0

@Lucyfffer Ja to mam różne fazy. Czasami piwo, czasami wino, czasami whisky. Zależy od pory roku chyba. Z piw w lato to przede wszystkim gatunek American Wheat.

1

@tristan87 ciężko się słucha tego cepa.

0

@Pedri16Future o shit.

2

@Arden ja jestem politologiem, ale z przyczyn obiektywnych zajmuję się logistyką.

0

@Lucyfffer generalnie jestem fanem piwa. Warzyłem swojego czasu trochę domowo :D
Tego jednak nie piłem.

0

@arasz1819 Ja ostatnio miałem cudowną whisky Laphroaig 10yo.
Cóż za cudo!

1

@Mario96w eee. Ja widzę potencjał w tym winie.

2

Co pijecie?
Ja testuję aktualnie Vino Frizzante Blanco za 14 zł z Lidla.
Z każdym łykiem jest coraz smaczniejsze.

0

@PaPo niestety nie w centrum. Tu wciąż gorąc, duchota.
Przynajmniej alkohol jest zimny.

0

@arasz1819 Messi powinien dostawać ZP dopóki nie zakończy kariery.

1

@Lucyfffer a to pchanie polityki i poprawności politycznej jest największym sukinsyństwem.
TFU!

0

@FcPortoFan1999 Nie nazywajmy szamba perfumerią.

0

@Encore no to czas umierać w takim razie.

0

@FcPortoFan1999 ale tu nie ma żadnego stylu.

1

@Encore jeżeli Winicjusz dostanie złota piłkę, to przestanę interesować się futbolem.

8

@FcPortoFan1999 jak można tym nieudacznikom kibicować? :P

1

Michniewicz jaki ekspert. Szkoda, że tak pięknego futbolu nie grała Polska za jego "kadencji".

3

Fajnie jakby Hiszpania przeorała tyłek Pickfordowi w niedzielę. Chciałbym żeby się popłakał.

4

Ależ ten Pickford mi działa na nerwy. Coś niesamowitego.

0

Mocny thriller albo horror na platformach streamingowych. Polecicie coś dobrego?

6

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 miałem na myśli treść :P

2

@ProMILs ojaaa ale nostalgłem.
Te wszystkie opisy na gadu gadu typu: Wy się śmiejecie ze mnie, że jestem inny a ja się śmieję z Was, że jesteście tacy sami.
Chryste, ale to były czasy zajebiste. Każdy chciał być wyjątkowym płatkiem śniegu.

1

@MesQueUnClub96 u mnie normalnie hula.
PS: jeżeli wikipedia, to tylko angielska. Wykładowca na politologii mnie tego nauczył. Potwierdzam.

1

Bluey to najlepsza bajka dla dzieci.

12

@RosjaninBut żenada.
Teatr za który płacimy i o który się kłócimy XD

4

@PIWOSZ89 ale zes odpalił teraz. XD

11

Tez myślałem, że jesteśmy dogadani z dziadkiem.

1

@krol211 kazdy trener by go chciał. Idealny profil na skrzydłowego.

0

@NeroTFP1 Masherano, Delofeu
I oczywiście Semendo i Riqui Puiq

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?