jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 zdarza się:P
4
Laporte to trzeba wyj....ć.
Tylko nie wiem jeszcze w co.
6
@ElTomas zależy od fetyszu
0
@kuz dokladnie. Przecież i tak za rok będzie miał pracę to po uj się starać.
1
@norbi77 a nie dwa i pół?
4
Tak się kończy deklarowanie w trakcie sezonu czy trener będzie prowadził zespół w przyszłym sezonie.
Absurd!
Nie wyobrażam sobie pracodawcy, który w nieudanym roku, które przynosiły straty powie do dyrektora rozwoju (ktory zlozyl juz wypowiedzenie), żeby się nic nie martwił bo w przyszłym roku też będzie pracował.
18
Jesteśmy totalnymi dziadami.
Nie istnieje żadna kontrola w tym zespole.
Gramy jakieś gowno udające posiadanie piłki.
3
@Popitek12 zgłoszenia? :P
0
@Trojanek23 widzę właśnie. Szkoda
9
@Criss18Barca ale ona wygląda tak do pokazu. Pozbyła się wody z organizmu.
Podejrzewam, że na codzień wygląda całkiem sympatycznie...
1
O co chodzi w tej całej dramie Drake'a z Kendrickiem Lamarem?
3
@kondzix2115 to chyba w Kapitana Pazura nie grałeś...
0
Znalazłem stare plyty, ktorych sluchalem jak mialem kilka/kilkanascie lat. Pytanie w związku z tym:
Liber czy Doniu? Xd
Edit: puściłem sobie płytę "Bógmacher" Libera i nawet dziś dobrze się tego słucha xD
2
Zajebiste to AI! :D
1
Nie no, ten Protasiewicz to ma ładny hasiok w łepie.
To taki wujek Stefan, który dopiero co odkrył internet i Facebooka.
Wstawia zdjęcia seniora rodu z żuberkiem w tle oraz kilkoma frytkami i rozklekotanym grillem. Spontanicznych zdjęć jego nowej narzeczonej i burdelu w chałupie nie ma co komentować nawet.
Uniwersum o które nikt nie pytał ale każdy potrzebował xd
0
Ten Ndidi to pojawił się w tym tekście, bo gazeta musiała spełnić wymóg ilości słów chyba.
0
@Herato wiadomo że przegrana PSG w rewanzu po 4-0.
Nieprędko wydarzy się coś takiego.
1
Można go nie lubić, pisać, że jest blaznem.
Może i tak. Dla mnie to jedna z nowych ikon UFC. Facet jest niepodrabialny. :D
26
@MessiForeverTheBest Unia była zajebista dopóki lewaccy aktywiści klimatyczni, lgbtqwertowcy i multikulturalisci nie zaczęli robić fikołków intelektualnych.
0
@MesQueUnClub96 przegra o włos z Ronaldem Araujo
2
@Kapitan hawk najlepszy, najpiękniejszy najwspanialszy w historii.
6
La Rambla w szale xD
0
O'Sullivan z szansami w tym roku?
1
@Hosh ohhh. Ależ za nim nie tesknie:)
0
@Borneo i znowu piszesz tylko z perspektywy turystyki a to nie o to chodzi.
Rozwinięcia wszystkich tych lotnisk to przypuszczenia? Czy co? Dlaczego mają się rozwinąć? Na jakiej podstawie?
Dlaczego na Węgrzech sie HUBują Chinczycy? Taka ciekawostka dla Ciebie.
0
Bayern ma xG 0.59.
Czy czasem karne nie miały być liczone jako 1.0?
0
@Borneo czyli mówisz, że CPK nie ma sensu, że będzie nierentowne i pieniądze wydane w błoto...
Jestem skłonny uwierzyć. Czym to poprzesz?
I pisze to absolutnie nieironicznie.
0
Jeszcze dwie strzela Bawarczycy i uwierzę...
0
Jak będzie remis to można już nie grać rewanżu xd
0
@Borneo ale Ty wiesz, że CPK to nie tylko turystyka? Bo piszesz tylko o turystach. Mało tego, turystyka to jest podejrzewam z 1/10 zyskow z tego. Dochodzi cargo, przesylki celne, wpływy z działalności HUB.
Trzeba wydać, ale na tym polega inwestycja. Nic nie przychodzi za darmo.