0

@szymekdymek w przyszłym sezonie będzie.

8

Jezeli chcemy cokolwiek znaczyc w Europie, to koniec z futbolowym romantyzmem, mitycznym DNA Barcelony i stawianiem na byłych piłkarzy.

3

@matirix20 lamine yamal

0

@bulo Pedri powinien zostać akurat.

0

Xavi poda się do dymisji.

3

@kuz Real obowiązują te same zasady. Nie jest wina Tebasa ze Barcelona rządzą idioci.

2

Jest Fort, jest Balde, jest Kounde który jest świetny na prawej.
Pana Cancelo należy cancelować.

0

Marquez Ufam Tobie

0

Mam ochotę klaskac tylko Ferminowi.

0

Co by nie mówić - dla kibica futbolu fajne spotkanie.

0

@KrychaFCB nie będzie miał za co sędziów kupić

1

Tebas specjalnie nie inwestuje w technologie bo nie będzie miał za co sędziów kupować.

0

@qbuteq całe szczęście, że te konfederackie główki uważasz za zdroworozsądkowe. Uff

2

@Foton patrząc po standardach tych przekupek to jest szansa, że całkiem sporo.

1

@michal26 pachnie Hvorostovskym :D

8

@arasz1819 noo, dokładnie tak samo jak Twoje. Starasz się ugryźć ale nie za bardzo wiesz z której strony xd

19

@arasz1819 dla Ciebie to każdy jest dzbanem kto ma odmienne zdanie xd
Przykry z Ciebie człowiek.

29

@Encore nie według arasza. On jak zwykle podsłuchiwał rozmowy prezesa z kotem i wie wszystko xD

9

@arasz1819 jak zwykle orbitujesz wokół orbitowania. Jakże imponująca wypowiedz. Dziękuję za nią.
Lekcja na całe życie.
Już nie będę iksdował.
Xd

7

@Emhyr w końcu się z Tobą zgodzę xD
Nie da się czytać temu typa.

40

@arasz1819 człowieku, gadka z Tobą jest bez sensu.
Stawiasz tezę wyjęta z dupy, że prezes kazał i mówisz ze inni mają udowodnić ze to nieprawda. XD
Wez idz byc gdzie indziej.

20

Komentarz usunięty

3

@Kgorecki2500 @Comentateiro widzisz i nie grzmisz :P

0

Halo, pytanie dla znawców.
Jak kupię za 64 zł Batmana od Telltale epizod 1 i jest w opisie napisane że zawiera season pass do pobrania kolejnych epizodów to znaczy że są one za darmo do pobrania? Czy będzie trzeba wydać w opór pieniędzy za kolejne?

2

@blakkudium będzie musiał błagać na kolanach żebyśmy go puścili. xd

1

@Comentateiro Wzajemnie :)

0

@Comentateiro Jest różnica między zwyczajnym wrzucaniem prywatnych zdjęć, a wrzucaniem prywatnych zdjęć typowo pod publike i dla atencji jak robi to Pani Marianna Schreiber.
Nie mam pojęcia jak prościej można to wytłumaczyć.

0

@Comentateiro to nie jest życie prywatne innych ludzi. Ci ludzie sami wyrzucają swoje życie prywatne na zewnątrz.
Równie dobrze możesz powiedzieć, że interesujesz się życiem prywatnym tysiąca osób tutaj, które opowiadają swoje historie i na nie odpowiadasz.
Między innymi zarzucając mi, że nie mam co robić w wolnym czasie.
Dlaczego żyjesz moim życiem prywatnym? xd

0

@Kgorecki2500 Ciekawe ile w tym prawdy a ile teatru...

0

@Comentateiro a Ty wchodzisz na twittera dla jednej osoby? XD
Nie widzę nic żenującego we wskazywaniu żenujących wpisów, że są żenujące.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?