3

@NeroTFP1 ktoś przerobił XD


2

@tristan87 Tak. Podobno jak Demba Ba przyjeżdża w odwiedziny to jest specjalnie dla niego. :P
Chociaż on z czego kojarzę wolał truskawkowy.

1

@Danny Gaucho i nie pisze.

3

Najbardziej żenujące co zobaczyliście w tym roku? Nitko leć!

Ode mnie pani Marianna Schreiber i wszystkie jej prowokacyjne, budujące ego wpisy na twitterku.


33

Ludzie w Barcelonie to trochę takie kółko wzajemnej adoracji.
Jak źle by nie było to jest klepanie się po plecach i robienie sobie wzajemnie laski.
Gdy wyłamie się ktoś z tego schematu jak na przykład Gundogan, nazwie rzeczy po imieniu prosto z mostu, to pojawia się od razu agresja i gadanie o wartościach.
Dramat.

0

@HighestInTheRoom Czyli Andrzej wraca z tarczą :P

4

@tristan87 książka napisana we wtorek - "Kochany pamiętniczku, nie uwierzysz co mi się przed chwilą przydarzyło..."

2

Ciekawe jaki procent użytkowników Rambli oglądało finał LM 05/06

1

@Destroyer_of_Worlds oj nie obrazaj się tak xd

0

Xavi wróci do Barcy może za 8-10 lat.
To nie tak dużo patrząc po tym, że Pep objął Blaugrane 16 lat temu...
Ale ten czas zapieprza....

0

Zaraz wbije tu Labryga z Załęckim i Wam wytłumaczy czym jest frajerstwo ignoranci...

1

@Hajny bo ich nie wyciągamy.

0

@vangoor Ilkay potrafi nazwać rzeczy po imieniu a nie rzucać płaczliwymi frazesami typu - oo wrócimy silniejsi, byliśmy lepsi, sędzia nas okradł.

0

@DonAndrzejos silniejsi*
Feminatywy alert

0

@karci0 ciężko tak biegać za szybkim dembele i mbappe

1

Gundogan powinien być kapitanem tego zespołu.

1

@Szklaner bo cały zespół dał ciala z Xavim na czele, który standardowo nie potrafi zapanować nad emocjami i zostawia zespół w najważniejszym momencie.

0

Ciekawe czy Araujo już wstał

2

@Zbyszard że piłka de facto odbiła mu się od nóg

1

Może za 5 lat w cwiercinale znów się uda.

0

@sintesox jak to nie? XD

0

Poszukamy mentalu i spokojnych głów w przyszłym sezonie.

0

@mekston obie te drużyny byłyby łatwiej do minięcia niż psg

1

A może Xavi jednak zmieni zdanie? XD

2

Finał był na wyciągnięcie. Szkoda, że od 2018 ten klub to mem.

0

Nie wiem czy większym frajerem jest sędzia czy ten kolektyw.

2

Najważniejsze że jest ten mental za Xaviego.

1

Pozdro dla wszystkich co pisali o wielkim mentalu Barcelony xD

0

Barca jest memem.

0

@chavez no bez przesady :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?