0

@kolomen2 ja mogę Ci rozpisać za 10 zł. Ale nie mam kompletnie żadnego doświadczenia w tym.

9

Uuuuła! Teraz to się dopiero antysemityzm poleje.


19

Rivaldo jeszcze trzyma po imieninach wujka Włodka.

0

Sytuacja Polskiej piłki w Europie. Cudo. :D

0

@Who_you_mam i bardzo dobrze, że to zmienili. Jak ja po kursie wsiadłem na Drag Stara 1100 to miałem smierc w oczach.

1

Chciałoby się napisać Se Queda i liczyć na konsekwencje ale może się nie udać tym razem jak z pewnym Brazylijczykiem.

2

@misterio ogłoszenie jak ogłoszenie...

1

Dzisiejsza dyskusja na kanale zero z tymi odklejencami z Ostatniego Pokolenia jest straszna do słuchania.
Nie wiem co jest gorsze, brak jakiegokolwiek ładu w rozmowie czy to co sobą prezentuje ten mlody łepek.

3

Czyli od maja w mediach będzie przewijał się : Haaland, Bernardo, Zubimendi, Kimmich i wykupienie Cancelo i Felixa. Kto jeszcze Waszym zdaniem skradnie okładki podczas okienka? Czekam na te telenowele...

4

@Kondziubarca mają klauzulę.
Z szejkami się nie dyskutuje.

3

@July_6_BcN pytanie kiedy oni zaczęli grać tak naprawdę, bez pojedynczych przebłysków.

0

@norbi77 a jak McGregor wypadł?

1

Xavi po pierwszym przegranym meczu kolejnego sezonu ogłosi swoje odejście po jego zakończeniu zapewne.

2

@q1 ciężko powiedzieć. Za mało danych.
Albo mandat 400 zl albo 25 lat.

5


Ano :P

0

@jakub1906 nie kupuje tego, że z DMem na poziomie zespół nagle wiedziałby jak chce grać.

0

@Who_you_mam a nie czasem na 250? :P
Na 125 to się robiło egzamin na A1 za moich czasów z 15 lat temu.

1

@Who_you_mam na jaką 125? Teraz egzaminy od jakich 10 lat są na 600.

1

@Albatros i pięknie.
Szkoda tylko że nie cierpiał.

1

@Transu96 ja ostatnio mam teorie że Vegeta jest kobietą, która chce wybadać jak najwięcej męskich opinii żeby wiedziała co ma robić.

3

@vangoor każdy kto założył konto w kwietniu 2024

4

@Albatros trzymaj


1

@Radioactive9705 ciekawe ile chłop na tym filmie zarobił do tej pory.

0

@chosenone czyli jednak coś się dupcy

2

@Asc błąd z faulem na Yamalu, prowokacje Viniciusa, mecz z Lipskiem, gol Yamala, faul na Vasquezie.

0

@Szklaner aa no widziałem wideło. Od tygodnia jakoś już lata po twitterze.
Piękna akcja amerykańskich policjantów.
Tak trzymać!

0

Do wzięcia za darmo jest ta legenda europejskiej piłki.
Co prawda jest bez klubu od dwóch lat. Ale z graniem w piłkę jest jak z jazdą na rowerze.
https://www.transfermarkt.pl/douglas/profil/spieler/58426

1

@Kidd To można za psi grosz kupić Kacpra Kozłowskiego.

3

@zadafcb Kurde, to Jaruzelski świętował razem z Urbanem... Ale musiały być imprezy zakrapiane.

1

@Afterlife już tez nie gadaj, że psychika nie siada kibicom, którzy oglądają Barcelonę od lat.
To absolutnie normalny objaw po minionym tygodniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?