1

Lewy w wyjściowym. Wyczuwam manitę i hat trick Polaka.

2

@Seledynowy Wątpię. Lewy ma raczej zagwarantowane miejsce w podstawie, dopoki nie zauwazy, że Ferran jest lepszą dziewiątką niż fałszywym skrzydłowym :P

2

@Stoiczkow po wykonaniu prac społecznych postawia jej pomnik

0

@MarioVeB! Lerła Sane. Czemu nie. Dobry chłopak jest i mało pije

2

@tbas douzupełnię również, ze nawet zielone światło od lekarzy nie oznacza, że będzie grał, bo co chwile coś kłuje w nodze xD

0

@TR3YWAY Może jest ktoś kto nie widział. Ja to zobaczyłem dopiero dzisiaj na twitterze :P

31



Nie wiem czy było. Ale zasmiałem mocno xD

0

@Krystian1588 znawcą nie jestem. Ale znajomy prowadzi warsztat i zawsze mówił, żeby insigni unikać jak ognia ze względu na problemy i awaryjność silnika.

0

Jest tu ktoś kto brał udział w ceremonii z ayahuascą?

3

@Ojciec5tkidzieci te wypowiedzi wynikają pewnie z jakichś umów jakie ma. Ma tak gadać i ma za to płacone.
Tak podejrzewam.

1

@Saviola88 dopiero co krytykowali pis, że mają 105 stanowisk rządowych i że po cholere tego tyle, rozdawnictwo, kolesiostwo, a sami docelowo będą mieli 109 xD

0

@FCB24 Brazylijski Cuenca :D

8

@hayek i ten Kołodziejczak który ma absolutnie wszystkie poglądy świata

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartekvisca byłem w Poznaniu kilka razy ale do Posnani nie trafiłem nigdy. :P

5



A jednak...

1



Gang młodocianych

2

@draxidox Celibat to takie dureństwo...

0

ale poszedł w tym gemie ładnie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VegetaPolska Nie to miałem na myśli :P

0

@VegetaPolska Dokładnie. Tak samo jak z kobietami.

1

@Transu96 To akurat było oczywiste. Specjalnie tego nie poruszałem :P

3

Jak za nic w świecie bym nie chciał aby Mourinho był trenerem Barcelony, tak nie ukrywam, że bardzo mnie ciekawi jak byśmy grali pod jego wodzą xD

Czy byłby to antyfutbol i stawianie autobusu, czy może postawiłby na granie piłką i ofensywny futbol :D

0

Aaah shit. Here we go again

0

Jeżeli Yamal by tak grał w każdym spotkaniu to jest spokojnie w TOP10 na świecie xD

0

@DonCarletto to ze ktoś nie ma kontraktu to nie znaczy że jest za darmo xd

0

@Kgorecki2500 polkrwisty? :D

0

Która część UFC na PS4 jest waszym zdaniem najlepsza i dlaczego?

3

@urbipl ciekawe co na to lewica. Czekamy na konferencje prasową w tej sprawie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?