jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kolomen2 ja mogę Ci rozpisać za 10 zł. Ale nie mam kompletnie żadnego doświadczenia w tym.
9
Uuuuła! Teraz to się dopiero antysemityzm poleje.
19
Rivaldo jeszcze trzyma po imieninach wujka Włodka.
0
Sytuacja Polskiej piłki w Europie. Cudo. :D
0
@Who_you_mam i bardzo dobrze, że to zmienili. Jak ja po kursie wsiadłem na Drag Stara 1100 to miałem smierc w oczach.
1
Chciałoby się napisać Se Queda i liczyć na konsekwencje ale może się nie udać tym razem jak z pewnym Brazylijczykiem.
2
@misterio ogłoszenie jak ogłoszenie...
1
Dzisiejsza dyskusja na kanale zero z tymi odklejencami z Ostatniego Pokolenia jest straszna do słuchania.
Nie wiem co jest gorsze, brak jakiegokolwiek ładu w rozmowie czy to co sobą prezentuje ten mlody łepek.
3
Czyli od maja w mediach będzie przewijał się : Haaland, Bernardo, Zubimendi, Kimmich i wykupienie Cancelo i Felixa. Kto jeszcze Waszym zdaniem skradnie okładki podczas okienka? Czekam na te telenowele...
4
@Kondziubarca mają klauzulę.
Z szejkami się nie dyskutuje.
3
@July_6_BcN pytanie kiedy oni zaczęli grać tak naprawdę, bez pojedynczych przebłysków.
0
@norbi77 a jak McGregor wypadł?
1
Xavi po pierwszym przegranym meczu kolejnego sezonu ogłosi swoje odejście po jego zakończeniu zapewne.
2
@q1 ciężko powiedzieć. Za mało danych.
Albo mandat 400 zl albo 25 lat.
5
Ano :P
0
@jakub1906 nie kupuje tego, że z DMem na poziomie zespół nagle wiedziałby jak chce grać.
0
@Who_you_mam a nie czasem na 250? :P
Na 125 to się robiło egzamin na A1 za moich czasów z 15 lat temu.
1
@Who_you_mam na jaką 125? Teraz egzaminy od jakich 10 lat są na 600.
1
@Albatros i pięknie.
Szkoda tylko że nie cierpiał.
1
@Transu96 ja ostatnio mam teorie że Vegeta jest kobietą, która chce wybadać jak najwięcej męskich opinii żeby wiedziała co ma robić.
3
@vangoor każdy kto założył konto w kwietniu 2024
4
@Albatros trzymaj
1
@Radioactive9705 ciekawe ile chłop na tym filmie zarobił do tej pory.
0
@chosenone czyli jednak coś się dupcy
2
@Asc błąd z faulem na Yamalu, prowokacje Viniciusa, mecz z Lipskiem, gol Yamala, faul na Vasquezie.
0
@Szklaner aa no widziałem wideło. Od tygodnia jakoś już lata po twitterze.
Piękna akcja amerykańskich policjantów.
Tak trzymać!
0
Do wzięcia za darmo jest ta legenda europejskiej piłki.
Co prawda jest bez klubu od dwóch lat. Ale z graniem w piłkę jest jak z jazdą na rowerze.
https://www.transfermarkt.pl/douglas/profil/spieler/58426
1
@Kidd To można za psi grosz kupić Kacpra Kozłowskiego.
3
@zadafcb Kurde, to Jaruzelski świętował razem z Urbanem... Ale musiały być imprezy zakrapiane.
1
@Afterlife już tez nie gadaj, że psychika nie siada kibicom, którzy oglądają Barcelonę od lat.
To absolutnie normalny objaw po minionym tygodniu.