3

Mądrej to aż miło posłuchać XD

2

Skoro dla Williamsa jest zdanie rodziny ważniejsze, to dlaczego spędza wakacje z Laminem a nie pod miotła mamusi?
Fakty. Znaki. Wnioski.

8

@zadafcb Mokebe z Katowic przyleciał do Paryża?

5

@Mixtape zwycięska porażka po której w Barcelonie bedzie panował optymizm

0

Pociąg nie przyjedzie po Williamsa za rok, ponieważ pewna postać z La Rambli przyjedzie po niego rowerem.

0

@Aragorn33 przecież getta tam już są od kilkunastu czy iluś dziesięciu lat.
ONZ nawet o tym redagował.
Izrael równa się apartheid, prześladowania, getta, godziny policyjne, łapanki na ulicy, rasizm, prześladowania kulturowe, szowinizm.
A najbardziej bezczelne jest to, że gdy powiesz prawdę na temat ich poczynań to Cię oskarżają o antysemityzm.
Psychiatryk.

2

W sprawie Nico to spokojnie.
Pojutrze pojawi się post, że w Barcelonie panuje optymizm i skonczy się na pozostaniu w Athletiku.

0

@Colon samo wyszło…. Pierwsze co mnie nauczył ojciec pływać to „żabką”

0

@Colon 100 metrów stylem klasycznym

0

@Colon No ja pływałem. Zawsze na mnie to wrażenie robilo

0

Mam nieodparte wrażenie, ze kiedyś 200 m stylem dowolnym i generalnie całe pływanie było bardziej ekscytujace.
Pewnie to kwestia wieku. No i komentatorów.

1

@Zoker nie i niestety kolejny raz się łapie na tym, ze w trakcie sezonu nie mogę się doczekać tego okienka, a gdy przychodzi co do czego to po dwóch tygodniach mam już dość :P

9

Oo czyli jednak ten tydzień jest decydujący w sprawie Williamsa a nie poprzedni? XD
Poczekamy z ta decyzja do połowy sierpnia coś mi się wydaje. :P

2

Guwniara z paletkom chyba przesadziła

1

0

@Fido66 a nie ma w tym roku trasy czasem?

0

@FcPortoFan1999 No jasne, chyba z 6 sztuk.
Plus sztafeta

0

@FcPortoFan1999 na pewno finały plywania

18

Komentarz usunięty

0

@Fido66 Paul Landers powiedział, ze wrócą dopiero w 2027. :/

0

@Ziemny i właśnie przez takich jak Ty w tym kraju nic się nie zmieni. :*

10

Pisanie artykułu w ten sposób nie za bardzo chyba ma sens.
Zamiast treści są same odnośniki do innych artykułów. Xd

1

Nun liebe kinder gibt fein acht…


0

@Ziemny bynajmniej. Nie głosowałem na PiS ani razu :*

5

@Ziemny i przez takich jak Ty w tym kraju nic się nie zmieni.

0

Ależ ze panie seksownie poruszają biodrami w tym powolnym jeździectwie konnym. Czy jakkolwiek się to nazywa.
Coś pięknego ;3

0

Dziala Wam TVP1?

1

@Cule1234 ten po lewo to wyglada jak Walaszek bez brody

0

@Yamal_Williams powiedział George F.

0

Dwie czarnoskóre osoby odpalajace znicz to przypadek czy można już snuć teorie?

Oczywiście otwarcie bardzo miłe dla oka całościowo.
Tylko nie jestem w stanie chyba ogarnąć umysłowo tego tańca który się odbywał na wodzie. Dziwne to. Ciekawe czy kiedyś będą tak wyglądały pierwsze tance pary młodej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?