1

@Objectivo - prawie Portugalia w 2016 :P
@mekston - okej. Chodzi mi o to, że teoretycznie jest to możliwe :P Zapomniałem o Walii.

0

@tadzik447 to podane w Fahrenheitach jest.

1

@bstryyy najbardziej zyskał Piotrowski moim zdaniem.
Stracił chyba Świderski.

3

@mekston Skoro wygrać potrafiła drużyna, która remisowała wszystkie spotkania pucharowe, to jest to możliwe.
Oczywiście, jesli mowimy o podstawowym wymiarze czasu.

5

@R10MatiG Bo nie gra w klubie zapewne.

4

Będzie miał Real pociechę z tego Endricka.

4

@Ptasior Wielkanoc idzie. Brazylia upada po raz pierwszy...

1

@VeB 1899 Myślał indyk o niedzieli.... :P

1

Która gra dawała Wam najwięcej frajdy? Niezależnie od technologii i czasów.
Ja najchętniej wracam pamięcią do Skoków Narciarskich 2002 albo do Kapitana Pazura :D
Z nowszych gier to zdecydowanie AC: Black Flag.

2

@xvcWinterSoldier przy wypadkach z grillem też giną ludzie. Przypadki się zdarzają.
Nóż też może zranić, bądź zrobić cos gorszego.

0

@osa91 Polecam poczytać o statystykach napadów, rabunków, włamań i gw**tów w USA.

15

I dokładnie o to chodzi. Mój dom to moja świątynia. Nikt nie ma prawa bezprawnie tutaj wejść.

Jeżeli złodziej będzie miał świadomość, że włamując się może spotkać go kulka w łeb, to podejrzewam, że liczba włamań zdecydowanie by zmalała.


7

@kynio302 Wiadomo, że start jest najgłośniejszy. Dziwne, żeby nie spadało. Niemniej zyski mają z oglądalności zdecydowanie wyższe niż przewidywali - zatem sukces jest.

11

Za kilka minut stuknie milion subskrypcji na Kanale Zero.
Szacuneczek dla całej załogi za stworzenie świetnej alternatywy dla tego pierdu jakim jest dzisiejsza telewizja. Oby Kanał Zero rozwijał się jak najlepiej.

5

@Aragorn33 za 100 mln to nawet sól jest słodka.

0

@Jojek Za Leslie Nielsena zawsze herbik

0

@Patrykl145 @Lanosss No właśnie kurde potrzebuję konkretnego białego koloru w macie.

7

@Ojciec5tkidzieci niemiarodajne bo 90% głosów to będzie jego fanbase. Niestety.

0

@Lanosss musze to kupić koniecznie jutro. Nie mam czasu na wysyłkę. Zapomniałem dopisać...

1

Gdzie można kupić folię samoprzylepną, którą mógłbym nakleić na szybę od zewnątrz? Na przykład - akwarium.
Nie patrzę na sklepy akwarystyczne, bo tam kufa liczą sobie jak za zboże, tylko dlatego bo to tapeta do akwarium...

0

@krajana kocham ciężka pracę, mógłbym na nią patrzeć godzinami

0

Odbieraliscie kiedyś paczkę pocztex z magazynu/sortowni poczty polskiej? Udało się to Wam?

1

@Saviola88 Klasyczne PO.

0

@Zoker bo KO słynie z niespełniania obietnic wyborczych i z dymania swoich wyborców

0

Gdybyście mogli przywrócić jednego trenera Barcelony, którym nie byłby Guardiola ani Vilanova, to kogo byście wybrali na następny sezon? Nie patrząc na wiek aktualny tych osób a na powiedzmy ich peak trenerski.

1

@Ojciec5tkidzieci Sara Kalisz robi zajebiste wywiady z siatkarzami. Zawsze ma takie ogromne oczy jakby powiedzieli jej jakąś kalumnie. :D

0

@Zoker mam bardzo dobre poczucie humoru. Czytam gorące dyskusje na la rambli.

0

@Zoker dobrze, ja wiem co to są kompilacje. Wiem, że ludzi często robili z siebie durni (głównie ze stresu) w tych teleturniejach - jest to zabawne.
Ale czy nie może mnie bawić przeróbka, gdzie gościu na pytanie kto na górze Synaj rozmawiał z Bogiem odpowiada Adolf Hitler? xD
Chyba może?

0

@Zoker No ale to jest żart, tak nieoczywisty i popieprzony, że mnie to na przykład bawi.
Bardzo dużo żartów nie jest opartych na prawdzie xd

0

@tristan87 Ale tłumoki xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?