3

@P33ck każdy zawodnik Blacks Power się nazywa Dindu Nuffin :D

0

@MOLESTA dobrze, ale księgowość jakąś musi prowadzić i mieć rozliczenia wewnętrzne.

2

@Forsyth coś za coś.
Stany nie dały im paru czołgów tylko gigantyczne zasoby.

0

Czy w spółce FC Barcelony koszykówka, piłka ręczna i piłka nożna to osobno rozliczane podmioty?
Czy na przykład sukcesy finansowe w piłce nożnej można przekuć na dofinansowanie koszykówki?
Nie licząc oczywiście wzrostu samej wartości spółki i przyciągania nowych sponsorów. Chodzi mi o wewnętrzną kasę Barcy.

0

@sonek Pako Lorente

3

London Fashion Week.

Hot or not? :D :D



2

Ściągnęli Lewemu konkurencję (jakakolwiek by nie była póki co) która zaczyna grać w pierwszym składzie razem z nim i przypomniał sobie jak się przyjmuje piłkę.

6

@FutureFCBarcelona TVN to taka sama szczujnia jak TVP. Na pohybel.

8

Kurde jak to jest, że w 2004 czy 2005 roku powstawały takie arcydzieła jak Troja czy Władca Pierścieni a 20 lat później remake'i czy seriale na bazie postaci i tych historii są godne pożałowania?

Strach pomyśleć co będzie za kolejne 20 lat.

3

@FCBMati10 ja mam znajomego, który jeździł na polowania na Czukutkę między innymi. Ludzie tam żyjący w prymitywnych warunkach, są najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.
Większość tego kraju jest dzika, odcięta od świata.

1

@Zoker W jego sytuacji też byś tak powiedział. To polityk.
W 2014 roku między innymi w New York Times mówił - "Krym to nie kanapka z kiełbasą, by go w tę i we w tę przekazywać. Nie bacząc na to, że Krym został zdobyty z rażącym naruszeniem wszelkich norm międzynarodowych, to jednak teraz jest częścią Rosji. Nie oszukujmy siebie. Również Ukraińcom radzę, by nie oszukiwali siebie. Półwysep pozostanie częścią Rosji i więcej, w przewidywalnej przyszłości, nie będzie częścią Ukrainy

oraz:
"jest wielkim szczęściem, że Krym ze swoim absolutnie prorosyjskim narodem, z konserwatywną ludnością nie akceptującą ukraińskiej rewolucji antykorupcyjnej, nie wykazuje chęci przyłączenia się do Europy; że odszedł od nich - Ukraińców"

1

@Criss18Barca czy tylko twarzą to nie wiem. Na pewno ma grono swoich ludzi.

1

@mekston z tym Interem Miami jest trochę jak z wprowadzeniem 500+.

6

@FCBMati10 No jeżeli chodzi o ustrój wewnątrz to bez porównania.
Natomiast koledze najpewniej chodzi o zapędy militarne wobec sąsiadów.
Korea głownie straszy tylko jakimiś testami rakiet dookoła

4

@macio_944 Do zaorania.
Przynajmniej lasy mają ładne.

15

Czyli Putin "zmarł" swojego największego publicznego wroga w Rosji.
Dramat. Ten kraj jest mentalnie wciąż w XIX wieku. Jak nie wcześniej.

Przy okazji dodam fakt, który jest często pomijany. Nawalny nie był nigdy obrońcą i piewcą demokracji. To był również ciężki imperialista i nacjonalista. Publicznie głosił na przykład, że nigdy nie odda Ukrainie Krymu.

0

@VeB 1899 Raphinha ma dobry drybling ale do tyłu

2

To zaczynamy.
Roque > Mbappe xD

1

@MesQueUnClub96 wydaje Ci się że wpadają pierwsze.

1

@Comentateiro La Rambla to jedno wielkie wzburzone morze

32

@Danny Gaucho albo nie potrącił baby na pasach w lutym 2007 roku nie ponosząc żadnych konsekwencji

9

@LM10GOAT Że mają wspólnego agenta z Lewym.

4

@barcanawieki Teraz wszyscy zginiemy. Trzeba się przerzucić na rowery i nie jedzenie mięsa.

4

@norbi77 Myślę, że na KO głosowało więcej przeciwników pisu niż zwolenników Tuska. I to zdecydowanie więcej.

1

@barca__rządzi oczywiście, że tak. Dlatego powątpiewam, że ktokolwiek taki się pojawi.

7

@cules100pro Bardziej miałem na myśli to, że jednoznacznie by się okazało, że społeczeństwo kompletnie mu nie ufa. Nie licząc ludzi chorych na syndrom sztokholmski.

6

Ciekawe czy Donald się pojawi w Kanale Zero. Chociażby w takiej formie wywiadu jak z Dudą. Bo na program live raczej mało szans. Dzwoniąca gawiedź by go zjadła.
Był prezydent, była Lewica, była Konfederacja, w poniedziałek pojawi się Czarnek (samobójca XD), fajnie jakby ktoś z PO lub PL2050 się pojawił.

0

@BorzyKrzys warto wyszczególnić jak wysoki procent zabojstw i napadów są z poszczególnych mniejszości oraz grup społecznych.

1

@Katalończyk 99 ja też. Przed telewizorem

0

@Arden niby barkainfo taki najmądrzejszy, a nie bierze pod uwagę, że jeżeli uda się wszystko Laporcie dopiąć to będziemy mieli zasadę 1:1 od lata... eh...
Kopiujwklejarka nic się nie zmienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?