6

@Safrani no nie stawiałbym tu znaku równości.
Gdyby to było za pisu to by ruszyła lawina marszy od jutra. Ruchy 18 gwiazdek i jebacpisy

7

@Borneo czasami lepiej zamilknąć niż gadać coś dla zasady xd
Dramat panie kolego.

4

@Roobo ciekawe co by było jakby na strajku kobiet były takie sceny jak protestowały.

6

Ciekawe jaki byłby kwik i lament jakby polewaczki strzelały losowo w strajk kobiet parę lat temu.

25

Wraca dyktatura rudego.
Sam zostałem oblany prawie polewaczka podczas marszu niepodległości w 2014 roku. Polewaczki strzelały solanką w tłum na błoniach. Potem co skrzyżowanie stał patrol i patrzył kto ma ciuchy brudne z soli.
Nie mówię juz o przebranych policjantach w szaliki kibicowskie.
Gestapo.

9

@ProMILs szczególnie otwierając do niego drzwi :P

13

Niesamowite xD

0

W jaki najlepszy sposób wybrać obsadę do akwarium?
Macie jakieś sprawdzone sposoby?

10

@Fabik87 Powinien im ktoś uświadomić, że to może okazać się nierentowne, oraz że wybrali złą lokalizację.

0

#pieklomezczyzn

"(...)obniżoną stawką objęte będą takie usługi, jak manicure, pedicure, stylizacja brwi i rzęs, depilacja, przekłuwanie uszu i naświetlanie promieniami ultrafioletowymi i podczerwonym"

https://www.money.pl/podatki/rzad-realizuje-kolejna-obietnice-nizszy-vat-dla-jednej-z-branzy-oto-lista-uslug-7002229276425184a.html

2

@tristan87 czekam na zdjęcie z toi toia.

0

Spaghetti bolognese czy carbonara?

1

Ernesto Valverde to top jeśli chodzi o trenerów w Europie.

0

@VamosVamos pierwszy gwizdek był wcześniej.

0

Ale o co te jełopy płaczą tak naprawdę?
Sędzia nie wiedział że będzie bramka przecież xD
Myślę, że żaden mecz Realu w doliczonym czasie nie powinien być kończony dopóki bramki nie strzela. Xdd

6

Ależ przyjemnie się to czyta

13

Jutrzejsza prasa w Hiszpanii będzie najlepszym co kibic Barcelony zobaczy w tym roku.

3

Ten przynajmniej się nie kryje. XD

0

Real pokrzywdzony przez sędziów?
Nowe nie znałem. XD

0

@Barcasub rozumiem.

0

@th@les ten utwór jest ponadczasowy.

2

Ćwiąkała gdzieś oficjalnie mowil/pisał że jest za prześcieradłami?

1

@QQL5 nooo zdecydowanie za dużo
:D nie pamiętam ile razy to dziadostwo wyłączałem.
Jak widać Real też dzisiaj nie zdobył tego trofeum.

0

@SeWo77 Ćwiąkala to TOP3 komentatorów w Polsce.

0

Ja z 0-2 w Football Managerze się podniosłem na 3-2 może łącznie z 10 razy. A gram jeszcze od czasów CM :P

1

@TR3YWAY stawiam na remis :P

12

Oooo, toż to o La Rambli :D

6

Typ jest niepodrabialny :D

0

@AdrianJaniak czyli stado się nie powieksza ? :P

0

@Mroziu chyba się wybiorę na jakąś giełdę z akwarystyka i pogadam z ludźmi na ten temat. Bo widzę, że ogrom wiedzy przede mną xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?