5

@MESSIah16 oj idą wybory. :) pierdololo dla gawiedzi czas zacząć.

0

Był ktoś dzisiaj na targach zbrojeniowych w Kielcach?

1

@Danny Gaucho ale po co ten rasizm od razu?

2

@mrboom nikogo nie udaje, jest sobą i okej.
Nikogo nie krzywdzi.
W czym problem?
Wolę ją od PRowych nudnych zakłamanych klusek.

12

@A4ron od Sociedad to się proszę odczepić.
A Getafe oczywiście powinno się parzyć wrzątkiem.

9

- Dzień dobry co to jest?
- Nico
- To poproszę dwa Deco.

Badum tss.

0

Cudny to był mecz.
I to odróżnia trenera z prawdziwego zdarzenia, który buduje zespół na atrybutach piłkarzy, od parodystow którzy narzekają ze tym składem nie są w stanie nic wygrać.

Pięknie się to zapowiada. Oby nie spuchli w połowie sezonu.

4

@RoberDzik zdecydowanie tak

0

Ciekawe czy Real Madryt się załapie w przyszłym sezonie do Ligi Europy

1

@JimMorrisonFCB wszystkiego dobrego!

1

@MesQueUnClub_87 masz już 87, więc spokojnie dasz radę. :)

0

@tbas no jeżeli wysyłanie penisow czternastolatce przez osobę rozpoznawalna i twarz dużej organizacji to nie jest afera to okej.
Ciekawe zatem co nią jest.

0

@Gall no to zazdroszczę Ci z całego serca.

0

@Faro no ja też się cieszę. Bardziej chodzi mi o fakt ściągania kota w worku za takie pieniądze.

0

@KrychaFCB żymianie jak się okazuje nawet taniec mają wystrzałowy.

0

@Faro to byłby idealny mecz dla Vitora Roque, żeby go sprawdzic.
Ale niestety kupujemy w styczniu pana za 60 milionów żeby po kilku meczach go pożegnać za wiadro gruzu.

0

@norbi77 w sumie to co innego ma powiedzieć? Fakty są takie ze jesteśmy dymani.
Pytanie ile z tego jest zasługa laporty i zarządu a ile jakichś machlojek Bartomeu sprzed lat.

1

@AduŚ07 placka to masz w gaciach chyba :P
Solidny napastnik.

0

@tbas jakie Wy? Ja nie wykupuje żadnych gal ani nie oglądam tej patologii.
Ciężko nie widzieć czegokolwiek o tym skoro top5 haseł na Twitterze wczoraj to same słowa dotyczące tej afery.

0

Ale to środowisko Fame i influencerow jest zepsute xD
Zaraz się okaże, że faktycznie smutni Panowie składali groźby z użyciem sprzętu niektórym zawodnikom a włodarze maja układy z prokuratura i władza.

2

Einz, hier kommt die Sonne
Zwei...

4

@ObiwanKenobi niewykluczone. Wszyscy mają bekę z Realu bo mają dwa remisy na początku sezonu.
Zobaczymy jakie nastroje tu będą w maju.

0

Wspaniałe to było okienko. Nie zapomnę go nigdy.

3

Ale ich boli ta superliga xD

1

@JimMorrisonFCB pojechał na zasłużony urlop zapewne.

3

Ci faceci naprawdę nie mają lekkiego życia....

0

Szczerze, ale tak szczerze!
W skali od 1 do 10 jak bardzo liczycie na to, że pojawi się w ostatnim dniu okienka transfer podobny w zaskoczeniu do takiego jak przybycie Luuka De Jonga dwa lata temu?

0

@PizzerMan
1. Sons of Anarchy
2. Breaking Bad
3. Mindhunter

0

@tbas o to chodzi

4

Gdyby przyszedł Williams i grałby w napadzie z Torresem i Fatim to ten tercet nosiłby przydomek WTF.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?