jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@NeroTFP1 ktoś przerobił XD
2
@tristan87 Tak. Podobno jak Demba Ba przyjeżdża w odwiedziny to jest specjalnie dla niego. :P
Chociaż on z czego kojarzę wolał truskawkowy.
1
@Danny Gaucho i nie pisze.
3
Najbardziej żenujące co zobaczyliście w tym roku? Nitko leć!
Ode mnie pani Marianna Schreiber i wszystkie jej prowokacyjne, budujące ego wpisy na twitterku.
33
Ludzie w Barcelonie to trochę takie kółko wzajemnej adoracji.
Jak źle by nie było to jest klepanie się po plecach i robienie sobie wzajemnie laski.
Gdy wyłamie się ktoś z tego schematu jak na przykład Gundogan, nazwie rzeczy po imieniu prosto z mostu, to pojawia się od razu agresja i gadanie o wartościach.
Dramat.
0
@HighestInTheRoom Czyli Andrzej wraca z tarczą :P
4
@tristan87 książka napisana we wtorek - "Kochany pamiętniczku, nie uwierzysz co mi się przed chwilą przydarzyło..."
2
Ciekawe jaki procent użytkowników Rambli oglądało finał LM 05/06
1
@Destroyer_of_Worlds oj nie obrazaj się tak xd
0
Xavi wróci do Barcy może za 8-10 lat.
To nie tak dużo patrząc po tym, że Pep objął Blaugrane 16 lat temu...
Ale ten czas zapieprza....
0
Zaraz wbije tu Labryga z Załęckim i Wam wytłumaczy czym jest frajerstwo ignoranci...
1
@Hajny bo ich nie wyciągamy.
0
@vangoor Ilkay potrafi nazwać rzeczy po imieniu a nie rzucać płaczliwymi frazesami typu - oo wrócimy silniejsi, byliśmy lepsi, sędzia nas okradł.
0
@DonAndrzejos silniejsi*
Feminatywy alert
0
@karci0 ciężko tak biegać za szybkim dembele i mbappe
1
Gundogan powinien być kapitanem tego zespołu.
1
@Szklaner bo cały zespół dał ciala z Xavim na czele, który standardowo nie potrafi zapanować nad emocjami i zostawia zespół w najważniejszym momencie.
0
Ciekawe czy Araujo już wstał
2
@Zbyszard że piłka de facto odbiła mu się od nóg
1
Może za 5 lat w cwiercinale znów się uda.
0
@sintesox jak to nie? XD
0
Poszukamy mentalu i spokojnych głów w przyszłym sezonie.
0
@mekston obie te drużyny byłyby łatwiej do minięcia niż psg
1
A może Xavi jednak zmieni zdanie? XD
2
Finał był na wyciągnięcie. Szkoda, że od 2018 ten klub to mem.
0
Nie wiem czy większym frajerem jest sędzia czy ten kolektyw.
2
Najważniejsze że jest ten mental za Xaviego.
1
Pozdro dla wszystkich co pisali o wielkim mentalu Barcelony xD
0
Barca jest memem.
0
@chavez no bez przesady :P