0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro on tak gada od pół roku.

2

WTF XD
Olek Śliwka ma jakiś fanbase w Japonii? Ze Japonki jego nazwisko skandują?

1

Z taka gra to Liga Narodów i Igrzyska są nasze.

1

@Faro kiedyś z tego słynął.

2

Mam jakieś dziwne przeczucie, że Flick odzyska najlepszą wersję De Jonga i będzie to absolutny fundament w środku pola. :D

0

@karolp1593 narodowy to dramat jeśli chodzi o akustykę.
Zalezy jak dźwiękowcy metallici sobie z tym poradzą.

0

@Popitek12 Syndrom Szczotkowskiego tak zwany.

0

@messi564 teraz tamten Andre Gomes by brylował w tym zespole.

6

@Popitek12 Witamy w gorącej dyskusji.
Proszę się rozgościć i poczęstować przekąskami na zimno.

1

@arasz1819 kiedy widzę coś zabawnego, to dzielę tym z innymi. Najchętniej niczego bym nie dopisywał ale taki jest tu regulamin niestety.
Nie tęsknie za PiSem. Tak samo jak wcześniej nie tęskniłem za PO, bo o ironio o obu tych partiach potrafiłem krytycznie pisać. Nawet bardzo.
A to, że obecna koalicja rządowa się błaźni co kroku czy to dzięki Lewicy czy dzięki chociażby Kosiniakowi to już nie moja wina.
PiS może to zrozumiał i przestał szczekać w internecie.
Tusk się teraz bawi w Kaczyńskiego i nie ma dnia, żeby nie psioczył na PiS.
Śmieszne to.

1

@arasz1819 ja znaczej różnicy dla siebie nie odczuwam aktualnie między jednymi a drugimi.

10

No ale przynajmniej PiS nie rządzi. XD

20

Cudowne.


1

@takisobiektos mogliby powiedzieć wprost, że cała Strefa Gazy to jedna, duża baza Hamasu.

1

@Aragorn33 nie stał, bo zazwyczaj jest na drzewie ;P

4

Zazdro dla każdego kto będzie na ich koncercie w tym roku.
Miałem lecieć do Kopenhagi ale niestety… :(


@JimMorrisonFCB @MadafakinGuy @kuz @bartekvisca @Colon

8

Ustawka na pewno pod wyświetlenia.

8

Rewinski zapracował na swoj ZUS.
Super człowiek, super satyryk.
Żegnaj mistrzu.

0

@ProMILs brakuje tu pewnego symbolu.

22

@SebastianSebastian83 niemozliwe żeby tyle razy się pomylić.

1

Słabo weszliśmy coś w ten mecz.
Niby tylko faza grupowa, ale fajnie byłoby obejrzeć zwycięstwo :D

3

Flick > Fati > Lenglet > Dest > Mbappe.
Tyle jesli chodzi o wzmocnienia.

2

@mateusz33 teraz ta granica nie będzie Zielona tylko Przekroczona xd

1

@FcPortoFan1999 Później się sprawdzi kim są. Od tego mamy służby.
Cytując klasyka :P

6

Pierwszy strzał by albo zakończył te harce albo rozpoczał prawdziwa zadymę.

1

Mbappe to już stary 26 letni dziad.
Nie to co Robercik

3

Real jest teraz jak Barcelona w 2014.
Przyjdzie i czas na nas. Kwestia paru lat.
Cierpliwości niecierpliwcy.

1

Ale w przyszłym sezonie to już na pewno wygramy LM.

0

@Borneo za to Barcelona teraz nie ma ani stylu, ani LM ani woli zwyciężania.
Mysle, ze kibice Realu nie płaczą po nocach z powodu nieatrakcyjnego futbolu :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?