jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bsk ja korzystam ze sweet tv. Nie wiem czy są haczyki :P
Płacę co miesiąc pare zł i oglądam sobie w aplikacji na tv
0
@szymonekk Gavi może wejdzie w jego buty jeśli chodzi o temperament.
23
@Fabik87 Grandpadowski xDDD
2
@LionelM95 naprawdę spytałeś się Vegety jaki ma sprzęt....? Samobójco.
1
@kamiVeB dokładnie tego samego zdania jestem.
1
@bsk luksus. Mam eleven sports w 4K.
0
@szymonekk kiedyś pewien piłkarz powiedział, że całowanie herbu to coś więcej niż gest i nie podoba mu się gdy randomowi dla danego klubu zawodnicy całują herb.
Dzisiaj obawiam się, że robi się to tylko i wyłącznie pod tiktoka xD
0
@bsk go net tv, sweet tv, iptv
Od groma tego jest :P
0
@VegetaPolska do roboty się weź
1
@MadafakinGuy no dokładnie. Tam samo lubię LIFAD, Reise Reise czy zapałkę.
Jednak Mutter i Sehnsucht są szczególnie blisko mojego serduszka :D
21
A Dembele dalej bez kontuzji.
Ten sztab medyczny jest chyba z "Daleko od Noszy". Dr Basen i Kidler.
2
@bartekvisca a ja mam co chwilę fazę na inny. Angst, Adieu, Schwarz, Armee der Tristen.
W sumie to cała płyta mi leży... najmniej chyba zadziorna ze wszystkich, ale bardzo melodyjna.
Mimo wszystko Mutter na 1 miejscu. Zaraz za nią Sensucht. Później Zeit :D
2
Wir alle hat angst vorm schwarzemann.
@Coutinho007 @bartekvisca @MadafakinGuy
1
Vitor Roque MVP!
0
Czemu ta kolejka jest w C+ skoro ostatnia też tam była?
1
@Colin94 u nas jak nie idzie to dają możliwość dalszego rozwoju osobistego poza strukturami grupy w której pracuję.
0
@siuuu Ja wiem. Tylko, żeby zrobić zakwas potrzebuję z tydzień czasu. A chodzi o to, że chleb chciałbym upiec w piątek. Trochę za póxno się obudziłem z tym pomysłem :P
0
Wiecie może gdzie można kupić prawdziwy, dobry zakwas chlebowy?
Może macie coś sprawdzonego
1
Ten Bergvall faktycznie ma taki potencjał?
3
@MESSIah16 i oni boją się ze wygra Trump.
Za jego rządów nie było takich niepokojów. Xd
6
Od dawna mówiłem, że Papcio to prorok xDD
0
Tęsknie za Aleixem Vidalem.
Fajny to był grajek. Przydałby się dzisiaj
32
On nigdy nie szedł na rękę tym dziennikarzynom.
I bardzo dobrze.
1
@MESSIah16 ciekawe kiedy się to skończy.
To jest policzek w twarz dla kobiet.
0
@draxidox nacjonalistką być...
14
@barcanawieki ciekawe jak kierowca autobusu się zachowal
2
@HighestInTheRoom bynajmniej
3
Fajne to było.
0
Ale się zacznie bańka z Kloppem pompować.
0
@JimMorrisonFCB raczej w roli asystentki :P