0

@Zoker No nie gadaj :P

2

@Popitek12 zaraz po Federerze.

0

Skoro pojawił się fajny wątek o teleturniejach to nie może zabraknąć oczywistego klasyka:


1

@Zoker @michal26 Sznuk był kiedyś w śniadaniówce w TVP i mówił o tym.

4

@michal26 Tym bardziej szacun dla pana Tadeusza Sznuka. Mimo tylu lat, takiego wieku jest w stanie dalej komponować ten teleturniej, który przykuwa wciąż masę ludzi.
Fanfakt - 99% pytań jest tworzona przez niego.

0

@AdrianJaniak a nie chciałbyś mi pomóc w doborze obsady? Zaraz startuje z cyklem azotowym...
Myślę jeszcze nad glonojadem garra Navatro? Czy jakoś tak.
Myślę też nad mieczykami.... i nad gupikami. Chciałbym żeby było żywo i żeby choć jedna para była żyworodna żeby młody mógł obserwować jak rosną rybki.

17

@DLFCB oho, zaraz się zleca obrońcy demokracji i jebacpisy.

1

@barcelonaLM a jeszcze dwa lata temh pół Polski się śmiało z Bartosiaka i jego drabiny eskalacyjnej.

1

Oglądaliście jakiś film godny polecenia ostatnio?
Disney, Netflix, HBO, Canal +?

4

@negreanu konferencja prasowa Verrattiego

0

@ranger3120 kto taki

0

Depay to kocur.

6



Mariusz Max Kolonko z mocnym przekazem.

0

@Peniu co znaczy, że piłkarz jest elektryczny? Nigdy tego nie zrozumiem

13

Wyciekło co Xavi krzyknął do sedziego: "szanowny Panie, niezaklamanym zaszczytem była sposobność poznania pańskiej czcigodnej rodzicielki"

2

@Transu96 standard. Machał rękoma, łapał się za głowę i wyzywał rodzinę sędziego.

0

@Bunk420 nie wiem z jakim. Jakiś zespół ma na pewno

2

Fajnie, że ten sędzia nigdy nie jest samotny.
Zawsze jest ze swoim zespołem

0

@partymaker nie mówiąc już o Lewandowskim :P

0

Myślę, że czerwona kartka dla Xaviego to dobre wzmocnienie dla naszego zespołu.
Wydaje mi się, że on specjalnie tyle gada z tymi sędziami. Dla dobra Barcelony.

0

Ale kontener na odpady z tego sędziego.

0

Oo Lewy nie potrafi kopnąć piłki. Nowe nie znałem

27

Możecie sobie gadać, że Raphinha jest beznadziejny. Moim zdaniem też tak jest.

6

Ale pięknie pograli teraz.

5

Raphinha najlepszy jest jako lewy bidonowy.
Nie powinien wstawać z ławki nawet.

0

Ale nuda póki co. Ciekawsze są już mecze Liverpoolu

0

Kurs na Barce 3.10? Bardzo wysoki....

18

@Comentateiro kocham ciężka prace, mógłbym na nią patrzeć godzinamj

3

@NeroTFP1 Mamed to prawdziwy, wielki mistrz. Jedna z najbardziej pozytywnych postaci w polskim sporcie w ostatniej dekadzie.

1

Nie mogę się doczekać jak Cubarsi będzie nakrywał czapą Dembelelele'go.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?