jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Faro on tak gada od pół roku.
2
WTF XD
Olek Śliwka ma jakiś fanbase w Japonii? Ze Japonki jego nazwisko skandują?
1
Z taka gra to Liga Narodów i Igrzyska są nasze.
1
@Faro kiedyś z tego słynął.
2
Mam jakieś dziwne przeczucie, że Flick odzyska najlepszą wersję De Jonga i będzie to absolutny fundament w środku pola. :D
0
@karolp1593 narodowy to dramat jeśli chodzi o akustykę.
Zalezy jak dźwiękowcy metallici sobie z tym poradzą.
0
@Popitek12 Syndrom Szczotkowskiego tak zwany.
0
@messi564 teraz tamten Andre Gomes by brylował w tym zespole.
6
@Popitek12 Witamy w gorącej dyskusji.
Proszę się rozgościć i poczęstować przekąskami na zimno.
1
@arasz1819 kiedy widzę coś zabawnego, to dzielę tym z innymi. Najchętniej niczego bym nie dopisywał ale taki jest tu regulamin niestety.
Nie tęsknie za PiSem. Tak samo jak wcześniej nie tęskniłem za PO, bo o ironio o obu tych partiach potrafiłem krytycznie pisać. Nawet bardzo.
A to, że obecna koalicja rządowa się błaźni co kroku czy to dzięki Lewicy czy dzięki chociażby Kosiniakowi to już nie moja wina.
PiS może to zrozumiał i przestał szczekać w internecie.
Tusk się teraz bawi w Kaczyńskiego i nie ma dnia, żeby nie psioczył na PiS.
Śmieszne to.
1
@arasz1819 ja znaczej różnicy dla siebie nie odczuwam aktualnie między jednymi a drugimi.
10
No ale przynajmniej PiS nie rządzi. XD
20
Cudowne.
1
@takisobiektos mogliby powiedzieć wprost, że cała Strefa Gazy to jedna, duża baza Hamasu.
1
@Aragorn33 nie stał, bo zazwyczaj jest na drzewie ;P
4
Zazdro dla każdego kto będzie na ich koncercie w tym roku.
Miałem lecieć do Kopenhagi ale niestety… :(
@JimMorrisonFCB @MadafakinGuy @kuz @bartekvisca @Colon
8
Ustawka na pewno pod wyświetlenia.
8
Rewinski zapracował na swoj ZUS.
Super człowiek, super satyryk.
Żegnaj mistrzu.
0
@ProMILs brakuje tu pewnego symbolu.
22
@SebastianSebastian83 niemozliwe żeby tyle razy się pomylić.
1
Słabo weszliśmy coś w ten mecz.
Niby tylko faza grupowa, ale fajnie byłoby obejrzeć zwycięstwo :D
3
Flick > Fati > Lenglet > Dest > Mbappe.
Tyle jesli chodzi o wzmocnienia.
2
@mateusz33 teraz ta granica nie będzie Zielona tylko Przekroczona xd
1
@FcPortoFan1999 Później się sprawdzi kim są. Od tego mamy służby.
Cytując klasyka :P
6
Pierwszy strzał by albo zakończył te harce albo rozpoczał prawdziwa zadymę.
1
Mbappe to już stary 26 letni dziad.
Nie to co Robercik
3
Real jest teraz jak Barcelona w 2014.
Przyjdzie i czas na nas. Kwestia paru lat.
Cierpliwości niecierpliwcy.
1
Ale w przyszłym sezonie to już na pewno wygramy LM.
0
@Borneo za to Barcelona teraz nie ma ani stylu, ani LM ani woli zwyciężania.
Mysle, ze kibice Realu nie płaczą po nocach z powodu nieatrakcyjnego futbolu :P