jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Matheu12 bo w dzisiejszym futbolu nie ma już miejsca na romantyzm jeżeli chcesz rok do roku odnosić sukcesu.
Świst idzie do przodu.
1
@iksajotien ja drugi raz się nie wybiorę na razie. Z tych rejonów marzy mi się Nepal jeszcze.
2
@iksajotien jednocześnie stać ich na stawianie nowych świątyń jak na przykład Askardham w Delhi. Chyba poprawnie napisałem. Swoją drogą- bardzo ładne miejsce.
W Indiach żyje za dużo ludzi. Niebawem faktycznie przeskoczą Chiny. Perspektywy mają, ale potrzeba kupę czasu na to.
3
@Borneo ehh. Wychodzę z założenia, że są rzeczy które można zmieniać na lepsze.
Zmienianie oprawcy na oprawce to perspektywa niewolnika. Ja nie zamierzam nim być, nie wiem jak Ty. :)
27
Dobreee
2
@Kgorecki2500 ale młodziak!
Sto lat mordo. :)
1
@Commando nie ma ratunku dla tego kraju.
1
@Rhaan rada europejska chyba.
No w sumie tak. Czyli europarlament jest do szczekania i chapania pieniążków.
2
@RoberDzik ruski agent Donald Trump.
RoberDzik znawca politolog.
1
Orientuje się ktoś jak przedstawiają się sondaze przed eurowyborami w innych krajach?
Jest jakakolwiek szansa na zmianę kierunku w jakim zmierza ten paszkwil?
12
@fcbarcafan19 i w ten sposób kończy się wolność.
Unia jest coraz bardziej obrzydliwa. Tfu.
9
@DonMatteo901 już widzę i slysze kwik mediow jak polityk hetero pochwali się stosunkiem z 16 latka jak mial 30 lat.
Lewica klasycznie robi fikolki.
0
@cules100pro a 30 baniek musiałbyś dać jako premie do kontraktu.
4
@cules100pro ale City nie musiałoby się godzić na jego sprzedaż.
Ten kij ma dwa końce.
0
@tbas pewnie znowu jakiś wojaż do Kataru...
1
@maatiixx to zamiast rozdawać 800 plusy niech rząd wymieni ludziom piece. Wyjdzie taniej.
0
@Lucyfffer no i chyba nawet to jest Waranasi. Dokładnie tak to wygląda.
4
@Arden Fabricio Diaz xD
7
@Bykunn byłem tam prawie 3 tygodnie. Jak wróciłem do domu, to bardzo doceniłem życie. To z czym się tam zderza człowiek jest jakaś abstrakcja.
Zupełnie inne wartości, inny tryb życia.
Najbardziej w pamięci mi siadła scena w Waranasi chyba albo w Jaipurze. Zmarło szczenię na ulicy i suczka - mama tego psiaka piszczała wokół niego z podkulonym ogonem, smutna. Kobita która akurat zamiatała ulice, zmiotła tego szczeniaka razem ze śmieciami... jak gdyby nigdy nic.
Kolejna rzecz, która mnie "urzekła" to granica między Nowym Dehli a Dehli. Nigdzie, nigdy nie widziałem takiego kontrastu w jakości życia, budownictwa, architekturze, czystości jak tam. Wynika to z tego oczywiście, że Nowe Dehli było brytyjskie. Ale to na pewno wiesz.
Polecam wycieczkę każdemu. Człowiek patrzy z zupełnie innej perspektywy na to co ma na codzień. Docenia życie.
0
@Ostatnikrwawygang a autobusy i autokary to nie w większości diesle?
0
@Ostatnikrwawygang co? XD
Kompletnie nie mam nic takiego na myśli.
To pokazuje jednak ze reszta świata ma wywalone w ekologia, bo jej na to nie stać.
1
@Bykunn palenie zwłok w naszych piecach i palenie zwłok tam to trochę dwa różne swiaty.
Tam się spala zwłoki do momentu w którym pęknie czaszka, bo oznacza to uwolnienie się duszy.
Nie mówiąc już o technologii.
0
@Antimadridista_WR a skąd ja mam to wiedzieć? Xd
2
@Bykunn popiół, kości, spalone szaty.
Wszystko ląduje w wodzie. :)
Zależy jeszcze od rodzaju krematorium bo są otwarte i zamknięte. Ale zdecydowana większość trafia do wody.
0
@Aragorn33 70 baniek to trochę utopia patrząc po tym jak sprzedajemy piłkarzy i po tym co Frenkie sobą prezentuje.
50 mln to juz byłby sukces.
19
@pt9 i jak tutaj brać na poważnie to pierdzenie o tym, że Europa wyzwoli cały świat z zanieczyszczeń bo wystarczy nie jeść mięsa, nie jeździć autem i energię zbierać z wiatraków.
10
@barca__rządzi płynęliśmy gondolą Gangesem w Waranasi.
Widziałem jak zrzucają spalone zwłoki do tej rzeki przy krematorium.
A 200 metrów obok hindusi sobie pływają jak gdyby nigdy nic.
Nas ta woda by zabiła, dla nich to zwykła woda.
Nawet wody z kranów i pryszniców w hotelu nie mogliśmy pić.
Kumpel się napił przypadkiem i miał 3 dni wyjęte z życia, pomimo tego że brał leki przed wyjazdem z flora bakteryjną.
26
Byłem w Delhi kilka lat temu.
Z czego dobrze pamiętam słowa przewodnika - samo Delhi produkuje 40 tys ton smieci dziennie.
1
@jakub1906 oby. Skończy się zalew tego gównianego zarcia. Widziałem ostatnio film w jaki sposób powstaje to "mięso". Mówię oczywiście o tych najpopularniejszych sieciowkach.
Sam nie jadam więc tęsknić nie będę. :)
20
@Visca_barca każdy.