jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker No nie gadaj :P
2
@Popitek12 zaraz po Federerze.
0
Skoro pojawił się fajny wątek o teleturniejach to nie może zabraknąć oczywistego klasyka:
1
@Zoker @michal26 Sznuk był kiedyś w śniadaniówce w TVP i mówił o tym.
4
@michal26 Tym bardziej szacun dla pana Tadeusza Sznuka. Mimo tylu lat, takiego wieku jest w stanie dalej komponować ten teleturniej, który przykuwa wciąż masę ludzi.
Fanfakt - 99% pytań jest tworzona przez niego.
0
@AdrianJaniak a nie chciałbyś mi pomóc w doborze obsady? Zaraz startuje z cyklem azotowym...
Myślę jeszcze nad glonojadem garra Navatro? Czy jakoś tak.
Myślę też nad mieczykami.... i nad gupikami. Chciałbym żeby było żywo i żeby choć jedna para była żyworodna żeby młody mógł obserwować jak rosną rybki.
17
@DLFCB oho, zaraz się zleca obrońcy demokracji i jebacpisy.
1
@barcelonaLM a jeszcze dwa lata temh pół Polski się śmiało z Bartosiaka i jego drabiny eskalacyjnej.
1
Oglądaliście jakiś film godny polecenia ostatnio?
Disney, Netflix, HBO, Canal +?
4
@negreanu konferencja prasowa Verrattiego
0
@ranger3120 kto taki
0
Depay to kocur.
6
Mariusz Max Kolonko z mocnym przekazem.
0
@Peniu co znaczy, że piłkarz jest elektryczny? Nigdy tego nie zrozumiem
13
Wyciekło co Xavi krzyknął do sedziego: "szanowny Panie, niezaklamanym zaszczytem była sposobność poznania pańskiej czcigodnej rodzicielki"
2
@Transu96 standard. Machał rękoma, łapał się za głowę i wyzywał rodzinę sędziego.
0
@Bunk420 nie wiem z jakim. Jakiś zespół ma na pewno
2
Fajnie, że ten sędzia nigdy nie jest samotny.
Zawsze jest ze swoim zespołem
0
@partymaker nie mówiąc już o Lewandowskim :P
0
Myślę, że czerwona kartka dla Xaviego to dobre wzmocnienie dla naszego zespołu.
Wydaje mi się, że on specjalnie tyle gada z tymi sędziami. Dla dobra Barcelony.
0
Ale kontener na odpady z tego sędziego.
0
Oo Lewy nie potrafi kopnąć piłki. Nowe nie znałem
27
Możecie sobie gadać, że Raphinha jest beznadziejny. Moim zdaniem też tak jest.
6
Ale pięknie pograli teraz.
5
Raphinha najlepszy jest jako lewy bidonowy.
Nie powinien wstawać z ławki nawet.
0
Ale nuda póki co. Ciekawsze są już mecze Liverpoolu
0
Kurs na Barce 3.10? Bardzo wysoki....
18
@Comentateiro kocham ciężka prace, mógłbym na nią patrzeć godzinamj
3
@NeroTFP1 Mamed to prawdziwy, wielki mistrz. Jedna z najbardziej pozytywnych postaci w polskim sporcie w ostatniej dekadzie.
1
Nie mogę się doczekać jak Cubarsi będzie nakrywał czapą Dembelelele'go.