0

@Borneo ale Ty wiesz, że CPK to nie tylko turystyka? Bo piszesz tylko o turystach. Mało tego, turystyka to jest podejrzewam z 1/10 zyskow z tego. Dochodzi cargo, przesylki celne, wpływy z działalności HUB.
Trzeba wydać, ale na tym polega inwestycja. Nic nie przychodzi za darmo.

0

@Borneo zobaczymy jak nowe orły sobie z CPK poradzą.

2

@Dajnatace o, trafiłem wynik :P

0

Oby utrzymali ten wynik, bo te kontry Valencia ma zajebiste

20

Noooo to teraz idealnie sprawdzimy słowa Xaviego jak to gigantyczna przewagę się zyskuje grając 11 na 10.
4-2 minimum chyba przy tym wyniku co? :D

0

Czyli zostaje z nami trener z którym w tym sezonie nie wygraliśmy nic, Gramy gowno nie do oglądania i przy porażce z Valencia zajmujemy 3 miejsce w tabeli.
To dobrze.

0

Ale co 80% posiadania piłki to nasze xD

0

Xavi to w tym płaszczu wygląda jak Neo z Matrixa. Brakuje mu tylko czarnych okularów.

3

Całe szczęście, że Xavi zostaje.

0

XD
Araujo chce być jak Mascherano

1

84% posiadania piłki wg Flashscore w 15 minucie.
BOGACTWO CZESC GLOWNA

0

@MesQueUnClub_87 ok, spróbuję w domu. Dzięki!

2

@Reviven będzie jeszcze gorzej, skoro lewica chce zakazać konkurencji nawet na WFie żeby nikomu przykro nie było xd
Równamy do gorszego. Najgorsze co może być.

0

Dla sie bez Playstation Plus zgrać zapis gry z jednego konta na inne? Oba są na jednej konsoli PS4.

11

@HighestInTheRoom rozpiska jak przed wycieczką szkolną klasy 5C do muzeum powstańców.

0

@KyngPyng Co? Przecież ter Stegen i Claudio Bravo to go zjadali i wypluwali.
Valdes był najsłabszym zawodnikiem w tamtej kadrze.

3

@macio_944 no jeżeli chodzi o system i gameplay, to był to prawdziwy gamechanger.
Zgadzam sie.

0

@esem91 Czy ja wiem czy taki podobny...
Bardziej mi już Sokoła przypomina xD

0

Ten mecz będzie początkiem pompowania balonika.

0

@macio_944 fajnie zagrali na nosach wszystkim piratom. Nie dało się na kradzionych wersjach autem jeździć :P
Swoją drogą - czemu uważasz, że to najlepsza część?

0

@tristan87 Ehh... :) Polityka...

3

@adi7adi8 Jeeezu pamiętam to xD
Ale przydzbanił wtedy.

0

@Zoker Za darmo to i sól słodka.

0

@tristan87 Palikot też był przepiękną prostytutką polityczną. Kochał wszystkich i nikogo. :D

2

@tristan87 no i oczywiście cały PSL, który był już w koalicji ze wszystkimi :D

1

@tristan87 oj wiele takich rotacji :P
Paweł Kowal, który był zawsze konserwatystą związanym z PiSem nagle jest liberałem światopoglądowym i działa z Koalicją.
Zawód polityk - nie ma tu żadnych idei. liczy się tylko stołek i kasa.

1

@draxidox Dobry silnik tak swoją drogą.

3

@Kgorecki2500 skoro do Wolności przeszedł Dariusz Szczotkowski - znany najbardziej z akcji w Młodzież Kontra gdzie był zadeklarowanym lewicowcem, to i taki Zandberg może się nawrócić...

11

@Faro Już widzę jak PSG nam wypożycza kogokolwiek :P
Piłkarz zajebisty. Młodziutki, bardzo się rozwinął no i zna nasz system od malutkiego.
Pamiętam filmiki z nim z BarcaTV jak był jeszcze mały i latał z tą swoją czupryną. :D

1

@Kgorecki2500 Ale ja Ci nic nie zarzucam.
Twierdzę jedynie, że to jest mądra decyzja. Oczywiście, że szkoda. Szachownica to od lat polski symbol narodowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?