jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gacek5 a nie 403? Xd
3
@kulek22 ale to raper a nie piłkarz.
Sam kojarzę.
1
Czy ekspertem w studio był Pan Wdowczyk który kupował mecze?
0
@Comfortable_ co? Nie pamiętam kiedy napisałem taki komentarz ostatnio
4
Chyba najnudniejszy mecz w tym roku.
2
Tym składem na luzie ich robimy 7-6.
0
Flick, Tuchel, Motta czy De Zerbi?
12
Ale by się posłuchało takiego Szpakowskiego w środowej lidze mistrzów w TVP1.
Kiedyś to było....
1
@FcPortoFan1999 a to nie jesteśmy ruskimi onucami?
5
@malicinho Ja przez swój charakter pracy, zakupy mogę zrobić tylko w niedzielę albo bardzo późnym wieczorem w sobotę.
jest to dla mnie tak samo ważne jak sprawne działanie policji, lekarzy, etc.
1
Kiedyś za wszystkim stali Żydzi.
Dzisiaj za wszystkim stoją ruskie onuce
8
@Deviler powinny wrócić niedziele handlowe. Najbardziej kretyński przepis jaki powstał w ostatnich latach.
Niech zrobią też niemedyczne niedziele, bezprawne niedziele i bezpożarowe niedziele.
Pracownik sklepu nie jest w niczym lepszy od pielęgniarki, logistyka czy farmaceuty.
0
@Rl9k1nG no właśnie to nie jest świszczenie turbo czy sprężarki.
To jest takie cykanie jakby świerszcza.
1
@bartekvisca haha xD coś w tym jest, że wyciszenie jest lepsze chyba w autach z kartonu.
2
@JimMorrisonFCB Pewnie miała ubezpieczony tyłek i cycki jak Kardashianki czy DżejLoł.
1
@dv7wisnia Nie robię tak odkąd w Peugeocie odpadł mi przedni zderzak i miałem go pod podwoziem przez pewnie jakies kilkanaście kilometrów na A1.
7
@MESSIah16 Donosiciele donoszą na donosicieli :D
O ironio.
1
@FcPortoFan1999 Poza tym bardzo ciężko przewidzieć jakie człowiek podejmie decyzje w takich chwilach.
Ja nie dopuszczam w ogóle do świadomości sytuacji w której w tym kraju wybucha wojna i muszę rozstać się ze wszystkim co obecnie mam.
0
@MichuZ44 a co jest niezwykłego w tym skrzydle? Nie znam się na temacie, ale chętnie się dowiem :P
1
@dominox1998 Niee no to jest chyba 1.6. Myślałem, ze mniejszy. Nie wiem dokłądnie, to nie moje auto :P
2
@FcPortoFan1999 Podejrzewam, że wiele osób wskrzesi relacje z rodzinami które wyjechały do Niemiec, Anglii, Holandii i tak dalej za chlebem kilka lat temu. :P
0
Są tu jacyś mechanicy?
Przy przyspieszaniu na autostradzie przy prędkości 100-140 km/h słychać jakieś niejednostajne świszczenie z silnika. Jakbym miał tam świerszcza.
Wiadomo co to może być? Kia Ceed w benzynie z jakimś pierdołowato małym silnikiem.
42
@esem91 może nie tyle podżeganie do wojny, co kretyńską, amatorską i żałosną prowokację, która potencjalnie może być bardzo przykra w skutkach.
5
@Kgorecki2500 Od początku było wiadome, że pod względem światopoglądowym oni nie będą się dogadywać. Ministrowie są rozstrzeleni poglądami w cały świat.
4
@karolszymek Postaw na Napoli, to jak Ci spier.... to przynajmniej będziesz miał jakiekolwiek pocieszenie.
19
@VegetaPolska czyli chlopcow tez nie lubisz
0
@JimMorrisonFCB może realizuje jedno ze swoich noworocznych postanowień :P
0
@Colon Prawda... Ciekaw jestem. Generalnie co program to lepszy.
0
@tristan87 Ahaaaa.... To przepraszam :P
0
@Colon Ja oglądam Kanał Zero. Poranek z Tede i Człowiekiem Wargą był genialny. Dzisiaj też fajny poziom.
Zależy od prowadzącego. Iza Krzan - top. Tede i Warga też fajny mają flow.