1

@Azrik rozmowy z Athletikiem to nie były potrzebne akurat. Wpłacasz klauzulę i gadasz z piłkarzem.

0

@barcelonaLM Bo Barcelona w 80% to w tej chwili tylko i wyłącznie marketing.

3

Nico Williams dzisiaj na treningu grał w koszulce Messiego jako lotny bramkarz.
W klubie panuje optymizm.

0

@BorzyKrzys dlatego obiecali całkowicie dobrowolną po czym okazało się, że będzie tylko jedna warunkowo.
Skoro do tego wraca, to pewnie szykuje się jakaś petarda.

0

@Gaucho a jest szansa, że pójdzie? :O :O :O
GOD I WISH

0

Luis Diaz będzie drugim Raphinhą.

0

@kamiVeB przez TV3. Czekam na wypowiedzi samych zainteresowanych

0

Nie wiem już czy bardziej czekam na konferencję Verrattiego, czy na decyzję Nico.

0

@parpe eh. No widzisz. Zaciekawiłeś mnie tematem BHP.
Ale niepotrzebnie uderzasz w tony Korwina krula i konfiarzy z mateczka Rosja na czele.
Taka to dyskusja :P

0

@parpe myślisz, że to jest ten powód?

0

@barcelonaLM ZSRE naciera :P

0

@parpe dlaczego Kamala jest lepsza dla Polski? Tylko nie wyciągaj asa w postaci tego, że Trump powiedział że powie Putinowi żeby na nas najechał. Plis

1

@Pedri16Future no wcześniej się nie krył z popieraniem Bidena.
Najwidoczniej wyciągnął wnioski.

4

Dzisiaj o 2 w nocy wywiad Elona Muska z Trumpem.
Podobno wzbudzi sporo kontrowersji na świecie.
Jeden z towarzyszy UE poprosił Muska w liście otwartym o cenzurę XD (o ironio)

Ciekawe jakie nastroje będą panowały w porannych gazetach. Obstawiam, że nie zabraknie informacji o autorytaryzmie, pozostawieniu Europy samej sobie, o oskarżeniach wobec Trumpa i o wielkiej, wyzwolonej Kamali Harris xd

0

Jak już coś robić to byle jak

0

@D10SLEO Yamal od debiutu akurat grał jak równy z równym a miał 15 lat

0

@LioNey99 Casado jest akurat spoko

1

Nie wyrokujcie sezonu po paru meczach towarzyskich. Piszecie o jakiejś walce o top4.
Istnieje przecież jeszcze środek tabeli i brak pucharów.

33

Uspokójcie się.
Wróci Pedri, wróci Gavi, wróci Frenkie, dołączy Olmo, to i tak po chwili się znowu połamią.

0

O Puchar Gampera to z Realem albo City powinniśmy grać a nie z taką potęga jak AS Monaco.
Nie nasza liga kompletnie...

10

Najładniejsza nasza akcja w tym meczu to sprint Nico po dograniu Merino, zaraz po tym jak piłkę odzyskał Kimmich.

2

Adolf Hütter wielki przywódca

0

A teraz sobie wyobraźcie ze w składzie miał być Nico, Kimmich i już nie mówiąc o plotkach dotyczących Alphonso Davisa xD

0

No i koniec challenge'u.

0

"C A L M A"!!
Zaraz wejdzie Nico I rozkręci towarzycho.

0

@visca_josef no tak. A czym się różni 125 rocznica od 124?

1

@matirix20 pokazują się

7

Ale Wy naprawdę oczekujecie ze będą z siebie wypluwać flaki i ryzykować kontuzjami na 6 dni przed startem ligi?
To mecz pokazowy jak co roku. O złota pietruchę.

0

To co się rzuca w oczy to to, że gramy pieruńsko wysoko, bardzo ryzykownie i ze kontry będą w nas wchodzić błyskawicznie.
Czyli dokładnie to czego można było oczekiwać po Flicku. Zobaczymy co będzie dalej.
Ale wreszcie nie ma nudy!

2

Casado jest genialny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?