jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca W tym momencie zabierają w podatkach, madatach, opłatach, czynszach etc. tyle pieniędzy, że nawet byłoby wstyd, gdyby nie dawali jakichś bonifikat.
Ludzi byłoby stać na żłobki, gdyby kosztowały ponownie po 300-400 zł jak kiedyś.
Teraz przez to babciowe, wyższe minimalne krajowe ceny żłobków (i nie tylko) znowu podskoczą do góry i znajdziemy się w punkcie wyjścia.
Im mniej Państwo zabiera, im mniej daje, tym lepiej.
1
@Lucerfi Ręce opadają.
5
@Baros1990 Ja jestem zdania, że jeżeli Państwo ma być opiekuńcze, to tylko dla ludzi NIEZDOLNYCH do pracy, na co będą jakieś weryfikowalne i nie do ściemnienia kwity.
Pieniądze się nie biorą z kosmosu i trzeba je zarobić. Jeżeli jeden leń z drugim dochodzi do wniosku, że nie opłaca się pracować, bo Państwo daje babciowe, 800+, świadczenie dla samotnej matki, alimentowe, Rodz. Kapitał Opiekuńczy i inne rarytasy z których się zbiera 5000 zł, to ten kraj nigdy nie pójdzie naprzód, a my będziemy płacić w końcu 10 zł za masło, żeby te darmozjady mogły siedziec na dupsku i nic nie robić bo tak jest wygodniej.
1
@MOLESTA Ty masz jakieś skrzywienie z tymi swoimi porównaniami. Najpierw porównujesz Roque do Riquiego Puiga (? XD) a teraz do Reiniera.
Piłkarzy Ci zaraz zabraknie.
16
Komentarz usunięty
6
@Baros1990 Myślę, że koledze bardziej chodzi o to jak ceny wszystkiego wywidnowały w górę dzięki takiemu rozdawnictwu.
Żłobki 3 lata temu kosztowały ze 400 zł miesięcznie. Teraz jest to minimum 1000 zł i mowa o państwowych a nie prywatnych.
Ta spirala drożyzny i coraz większych kosztów wynika z tego, że pieniądz zaczyna gówno znaczyć, skoro dostaję się go za nic w zasadzie.
1
@bartekvisca Ja dostałem zastępczo KIA Ceed jak miałem wypadek z podobnym silnikiem.
Zbiera się on do wyprzedzania strasznie mizernie i dopiero powyżej 4000 obrotów.
Poniżej nie da się przespieszać tym autem.
Ponadto żre olej tak, że musiałem co miesiąc dolewać.
Edit: Ja miałem benzyniaka jednak.
0
@FCB_dimiC no właśnie normalnych ludzi nie stać na wakacje przez to rozdawnictwo.
Co za popieprzone czasy.
7
@Objectivo żadnego rozdawnictwa. Jak chcesz więcej pieniędzy, to się bardziej aktywuj zawodowo.
37
@draxidox Alexis de Tocqueville: "Demokracja w USA skończy się w momencie w którym kongres się zorientuje, że może przekupić wyborców za ich własne pieniądze."
~1850 rok.
1
@Lucyfffer oglądałem! Zajebisty serial!
@MesQueUnClub_87 tez oglądałem. Zaskakujące zakończenie :D
1
@Misiaczek09 oglądałem. Faktycznie przyzwoity.
1
Polecicie jakiś dobry trzymający w napięciu, stosunkowo nowy thriller?
1
@kuz w końcu ktoś dosadnie napisał o sytuacji ŁKSu. :D
2
@MOLESTA nie da się porównać objawienia z La Masii który miał rewelacyjny presezon i ostatecznie zagrał kilkanaście czy dziesiąt spotkań z młodzikiem ściągniętym w zimowym okienku z Brazylii, który 4 razy powąchał murawę.
2
@MOLESTA co to za porównanie w ogóle? xD
1
@don'T.R.I.P.e ja się przyznaje bez bicia.
1
Beka z tych freak fightów.
Najpierw specjalnie prowokują, poddymiają, zadają niewygodne pytania a potem jest zdziwienie, że jakiś prymityw rzuca się na drugiego a ochrona nie zdążyła go złapać.
Idealny dowod na to, że te wszystkie podbiegania do siebie zawodników są po prostu wcześniej ustalone i ochrona jest na to przygotowana. Jak dzieje się spontan to nagle jest zdziwienie, kary i wykluczanie z organizacji.
Żałosne jest to środowisko xD
Już nie mowie o tym bombelu, który na amen powinien zniknąć z internetu.
0
Najlepszy mecz Ferrana od dawna.
1
@KrwawiaceoczyVEB Lamine mega irytujący...
4
Komentetor widzę jest fanem uUniwersum Szkolna 17.
"Od tego oni są, od tego są oni"
0
Kryć się!
Łysy wchodzi.
0
Zajebiste to dogranie na środek od Ferrana było
1
Lewy się dowiedział co Anka odwala jak on wyjeżdża.
0
Xavi przyjmuje posturę "Jezusa Frasobliwego" jakby miał wpaść na jakiś pomysł zaraz xd
0
Ciężko się ogląda mecze tej Barcelony.
Za Valberde gra wyglądała zdecydowanie atrakcyjniej mimo że człowiek zasypiał.
0
Co lepsze według koneserow z La Rambli Salceson czy Baleron?
Te dwa mięcha zawsze przypominają mi dzieciństwo. Dziadek przywoził co sobotę gdy wracał do domu.
9
@Miszak ja od rana już dziabnięętaa
5
@Fake69 Tak, skoro Fati sam nie wie co zrobi z piłką, to przeciwnik tym bardziej nie będzie wiedział. :P
8
@Deviler ja tez nie mam problemu z alkoholem. Po prostu idę do sklepu i kupuję.