jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Jeszcze raz, bo nie rozumiem chyba.
9
Lewica w skrócie. ;3
Mazurek chyba bardzo lubi gościć Żukowską xD
0
@Barcanajlepszyteam tak tak. To było nawiązanie do Jacka Kennediego :P
1
Haha. Dziadzio już majaczy ze startości.
Swoją drogą przypomina to trochę tekst z jednej z debat Ronalda Reagana z Clintonem bodajże:
"Znałem Thomasa Jeffersona (zmarł w 1826 r.), był moim przyjacielem. Gubernatorze, żaden z pana Thomas Jefferson"
1
Mamy pierwsze nagrania rozmów motywacyjnych przed zasadniczym szturmem.
7
@Rhaan Nie, według niego wolny rynek jest zawsze. On kompletnie nie rozumie tego pojęcia.
Nie da się pisać o wolnym rynku, jeżeli takowy nie istnieje w obecnej sytuacji.
35
@MessiForeverTheBest Ty chłopie nie masz pojęcia czym jest wolny rynek jeżeli piszesz to w kontekście Ukrainy xD
2
@norbi77 Te szczeknięcia to w większości najbardziej merytoryczne wystąpienia w sejmie.
3
@Matan_Zajcev Fajnie byłoby wrócić do tego wątku za 4 lata niecałe.
2
@JobuTupaki Ciekawe czy ta zasada miałaby produktywne zastosowanie w wojsku bądź kopalni.
O zgrozo - nie jestem wojskowym, ani nie pracuję w kopalni. Mam jednak zdanie w tym temacie. Dziwne?
5
@misterio nie masz pojęcia zatem czym jest wolny rynek, jeżeli uważasz, że TO jest jego wynikiem xd
3
@SelloutCrowd Ja siedzę w branży transportowej. Nie ma kompletnie o czym rozmawiać jeżeli chodzi NAWET o przewoźników.
Firmy upadają.
1
@Kamilos84 To jest absurd. Rządzisz krajem (czy pis czy po) i sam tworzysz warunki do tego, żeby przedsiębiorcy, którzy mają napędzać kraj żeby mieli gorzej.
TFU!
0
@barteq A widzisz. Ja ostatnio w jakimś wywiadzie widziałem jak powiedział, że dramatem jest, że na listach znaleźli się płaskomiemcy, wyznawcy UFO itd.
3
@JobuTupaki Jesteś reżyserem? Aktorem? Krytykiem? Pochwal się jakimś swoim dziełem proszę, albo swoją recenzją.
Sam napisałeś, że nieważny jest kolor skóry tylko jak film jest zrealizowany to się zdecyduj XD
0
@barteq POPiS to zło :)
4
@JobuTupaki Nie jestem filmoznawcą, nie mam na to czasu bo mam 2 letniego syna i córkę w drodze.
Nie musze nim być, żeby dostrzec gdzieś niesprawiedliwość.
2
@JimMorrisonFCB ja czekam na film o Nelsonie Mandeli, który jest biały.
2
@JobuTupaki No widzisz i 25% osób ma z automatu odebrane szanse. Straszna niesprawiedliwość.
1
@MESSIah16 Aleksander generalnie był latami przygotowywany do tej roli, już za PRLu był bodajże ministrem sportu? Nie jestem pewien. Natomiast to stary służbista.
@Hosh haha :D No i do NATO! :D
3
@GeneralXavi Ja to wiem, Ty to wiesz.
Ale głosujący tego nie wiedzą i wybierają najpierw jednych a potem drugich. :)
To ma coś wspólnego z syndromem sztokholmskim zapewne.
5
@NeroTFP1 Jeżeli musisz sobie to tłumaczyć i pytasz większość o zdanie, to dzięki temu i takim osobom mamy to co mamy :P
8
@JobuTupaki spełniała, żeby być na platformach streamingowych bądź być nominowanymi do nagród filmowych.
Myślę, że talent broni się przed stereotypami. A przez takie narzucanie schematów, szansę na pracę traci potencjalnie 25% zdolnych osób. Być może zdolniejszych od tych mniejszości - nie mozna tego odrzucić. :)
7
@NeroTFP1 Konfederacja się niby uśmiecha w stronę pisu od kampanii wyborczej i jakoś w czynach tego nie było widać ani razu jeszcze.
0
@takisobiektos myślę, że Konfa dostała wystarczająco już po dupie, żeby wyciągnąć wnioski.
6
@JobuTupaki a po co takie warunki? Więcej filmów miałoby szanse. To niesprawiedliwe.
20
@Azi Ja to wiem. Ale kilkanaście milionów Polaków o tym nie wie bo wybierają "mniejsze zło". Zmieniają sobie oprawców co 4 lata.
1
@Kgorecki2500 Dlaczego najlepszy Kwaśniewski a nie Kaczyński tak swoją drogą?
80
Najważniejsze, że będziemy się uśmiechać oraz, że nie będzie hejtu XD
Wybór między PiSem a PO to jak wybór między dżumą i cholerą. W tym kraju nic się nie zmieni przez 50 lat jak nie lepiej...
12
@JobuTupaki Mityczna poprawność polityczna XD
Rozdawanie oscarów tylko filmom, które wśród ról drugoplanowych, wśród ekipy, wśród operatorów które mają conajmniej 25% bisexów, LGBTQWERTY etc to też mit zapewne XD