jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MESSIah16 oj idą wybory. :) pierdololo dla gawiedzi czas zacząć.
0
Był ktoś dzisiaj na targach zbrojeniowych w Kielcach?
1
@Danny Gaucho ale po co ten rasizm od razu?
2
@mrboom nikogo nie udaje, jest sobą i okej.
Nikogo nie krzywdzi.
W czym problem?
Wolę ją od PRowych nudnych zakłamanych klusek.
12
@A4ron od Sociedad to się proszę odczepić.
A Getafe oczywiście powinno się parzyć wrzątkiem.
9
- Dzień dobry co to jest?
- Nico
- To poproszę dwa Deco.
Badum tss.
0
Cudny to był mecz.
I to odróżnia trenera z prawdziwego zdarzenia, który buduje zespół na atrybutach piłkarzy, od parodystow którzy narzekają ze tym składem nie są w stanie nic wygrać.
Pięknie się to zapowiada. Oby nie spuchli w połowie sezonu.
4
@RoberDzik zdecydowanie tak
0
Ciekawe czy Real Madryt się załapie w przyszłym sezonie do Ligi Europy
1
@JimMorrisonFCB wszystkiego dobrego!
1
@MesQueUnClub_87 masz już 87, więc spokojnie dasz radę. :)
0
@tbas no jeżeli wysyłanie penisow czternastolatce przez osobę rozpoznawalna i twarz dużej organizacji to nie jest afera to okej.
Ciekawe zatem co nią jest.
0
@Gall no to zazdroszczę Ci z całego serca.
0
@Faro no ja też się cieszę. Bardziej chodzi mi o fakt ściągania kota w worku za takie pieniądze.
0
@KrychaFCB żymianie jak się okazuje nawet taniec mają wystrzałowy.
0
@Faro to byłby idealny mecz dla Vitora Roque, żeby go sprawdzic.
Ale niestety kupujemy w styczniu pana za 60 milionów żeby po kilku meczach go pożegnać za wiadro gruzu.
0
@norbi77 w sumie to co innego ma powiedzieć? Fakty są takie ze jesteśmy dymani.
Pytanie ile z tego jest zasługa laporty i zarządu a ile jakichś machlojek Bartomeu sprzed lat.
1
@AduŚ07 placka to masz w gaciach chyba :P
Solidny napastnik.
0
@tbas jakie Wy? Ja nie wykupuje żadnych gal ani nie oglądam tej patologii.
Ciężko nie widzieć czegokolwiek o tym skoro top5 haseł na Twitterze wczoraj to same słowa dotyczące tej afery.
0
Ale to środowisko Fame i influencerow jest zepsute xD
Zaraz się okaże, że faktycznie smutni Panowie składali groźby z użyciem sprzętu niektórym zawodnikom a włodarze maja układy z prokuratura i władza.
2
Einz, hier kommt die Sonne
Zwei...
4
@ObiwanKenobi niewykluczone. Wszyscy mają bekę z Realu bo mają dwa remisy na początku sezonu.
Zobaczymy jakie nastroje tu będą w maju.
0
Wspaniałe to było okienko. Nie zapomnę go nigdy.
3
Ale ich boli ta superliga xD
1
@JimMorrisonFCB pojechał na zasłużony urlop zapewne.
3
Ci faceci naprawdę nie mają lekkiego życia....
0
Szczerze, ale tak szczerze!
W skali od 1 do 10 jak bardzo liczycie na to, że pojawi się w ostatnim dniu okienka transfer podobny w zaskoczeniu do takiego jak przybycie Luuka De Jonga dwa lata temu?
0
@PizzerMan
1. Sons of Anarchy
2. Breaking Bad
3. Mindhunter
0
@tbas o to chodzi
4
Gdyby przyszedł Williams i grałby w napadzie z Torresem i Fatim to ten tercet nosiłby przydomek WTF.