1

@bsk ja korzystam ze sweet tv. Nie wiem czy są haczyki :P
Płacę co miesiąc pare zł i oglądam sobie w aplikacji na tv

0

@szymonekk Gavi może wejdzie w jego buty jeśli chodzi o temperament.

23

@Fabik87 Grandpadowski xDDD

2

@LionelM95 naprawdę spytałeś się Vegety jaki ma sprzęt....? Samobójco.

1

@kamiVeB dokładnie tego samego zdania jestem.

1

@bsk luksus. Mam eleven sports w 4K.

0

@szymonekk kiedyś pewien piłkarz powiedział, że całowanie herbu to coś więcej niż gest i nie podoba mu się gdy randomowi dla danego klubu zawodnicy całują herb.
Dzisiaj obawiam się, że robi się to tylko i wyłącznie pod tiktoka xD

0

@bsk go net tv, sweet tv, iptv
Od groma tego jest :P

0

@VegetaPolska do roboty się weź

1

@MadafakinGuy no dokładnie. Tam samo lubię LIFAD, Reise Reise czy zapałkę.
Jednak Mutter i Sehnsucht są szczególnie blisko mojego serduszka :D

21

A Dembele dalej bez kontuzji.
Ten sztab medyczny jest chyba z "Daleko od Noszy". Dr Basen i Kidler.

2

@bartekvisca a ja mam co chwilę fazę na inny. Angst, Adieu, Schwarz, Armee der Tristen.
W sumie to cała płyta mi leży... najmniej chyba zadziorna ze wszystkich, ale bardzo melodyjna.
Mimo wszystko Mutter na 1 miejscu. Zaraz za nią Sensucht. Później Zeit :D

2

Wir alle hat angst vorm schwarzemann.



@Coutinho007 @bartekvisca @MadafakinGuy

1

Vitor Roque MVP!

0

Czemu ta kolejka jest w C+ skoro ostatnia też tam była?

1

@Colin94 u nas jak nie idzie to dają możliwość dalszego rozwoju osobistego poza strukturami grupy w której pracuję.

0

@siuuu Ja wiem. Tylko, żeby zrobić zakwas potrzebuję z tydzień czasu. A chodzi o to, że chleb chciałbym upiec w piątek. Trochę za póxno się obudziłem z tym pomysłem :P

0

Wiecie może gdzie można kupić prawdziwy, dobry zakwas chlebowy?
Może macie coś sprawdzonego

1

Ten Bergvall faktycznie ma taki potencjał?

3

@MESSIah16 i oni boją się ze wygra Trump.
Za jego rządów nie było takich niepokojów. Xd

6



Od dawna mówiłem, że Papcio to prorok xDD

0

Tęsknie za Aleixem Vidalem.
Fajny to był grajek. Przydałby się dzisiaj

32

On nigdy nie szedł na rękę tym dziennikarzynom.
I bardzo dobrze.

1

@MESSIah16 ciekawe kiedy się to skończy.
To jest policzek w twarz dla kobiet.

0

@draxidox nacjonalistką być...

14

@barcanawieki ciekawe jak kierowca autobusu się zachowal

2

@HighestInTheRoom bynajmniej

3



Fajne to było.

0

Ale się zacznie bańka z Kloppem pompować.

0

@JimMorrisonFCB raczej w roli asystentki :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?