jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucyfffer Ja to mam różne fazy. Czasami piwo, czasami wino, czasami whisky. Zależy od pory roku chyba. Z piw w lato to przede wszystkim gatunek American Wheat.
1
@tristan87 ciężko się słucha tego cepa.
0
@Pedri16Future o shit.
2
@Arden ja jestem politologiem, ale z przyczyn obiektywnych zajmuję się logistyką.
0
@Lucyfffer generalnie jestem fanem piwa. Warzyłem swojego czasu trochę domowo :D
Tego jednak nie piłem.
0
@arasz1819 Ja ostatnio miałem cudowną whisky Laphroaig 10yo.
Cóż za cudo!
1
@Mario96w eee. Ja widzę potencjał w tym winie.
2
Co pijecie?
Ja testuję aktualnie Vino Frizzante Blanco za 14 zł z Lidla.
Z każdym łykiem jest coraz smaczniejsze.
0
@PaPo niestety nie w centrum. Tu wciąż gorąc, duchota.
Przynajmniej alkohol jest zimny.
0
@arasz1819 Messi powinien dostawać ZP dopóki nie zakończy kariery.
1
@Lucyfffer a to pchanie polityki i poprawności politycznej jest największym sukinsyństwem.
TFU!
0
@FcPortoFan1999 Nie nazywajmy szamba perfumerią.
0
@Encore no to czas umierać w takim razie.
0
@FcPortoFan1999 ale tu nie ma żadnego stylu.
1
@Encore jeżeli Winicjusz dostanie złota piłkę, to przestanę interesować się futbolem.
8
@FcPortoFan1999 jak można tym nieudacznikom kibicować? :P
1
Michniewicz jaki ekspert. Szkoda, że tak pięknego futbolu nie grała Polska za jego "kadencji".
3
Fajnie jakby Hiszpania przeorała tyłek Pickfordowi w niedzielę. Chciałbym żeby się popłakał.
4
Ależ ten Pickford mi działa na nerwy. Coś niesamowitego.
0
Mocny thriller albo horror na platformach streamingowych. Polecicie coś dobrego?
6
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 miałem na myśli treść :P
2
@ProMILs ojaaa ale nostalgłem.
Te wszystkie opisy na gadu gadu typu: Wy się śmiejecie ze mnie, że jestem inny a ja się śmieję z Was, że jesteście tacy sami.
Chryste, ale to były czasy zajebiste. Każdy chciał być wyjątkowym płatkiem śniegu.
1
@MesQueUnClub96 u mnie normalnie hula.
PS: jeżeli wikipedia, to tylko angielska. Wykładowca na politologii mnie tego nauczył. Potwierdzam.
1
Bluey to najlepsza bajka dla dzieci.
12
@RosjaninBut żenada.
Teatr za który płacimy i o który się kłócimy XD
4
@PIWOSZ89 ale zes odpalił teraz. XD
11
Tez myślałem, że jesteśmy dogadani z dziadkiem.
1
@krol211 kazdy trener by go chciał. Idealny profil na skrzydłowego.
0
@NeroTFP1 Masherano, Delofeu
I oczywiście Semendo i Riqui Puiq