0

Co lepsze według koneserow z La Rambli Salceson czy Baleron?
Te dwa mięcha zawsze przypominają mi dzieciństwo. Dziadek przywoził co sobotę gdy wracał do domu.

9

@Miszak ja od rana już dziabnięętaa

5

@Fake69 Tak, skoro Fati sam nie wie co zrobi z piłką, to przeciwnik tym bardziej nie będzie wiedział. :P

8

@Deviler ja tez nie mam problemu z alkoholem. Po prostu idę do sklepu i kupuję.

1

@97ketrab no super skład, o co Ci chodzi? :P
Girona o wiele gorszym porobiła Barcelonę 4-2 na wyjeździe.

0

@Borneo Jak na moje to zostanie 90% składu.
Pytanie co się stanie z Destem czy Fatim.
Zapowiadana jest kolejna rewolucja, a skończy się jak zwykle na kosmetycznych zmianach.

5

@tadzik447
Jeżeli chłop jest wpatrzony w telefon, ze nie zwraca uwagi na byka, to zapewne głowę ma w zupełnie innym świecie.

2

Fakt, uzależnienie od telefonu może mieć przykre konsekwencje. :O
https://x.com/ThebestFigen/status/1789769651431289029

0

@tbas ale ja to mam w dupie. Jednak siła rzeczy co chwilę się ten temat przewija, więc zrodziła mi się w głowie taka myśl.

1

@zadafcb ja mam teorie, że oni już dawno się rozstali, tylko siedzą razem ze względów PR, który chyba i tak już szoruje dno i tak sterczą w tej spirali.

2

11 maja przypada Święto Służby Wywiadu Wojskowego.
Panu Szmydtowi życzymy wszystkiego najgorszego.

1

@Kidd noo fakt. Też dramat z tym panem.

0

@sidi12843 a z takich którzy nie grali dla Barcy?

1

@pioz123 Sandecja ma piękny stadion. :D

0

Którego nie grajacego juz piłkarza ze światowego topu nigdy nie chcielibyście w Barcelonie?
Ode mnie Luca Toni.
Niby liczby wykręcał świetne swego czasu, ale żodyn mnie chyba w tamtych czasach nie irytował tak jak on.

1

@Colon oczywiście, że Russel Crowe :D
Możesz dodać jeszcze Kurt'a Russela :P

1

@tristan87 nasluzyli się jak mało kto.
Lecą teraz zbijać bąki i ciężko pracować na unijna emeryturkę.
Taki to pożyje!

4

@Popitek12 Ash Ketchum

0

@bartekvisca ja chyba psim swędem się udam do Drezna. Kolega chyba nie da rady, wiec za pół darmo bilet odkupię. Kwestia znalezienia współpasażerów i jakoś dam rade może. :P

0

@bartekvisca widziałeś wczorajszą próbę z Pragi?
Keine Lust wróciło i Ramm4. :D

0

@egeszeges stronę nie. Ale na pewno w każdym lumpeksie mozna tak zrobić.

1

@Kgorecki2500 teatr dalej trwa.

2

Przegrają z BVB bo podejdą do tego na totalnej wyepce.
Mark my words.

2

Dobry wieczór.
Zamknęli mnie na 24H. Nikogo z Was nie sprzedałem.
Ale makowiec bardzo dobry.
Pozdrawiam serdecznie i życze wykwintnej drugiej połowy.

1

@esem91 full matches and shows

0

@wojopancer mają rewelacyjnego prezesa.
Kto wie co by było gdyby nie Perez.

1

@Zoker politycy kłamią:P
A Laporta to definicja polityka.

1

Najbardziej hot polska aktorka to...?

5

@barcelonaLM na szczescie mam wieszanie prania wtedy.
Eurowizja to już polityczne gowno, nic nie warte.

0

@Pedri16Future szkoda czasu. Ja to tylko Fabrizio Romano sledze. Reszta mnie gowno obchodzi ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?