1

Jakie predykcje dzisiaj?
Ja mówię 2-3 dla Barcelony.

3

Szkło kontaktowe w TVN24 prowadzi Michał Kempa i Wojciech Fiedorczuk. Znają się osobiście doskonale i łączy ich chociażby Maciej Buchwald oraz masa wspólnych roastów.
Pierwszy z nich pisał żarty Wojewódzkiemu a drugi Podsiadle na Roaście Kuby.
Słodko się słucha tej konwencji jak mówią do siebie per "Pan".
NAWET TUTAJ KŁAMIOM!!!111

1

@Tomaszekkkkk głębie. I to zdecydowanie.

12

Prawdziwy Skarb!

10

@draxidox część ich historii to kolaborowanie z nazistami i sowietami.

1

@Popitek12 mierzenie IQ to skomplikowany proces, który trwa.
A wszystkie te internetowe testy to sobie można w dupe wsadzić proszę Pana.
Jak chcesz to zrobić fachowo to się zapisz do poradni psychologicznej czy psychiatrycznej.

A nawet jak to zrobisz, to niewiele to zmieni w Twoim życiu. :P

0

Jaką rasę dużego psa polecacie do dwójki dzieci?
Nie licząc Golden Retrievera, którego już mamy w rodzinie. :)

6

Najładniejsze wczoraj :)


6

@ArcziArtt to standard u kibicow przescieradel.

0

@Stinger_ nie postawiłem nic :P

3

2

@FCB24 teraz to odleciałeś na maksa xD

2

Jeżeli z Valdesem wygraliśmy tryplet, to z takim Pena spokojnie jesteśmy w stanie ograć Bayern. :P

1

Tak gadacie na tego Pene a sami Peniacie.

0

@Criss18Barca entliczek strumyczek

4

@kamiVeB co jak co. Ale upgrade składu kolosalny

18

Zajebista jest ta telewizja serio xD
https://x.com/krolbijedame/status/1848979300889866367

14

@okiemtypera_lucaxx95 nie rozumiem ale zgadzam się

0

@voronkoZZZ Olmo nawet 30 sekund nie grał jeszcze po kontuzji.

11

Ale 7 raz z rzedu z Bayernem to chyba nie przegramy prawda?

0

@Katalonik97 my możemy mieć wrażenie.
Flick nie ma wrażenia, tylko widzi jak obaj ćwiczą.

0

@RoberDzik jeżeli wygramy pozostałe mecze w LM to Real.

1

@Luciferrrro co do ostatniego.
No właśnie, jeżeli Real się dobrze czuje z piłką to trzeba tym bardziej im to utrudnić.

0

@Blanco16 Przecież nadal jest.
Ja tam wolę nie oglądać meczy w TVP. Zawsze to była jakaś klątwa. Co leciała Barca, nawet za Pepa w telewizorni to była to porażka. :/

0

@escarabajo każdy przereklamowany piłkarzyk za 200 milionów może mieć kosmiczny mecz xd

0

@Lucerfi nic takiego nie powiedziałem :P

1

@Kapitan hawk To znaczy, że Muller odchodzi z Kapitana hawka.

0

@Stinger_ Mi się wydaje, że albo będziemy rozwalcowani kontrami i się połamiemy psychicznie jak to mamy w zwyczaju, albo wysoko wygramy. Jakoś nie mam przeczucia, żeby byłby to wyrównany wynik. Zobaczymy.

0

La Bestia Negra ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

@Stinger_ ja mówię albo 4:1 Barca, albo 4:1 Bayern.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?