.
PiS w 2015 r. wygrał przez nielegalnych imigrantów, których chciało naściągać PO i pewnie z tego samego powodu wygra w 2028. Oby tylko nie było za późno.
0
@Baros1990 Poza tym, 500+ i ta cała karuzela pojawiła się aby zwiększyć przyrost naturalny.
A jak wszyscy wiemy ten współczynnik niestety spadł...
Mamy regres w tym progresie ;)
0
@bartekvisca W tym momencie zabierają w podatkach, madatach, opłatach, czynszach etc. tyle pieniędzy, że nawet byłoby wstyd, gdyby nie dawali jakichś bonifikat.
Ludzi byłoby stać na żłobki, gdyby kosztowały ponownie po 300-400 zł jak kiedyś.
Teraz przez to babciowe, wyższe minimalne krajowe ceny żłobków (i nie tylko) znowu podskoczą do góry i znajdziemy się w punkcie wyjścia.
Im mniej Państwo zabiera, im mniej daje, tym lepiej.