0

@MOLESTA wolałbym odwrotnie :P

0

@LM10GOAT te buty na pewno śmierdzą po treningu, więc wszystko gra imo

0

Był ktoś z Was kiedyś w Bałkańskiej Duszy w Warszawie?
Dobre tam żarcie mają?

4

@mrboom Klopp chciałby przyjść do Barcy tylko nei wie jak zagadać.

0

@bartekvisca gapisz mu się na bebech?

0

Nie łudźcie się Kloppem.
To tak samo realne jak powrót Neymara do Barcelony.

0

@bartekvisca Australia? Dlaczego?

1

@JimMorrisonFCB Dzień dobry, pozdrawiam, życzę wszystkiego dobrego i udanego weekendu :D

2

@tristan87 Warto wspomnieć ciekawostkę, że Dr Witt, to spółka założona przez mafię pruszkowską do prania pieniędzy. Oczywiście dzisiaj raczej nie mają oni z tą marką nic do czynienia.
Taką ciekawostkę Ci zapodam :D

3

@AxelF no właśnie czytam i pięknie się klaruje kto ma zryty beret xD

5

- Epika
- Liryka
- Xavi

2

@hayek Spoko. Za 8 lat Kaczyński znów będzie bohaterem. Za 16 lat Tusk. i tak dopóki się nie zawiną na drugą stronę rzeki.

6

@Mow_mi_Douglas Jedyne osoby, które traktowały TVP powaznie to zagorzali wyborcy pisu, każdy inny patrzyła na to ze zdrowym podejściem, tak samo jak do szczekania w TVNie.

Tusk podczas swoich nierządów całkowicie zasłużył sobie na opinie jaka na jego temat jest. Nie znam nikogo w moim otoczeniu, kto szanowałby go jako polityka.

2

@Rust_Cohle Jak podczas meczu zobaczyłem to ujęcie to wiedziałem, że będa memy z tego.
Czekam jeszcze na wyraz twarzy Xaviego z początku spotkania.

5

@HighestInTheRoom no dokładnie tak XD To działa w obie strony. Pełna zgoda.

21

@hayek Tusk powinien być dożywotnio spalony w tym kraju po jego ostatnich nierządach.
Natomiast jak się okazuje część Polaków choruje na syndrom sztokholmski i widzą w nim wybawcę xD

0

@Pawelsky Tam jest tak zawsze. Czekam aż wystartują z donejtami.
I się pojawi na przykład:
"goha goha szczocha 3 złote"

1

@MESSIah16 założył firmę transportową i kupił hotel pare lat temu xd
A był jednym z największych przygłupów w klasie urodzonych w patologicznym domu.

Uwielbiam takie historie. Budują na przyszłość.

0

@plutonio No i ok.
Wszystko co jest na recepte tak jak napisałeś można dostać w kwadrans przez internet biorąc erecepte.
Trochę to przerażające, ale nie ma logicznego rozwiązania na to.

1

@MESSIah16 U mnie w liceum szkolny katecheta powiedział na jednej z lekcji, że każdy plemnik to jedno życie.
Kolega powiedział mu, że w takim razie życie mu przecieka przez palce i go wydupcyli ze szkoły za to xD

0

@plutonio I to samo jest marihuaną.
Spoko, szanuje. Rozumiałem to tak, że niektóre z tych tabletek mogą prowadzić również do poronienia.

1

@MESSIah16 "albo dojdzie do niego mimo zastosowania pigułki - a jest to możliwe - wówczas działanie pigułki polega na utrudnieniu przemieszczania się już zapłodnionej komórki jajowej i powoduje zmiany w błonie śluzowej do macicy, które uniemożliwiają jej zagnieżdżenie się" - czyli jeżeli tabletka nie zadziała zgodnie z zastosowaniem to i tak zadziała zgodnie z zastosowaniem.

Dobra ona jest po prostu zboczona na punkcie tego czy sekundę po zagnieżdżeniu jest już człowiek.

0

@plutonio No nie powinna mieć takiego działania.
Ja nie jestem farmaceutą ani lekarzem. Natomiast jeżeli prawdą jest, że można ją stosować jako wczesnoporonną również, to nie powinna ona znaleźć się w obiegu bez recepty.

0

@MESSIah16 Nie nie.
Ta tabletka jest stosowana dzień po, aby nie doprowadzić do zagnieżdżenia zarodka.
Natomiast można ją wziąć jak rozumiem również po zagnieżdżeniu i doprowadzić do poronienia w późniejszym czasie. Na przykład w drugim trymestrze.

0

@wojopancer To w środku pola byśmy wtedy nie istnieli jeszcze bardziej xd

0

@Azi Ale czym jest to DNA tak wlaściwie jakbyś miał je określić?
Posiadanie piłki, granie trójkątami, dominacja nad przeciwnikiem?

Są trenerzy, którzy mają podobną filozofię albo implementują swoją wizję do specyfiki ligi czy klubu. Vide Guardiola w City.

0

@MESSIah16 Nie są legalne w Polsce tabletki wczesnoporonne.

Tabletka dzień po, jeżeli ma być dostępna bez recepty to nie może mieć takich "skutków ubocznych(?)" czy działan niepożądanych i powinna być gruntownie przebadana.

3

@Bykunn Ja nie wiem czy ta tabletka tak działa w rzeczywistości. Jeżeli tak, to nie ma prawa wejść na rynek bez recepty.

2

@MESSIah16 No spoko. Jeżeli taka tabletka ma tylko takie zastosowanie to ok.
Natomiast jeżeli się okaże, że można taką tabletkę wziąć w 3 miesiącu ciąży i umyślnie doprowadzić do poronienia, no to produkt ewidentnie nie powinien być dostępny. (patrząc po polskim prawie)

1

@MESSIah16 Ja rozumiem. Natomiast jeżeli działają one również jak wczesnoporonne a jest to w tym kraju nielegalne, to jest to tzw aborcja na zyczenie. (nie mylić z tabletkami dzień po).

Więc teoretycznie kobieta w 2 miesiącu ciąży może wziąć tą tabletkę i celowo doprowadzić do poronienia, bez wyjazdu do Czech żeby robić zabieg aborcyjny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?