0

@arasz1819 I to jest rozumiem dowód na globalną koalicję PiSu z Konfederacją? :D
Zacznij się przejmować tym jak głosuje koalicja, bo lubią iść za rękę z PiSem w bardzo wielu tematach.

5

@BorzyKrzys jakby dal czarnemu to też byłby rasizm bo nie dał białemu.

0

@arasz1819 rzecznik PiSu. I ruski agent. Koniecznie dopisz jeśli jeszcze możesz. :D

12



Szok! Niedowierzanie!

8

@Katalonbar Chyba żartujesz

0

Jeżeli po włączeniu laptopa praktycznie od razu mam czarny ekran (zaraz po pokazaniu się logo Intel) to co może być tego powodem? Karta graficzna? Dysk twardy?
Nie da się nic zrobić...

3

Rafal Gikiewicz przechodzi testy przed dołączeniem do Widzewa Łódź!

2

@DamianPSV po co mają być na liście, skoro są to niemal niemożliwe do zatrudnienia osoby?
Arteta sam powiedział, że te plotki to kłamstwa i nie dołączy do Barcelony.

1

@Romario87 Ja wiem co musi się wydarzyć.
Xavi musi sam odejść. Nie zostanie zwolniony ze względu na to, że jest Xavim. Niestety.

0

"Cokolwiek się nie zdarzy ja nie przestaje marzyć"

0

Czekają z wydupceniem Xaviego na dopięcie tematów z Flickiem.
Albo z Thiago Mottą.

0

@Borneo Ale na cholerę miliarder miałby być agentem rosji tak wlaściwie?

3

Czyli Stany pomogły krajowi, który nie jest członkiem NATO i znajduje się na innym kontynencie.
Inni członkowie NATO będący na tym samym kontynencie, gdzie panuje wojna jak na przykład Niemcy, bardzo długo migali się od pomocy.

Jesteś Stanami Zjednoczonymi, co robisz? Raczej proste, że przestajesz finansować.
Jedyne na czym zależy Stanom, to to, żeby zachować równowagę w Europie, żeby Rosja nie była za silna i nie była za słaba, bo to będzie miód na serce dla Chińczyków.

Warto też pamiętać, że Trump jest graczem. Myślę, że miał konkretny cel wypowiadając te słowa. Jeżeli uważacie, że ubiegając się o fotel prezydenta on improwizuje na konferencjach to Was wyprowadzam z błędu. Pytanie jedynie jaki był tego cel. Być może zobligowanie niektórych krajów do ruszenia dupy z pomocą i finansami.

0

@Popitek12 nie rozciągaj. To niezdrowe

1

@Bobo25 Było takie wydanie gazety Auto Świat z Porsche 911 Turbo. Z 10 lat w tym stojaku to stało...

Nawet znalazłem! :D
https://a.allegroimg.com/original/1165b1/ccc267c84d4eb2354e4b3f580a37/AUTO-Swiat-39-99r-Wolga-Lada-Niwa-Porsche-911

Dokładnie to!

0

@Xpert77 Aston Martin? Oni byli w F1 cały czas czy to nowość?

0

@Bobo25 Kochany. Ja miałem gazety :)
od ekspresu po historyczne i motoryzacyjne. Auto Świat ;3

11



Otóż to! Chyba nigdy nie przeczytałem składu płynu do kąpieli. Otwierałem tylko żeby powąchać jak pachnie.

1

Mozna w sumie napisać - UFF!

0

Gramy gorzej niż Radomiak Radom.

0

@MESSIah16 wyrwane trochę z kontekstu. Dziwne

0

Lewy zagra na nowym Camp Nou jak Barca zorganizuje Puchar Gampera ze Zniczem Pruszków conajwyzej

2

Aubameyang to był jeden z najlepszych transferów w ostatnich 5 latach.

10

@Luciano99 przecież to nie jest pani tylko własnie 30 letni homoseksualny mężczyzna utożsamiający się jako kobieta.

16

Aaa... to dobre jest! :D
Idealny dowód na to, że niepotrzebne są zupełnie zasady wpychania 25% ludzi do ekipy, czy aktorów z danych mniejszości. :)

0

@Uukasz_93 powinien ją pogonić w cholerę.

0

@Borneo agent ruski? Coś popularne stało się to słowo ostatnio.

3

@Kratos1990 sam byś rozłożył nogi przed nią gdyby tylko chciała.

0

@wojopancer oczywiście, że hot.

3

@Firestone Oczywiście, że masz racje. Jak zwykle nie zawiodla.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?