jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewy w wyjściowym. Wyczuwam manitę i hat trick Polaka.
2
@Seledynowy Wątpię. Lewy ma raczej zagwarantowane miejsce w podstawie, dopoki nie zauwazy, że Ferran jest lepszą dziewiątką niż fałszywym skrzydłowym :P
2
@Stoiczkow po wykonaniu prac społecznych postawia jej pomnik
0
@MarioVeB! Lerła Sane. Czemu nie. Dobry chłopak jest i mało pije
2
@tbas douzupełnię również, ze nawet zielone światło od lekarzy nie oznacza, że będzie grał, bo co chwile coś kłuje w nodze xD
0
@TR3YWAY Może jest ktoś kto nie widział. Ja to zobaczyłem dopiero dzisiaj na twitterze :P
31
Nie wiem czy było. Ale zasmiałem mocno xD
0
@Krystian1588 znawcą nie jestem. Ale znajomy prowadzi warsztat i zawsze mówił, żeby insigni unikać jak ognia ze względu na problemy i awaryjność silnika.
0
Jest tu ktoś kto brał udział w ceremonii z ayahuascą?
3
@Ojciec5tkidzieci te wypowiedzi wynikają pewnie z jakichś umów jakie ma. Ma tak gadać i ma za to płacone.
Tak podejrzewam.
1
@Saviola88 dopiero co krytykowali pis, że mają 105 stanowisk rządowych i że po cholere tego tyle, rozdawnictwo, kolesiostwo, a sami docelowo będą mieli 109 xD
0
@FCB24 Brazylijski Cuenca :D
8
@hayek i ten Kołodziejczak który ma absolutnie wszystkie poglądy świata
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartekvisca byłem w Poznaniu kilka razy ale do Posnani nie trafiłem nigdy. :P
5
A jednak...
1
Gang młodocianych
2
@draxidox Celibat to takie dureństwo...
0
ale poszedł w tym gemie ładnie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VegetaPolska Nie to miałem na myśli :P
0
@VegetaPolska Dokładnie. Tak samo jak z kobietami.
1
@Transu96 To akurat było oczywiste. Specjalnie tego nie poruszałem :P
3
Jak za nic w świecie bym nie chciał aby Mourinho był trenerem Barcelony, tak nie ukrywam, że bardzo mnie ciekawi jak byśmy grali pod jego wodzą xD
Czy byłby to antyfutbol i stawianie autobusu, czy może postawiłby na granie piłką i ofensywny futbol :D
0
Aaah shit. Here we go again
0
Jeżeli Yamal by tak grał w każdym spotkaniu to jest spokojnie w TOP10 na świecie xD
0
@DonCarletto to ze ktoś nie ma kontraktu to nie znaczy że jest za darmo xd
0
@Kgorecki2500 polkrwisty? :D
0
Która część UFC na PS4 jest waszym zdaniem najlepsza i dlaczego?
3
@urbipl ciekawe co na to lewica. Czekamy na konferencje prasową w tej sprawie.