1

@norbi77 zdarza się:P

4

Laporte to trzeba wyj....ć.
Tylko nie wiem jeszcze w co.

6

@ElTomas zależy od fetyszu

0

@kuz dokladnie. Przecież i tak za rok będzie miał pracę to po uj się starać.

1

@norbi77 a nie dwa i pół?

4

Tak się kończy deklarowanie w trakcie sezonu czy trener będzie prowadził zespół w przyszłym sezonie.
Absurd!
Nie wyobrażam sobie pracodawcy, który w nieudanym roku, które przynosiły straty powie do dyrektora rozwoju (ktory zlozyl juz wypowiedzenie), żeby się nic nie martwił bo w przyszłym roku też będzie pracował.

18

Jesteśmy totalnymi dziadami.
Nie istnieje żadna kontrola w tym zespole.
Gramy jakieś gowno udające posiadanie piłki.

3

@Popitek12 zgłoszenia? :P

0

@Trojanek23 widzę właśnie. Szkoda

9

@Criss18Barca ale ona wygląda tak do pokazu. Pozbyła się wody z organizmu.
Podejrzewam, że na codzień wygląda całkiem sympatycznie...

1

O co chodzi w tej całej dramie Drake'a z Kendrickiem Lamarem?

3

@kondzix2115 to chyba w Kapitana Pazura nie grałeś...

0

Znalazłem stare plyty, ktorych sluchalem jak mialem kilka/kilkanascie lat. Pytanie w związku z tym:
Liber czy Doniu? Xd

Edit: puściłem sobie płytę "Bógmacher" Libera i nawet dziś dobrze się tego słucha xD

2

Zajebiste to AI! :D

1

Nie no, ten Protasiewicz to ma ładny hasiok w łepie.
To taki wujek Stefan, który dopiero co odkrył internet i Facebooka.
Wstawia zdjęcia seniora rodu z żuberkiem w tle oraz kilkoma frytkami i rozklekotanym grillem. Spontanicznych zdjęć jego nowej narzeczonej i burdelu w chałupie nie ma co komentować nawet.
Uniwersum o które nikt nie pytał ale każdy potrzebował xd

0

Ten Ndidi to pojawił się w tym tekście, bo gazeta musiała spełnić wymóg ilości słów chyba.

0

@Herato wiadomo że przegrana PSG w rewanzu po 4-0.
Nieprędko wydarzy się coś takiego.

1

Można go nie lubić, pisać, że jest blaznem.
Może i tak. Dla mnie to jedna z nowych ikon UFC. Facet jest niepodrabialny. :D


26

@MessiForeverTheBest Unia była zajebista dopóki lewaccy aktywiści klimatyczni, lgbtqwertowcy i multikulturalisci nie zaczęli robić fikołków intelektualnych.

0

@MesQueUnClub96 przegra o włos z Ronaldem Araujo

2

@Kapitan hawk najlepszy, najpiękniejszy najwspanialszy w historii.

6

La Rambla w szale xD


0

O'Sullivan z szansami w tym roku?

1

@Hosh ohhh. Ależ za nim nie tesknie:)

0

@Borneo i znowu piszesz tylko z perspektywy turystyki a to nie o to chodzi.
Rozwinięcia wszystkich tych lotnisk to przypuszczenia? Czy co? Dlaczego mają się rozwinąć? Na jakiej podstawie?
Dlaczego na Węgrzech sie HUBują Chinczycy? Taka ciekawostka dla Ciebie.

0

Bayern ma xG 0.59.
Czy czasem karne nie miały być liczone jako 1.0?

0

@Borneo czyli mówisz, że CPK nie ma sensu, że będzie nierentowne i pieniądze wydane w błoto...
Jestem skłonny uwierzyć. Czym to poprzesz?
I pisze to absolutnie nieironicznie.

0

Jeszcze dwie strzela Bawarczycy i uwierzę...

0

Jak będzie remis to można już nie grać rewanżu xd

0

@Borneo ale Ty wiesz, że CPK to nie tylko turystyka? Bo piszesz tylko o turystach. Mało tego, turystyka to jest podejrzewam z 1/10 zyskow z tego. Dochodzi cargo, przesylki celne, wpływy z działalności HUB.
Trzeba wydać, ale na tym polega inwestycja. Nic nie przychodzi za darmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?