jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@P33ck każdy zawodnik Blacks Power się nazywa Dindu Nuffin :D
0
@MOLESTA dobrze, ale księgowość jakąś musi prowadzić i mieć rozliczenia wewnętrzne.
2
@Forsyth coś za coś.
Stany nie dały im paru czołgów tylko gigantyczne zasoby.
0
Czy w spółce FC Barcelony koszykówka, piłka ręczna i piłka nożna to osobno rozliczane podmioty?
Czy na przykład sukcesy finansowe w piłce nożnej można przekuć na dofinansowanie koszykówki?
Nie licząc oczywiście wzrostu samej wartości spółki i przyciągania nowych sponsorów. Chodzi mi o wewnętrzną kasę Barcy.
0
@sonek Pako Lorente
3
London Fashion Week.
Hot or not? :D :D
2
Ściągnęli Lewemu konkurencję (jakakolwiek by nie była póki co) która zaczyna grać w pierwszym składzie razem z nim i przypomniał sobie jak się przyjmuje piłkę.
6
@FutureFCBarcelona TVN to taka sama szczujnia jak TVP. Na pohybel.
8
Kurde jak to jest, że w 2004 czy 2005 roku powstawały takie arcydzieła jak Troja czy Władca Pierścieni a 20 lat później remake'i czy seriale na bazie postaci i tych historii są godne pożałowania?
Strach pomyśleć co będzie za kolejne 20 lat.
3
@FCBMati10 ja mam znajomego, który jeździł na polowania na Czukutkę między innymi. Ludzie tam żyjący w prymitywnych warunkach, są najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.
Większość tego kraju jest dzika, odcięta od świata.
1
@Zoker W jego sytuacji też byś tak powiedział. To polityk.
W 2014 roku między innymi w New York Times mówił - "Krym to nie kanapka z kiełbasą, by go w tę i we w tę przekazywać. Nie bacząc na to, że Krym został zdobyty z rażącym naruszeniem wszelkich norm międzynarodowych, to jednak teraz jest częścią Rosji. Nie oszukujmy siebie. Również Ukraińcom radzę, by nie oszukiwali siebie. Półwysep pozostanie częścią Rosji i więcej, w przewidywalnej przyszłości, nie będzie częścią Ukrainy
oraz:
"jest wielkim szczęściem, że Krym ze swoim absolutnie prorosyjskim narodem, z konserwatywną ludnością nie akceptującą ukraińskiej rewolucji antykorupcyjnej, nie wykazuje chęci przyłączenia się do Europy; że odszedł od nich - Ukraińców"
1
@Criss18Barca czy tylko twarzą to nie wiem. Na pewno ma grono swoich ludzi.
1
@mekston z tym Interem Miami jest trochę jak z wprowadzeniem 500+.
6
@FCBMati10 No jeżeli chodzi o ustrój wewnątrz to bez porównania.
Natomiast koledze najpewniej chodzi o zapędy militarne wobec sąsiadów.
Korea głownie straszy tylko jakimiś testami rakiet dookoła
4
@macio_944 Do zaorania.
Przynajmniej lasy mają ładne.
15
Czyli Putin "zmarł" swojego największego publicznego wroga w Rosji.
Dramat. Ten kraj jest mentalnie wciąż w XIX wieku. Jak nie wcześniej.
Przy okazji dodam fakt, który jest często pomijany. Nawalny nie był nigdy obrońcą i piewcą demokracji. To był również ciężki imperialista i nacjonalista. Publicznie głosił na przykład, że nigdy nie odda Ukrainie Krymu.
0
@VeB 1899 Raphinha ma dobry drybling ale do tyłu
2
To zaczynamy.
Roque > Mbappe xD
1
@MesQueUnClub96 wydaje Ci się że wpadają pierwsze.
1
@Comentateiro La Rambla to jedno wielkie wzburzone morze
32
@Danny Gaucho albo nie potrącił baby na pasach w lutym 2007 roku nie ponosząc żadnych konsekwencji
9
@LM10GOAT Że mają wspólnego agenta z Lewym.
4
@barcanawieki Teraz wszyscy zginiemy. Trzeba się przerzucić na rowery i nie jedzenie mięsa.
4
@norbi77 Myślę, że na KO głosowało więcej przeciwników pisu niż zwolenników Tuska. I to zdecydowanie więcej.
1
@barca__rządzi oczywiście, że tak. Dlatego powątpiewam, że ktokolwiek taki się pojawi.
7
@cules100pro Bardziej miałem na myśli to, że jednoznacznie by się okazało, że społeczeństwo kompletnie mu nie ufa. Nie licząc ludzi chorych na syndrom sztokholmski.
6
Ciekawe czy Donald się pojawi w Kanale Zero. Chociażby w takiej formie wywiadu jak z Dudą. Bo na program live raczej mało szans. Dzwoniąca gawiedź by go zjadła.
Był prezydent, była Lewica, była Konfederacja, w poniedziałek pojawi się Czarnek (samobójca XD), fajnie jakby ktoś z PO lub PL2050 się pojawił.
0
@BorzyKrzys warto wyszczególnić jak wysoki procent zabojstw i napadów są z poszczególnych mniejszości oraz grup społecznych.
1
@Katalończyk 99 ja też. Przed telewizorem
0
@Arden niby barkainfo taki najmądrzejszy, a nie bierze pod uwagę, że jeżeli uda się wszystko Laporcie dopiąć to będziemy mieli zasadę 1:1 od lata... eh...
Kopiujwklejarka nic się nie zmienia.