jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mądrej to aż miło posłuchać XD
2
Skoro dla Williamsa jest zdanie rodziny ważniejsze, to dlaczego spędza wakacje z Laminem a nie pod miotła mamusi?
Fakty. Znaki. Wnioski.
8
@zadafcb Mokebe z Katowic przyleciał do Paryża?
5
@Mixtape zwycięska porażka po której w Barcelonie bedzie panował optymizm
0
Pociąg nie przyjedzie po Williamsa za rok, ponieważ pewna postać z La Rambli przyjedzie po niego rowerem.
0
@Aragorn33 przecież getta tam już są od kilkunastu czy iluś dziesięciu lat.
ONZ nawet o tym redagował.
Izrael równa się apartheid, prześladowania, getta, godziny policyjne, łapanki na ulicy, rasizm, prześladowania kulturowe, szowinizm.
A najbardziej bezczelne jest to, że gdy powiesz prawdę na temat ich poczynań to Cię oskarżają o antysemityzm.
Psychiatryk.
2
W sprawie Nico to spokojnie.
Pojutrze pojawi się post, że w Barcelonie panuje optymizm i skonczy się na pozostaniu w Athletiku.
0
@Colon samo wyszło…. Pierwsze co mnie nauczył ojciec pływać to „żabką”
0
@Colon 100 metrów stylem klasycznym
0
@Colon No ja pływałem. Zawsze na mnie to wrażenie robilo
0
Mam nieodparte wrażenie, ze kiedyś 200 m stylem dowolnym i generalnie całe pływanie było bardziej ekscytujace.
Pewnie to kwestia wieku. No i komentatorów.
1
@Zoker nie i niestety kolejny raz się łapie na tym, ze w trakcie sezonu nie mogę się doczekać tego okienka, a gdy przychodzi co do czego to po dwóch tygodniach mam już dość :P
9
Oo czyli jednak ten tydzień jest decydujący w sprawie Williamsa a nie poprzedni? XD
Poczekamy z ta decyzja do połowy sierpnia coś mi się wydaje. :P
2
Guwniara z paletkom chyba przesadziła
1
@Kapitan hawk @VegetaPolska popatrz sobie
0
@Fido66 a nie ma w tym roku trasy czasem?
0
@FcPortoFan1999 No jasne, chyba z 6 sztuk.
Plus sztafeta
0
@FcPortoFan1999 na pewno finały plywania
18
Komentarz usunięty
0
@Fido66 Paul Landers powiedział, ze wrócą dopiero w 2027. :/
0
@Ziemny i właśnie przez takich jak Ty w tym kraju nic się nie zmieni. :*
10
Pisanie artykułu w ten sposób nie za bardzo chyba ma sens.
Zamiast treści są same odnośniki do innych artykułów. Xd
1
Nun liebe kinder gibt fein acht…
0
@Ziemny bynajmniej. Nie głosowałem na PiS ani razu :*
5
@Ziemny i przez takich jak Ty w tym kraju nic się nie zmieni.
0
Ależ ze panie seksownie poruszają biodrami w tym powolnym jeździectwie konnym. Czy jakkolwiek się to nazywa.
Coś pięknego ;3
0
Dziala Wam TVP1?
1
@Cule1234 ten po lewo to wyglada jak Walaszek bez brody
0
@Yamal_Williams powiedział George F.
0
Dwie czarnoskóre osoby odpalajace znicz to przypadek czy można już snuć teorie?
Oczywiście otwarcie bardzo miłe dla oka całościowo.
Tylko nie jestem w stanie chyba ogarnąć umysłowo tego tańca który się odbywał na wodzie. Dziwne to. Ciekawe czy kiedyś będą tak wyglądały pierwsze tance pary młodej.