jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Safrani no nie stawiałbym tu znaku równości.
Gdyby to było za pisu to by ruszyła lawina marszy od jutra. Ruchy 18 gwiazdek i jebacpisy
7
@Borneo czasami lepiej zamilknąć niż gadać coś dla zasady xd
Dramat panie kolego.
4
@Roobo ciekawe co by było jakby na strajku kobiet były takie sceny jak protestowały.
6
Ciekawe jaki byłby kwik i lament jakby polewaczki strzelały losowo w strajk kobiet parę lat temu.
25
Wraca dyktatura rudego.
Sam zostałem oblany prawie polewaczka podczas marszu niepodległości w 2014 roku. Polewaczki strzelały solanką w tłum na błoniach. Potem co skrzyżowanie stał patrol i patrzył kto ma ciuchy brudne z soli.
Nie mówię juz o przebranych policjantach w szaliki kibicowskie.
Gestapo.
9
@ProMILs szczególnie otwierając do niego drzwi :P
13
Niesamowite xD
0
W jaki najlepszy sposób wybrać obsadę do akwarium?
Macie jakieś sprawdzone sposoby?
10
@Fabik87 Powinien im ktoś uświadomić, że to może okazać się nierentowne, oraz że wybrali złą lokalizację.
0
#pieklomezczyzn
"(...)obniżoną stawką objęte będą takie usługi, jak manicure, pedicure, stylizacja brwi i rzęs, depilacja, przekłuwanie uszu i naświetlanie promieniami ultrafioletowymi i podczerwonym"
https://www.money.pl/podatki/rzad-realizuje-kolejna-obietnice-nizszy-vat-dla-jednej-z-branzy-oto-lista-uslug-7002229276425184a.html
2
@tristan87 czekam na zdjęcie z toi toia.
0
Spaghetti bolognese czy carbonara?
1
Ernesto Valverde to top jeśli chodzi o trenerów w Europie.
0
@VamosVamos pierwszy gwizdek był wcześniej.
0
Ale o co te jełopy płaczą tak naprawdę?
Sędzia nie wiedział że będzie bramka przecież xD
Myślę, że żaden mecz Realu w doliczonym czasie nie powinien być kończony dopóki bramki nie strzela. Xdd
6
Ależ przyjemnie się to czyta
13
Jutrzejsza prasa w Hiszpanii będzie najlepszym co kibic Barcelony zobaczy w tym roku.
3
Ten przynajmniej się nie kryje. XD
0
Real pokrzywdzony przez sędziów?
Nowe nie znałem. XD
0
@Barcasub rozumiem.
0
@th@les ten utwór jest ponadczasowy.
2
Ćwiąkała gdzieś oficjalnie mowil/pisał że jest za prześcieradłami?
1
@QQL5 nooo zdecydowanie za dużo
:D nie pamiętam ile razy to dziadostwo wyłączałem.
Jak widać Real też dzisiaj nie zdobył tego trofeum.
0
@SeWo77 Ćwiąkala to TOP3 komentatorów w Polsce.
0
Ja z 0-2 w Football Managerze się podniosłem na 3-2 może łącznie z 10 razy. A gram jeszcze od czasów CM :P
1
@TR3YWAY stawiam na remis :P
12
Oooo, toż to o La Rambli :D
6
Typ jest niepodrabialny :D
0
@AdrianJaniak czyli stado się nie powieksza ? :P
0
@Mroziu chyba się wybiorę na jakąś giełdę z akwarystyka i pogadam z ludźmi na ten temat. Bo widzę, że ogrom wiedzy przede mną xd