jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakie predykcje dzisiaj?
Ja mówię 2-3 dla Barcelony.
3
Szkło kontaktowe w TVN24 prowadzi Michał Kempa i Wojciech Fiedorczuk. Znają się osobiście doskonale i łączy ich chociażby Maciej Buchwald oraz masa wspólnych roastów.
Pierwszy z nich pisał żarty Wojewódzkiemu a drugi Podsiadle na Roaście Kuby.
Słodko się słucha tej konwencji jak mówią do siebie per "Pan".
NAWET TUTAJ KŁAMIOM!!!111
1
@Tomaszekkkkk głębie. I to zdecydowanie.
12
Prawdziwy Skarb!
10
@draxidox część ich historii to kolaborowanie z nazistami i sowietami.
1
@Popitek12 mierzenie IQ to skomplikowany proces, który trwa.
A wszystkie te internetowe testy to sobie można w dupe wsadzić proszę Pana.
Jak chcesz to zrobić fachowo to się zapisz do poradni psychologicznej czy psychiatrycznej.
A nawet jak to zrobisz, to niewiele to zmieni w Twoim życiu. :P
0
Jaką rasę dużego psa polecacie do dwójki dzieci?
Nie licząc Golden Retrievera, którego już mamy w rodzinie. :)
6
Najładniejsze wczoraj :)
6
@ArcziArtt to standard u kibicow przescieradel.
0
@Stinger_ nie postawiłem nic :P
3
Mówiłem Panie @Stinger_
Pięknie!
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14942498#comment-14942531
2
@FCB24 teraz to odleciałeś na maksa xD
2
Jeżeli z Valdesem wygraliśmy tryplet, to z takim Pena spokojnie jesteśmy w stanie ograć Bayern. :P
1
Tak gadacie na tego Pene a sami Peniacie.
0
@Criss18Barca entliczek strumyczek
4
@kamiVeB co jak co. Ale upgrade składu kolosalny
18
Zajebista jest ta telewizja serio xD
https://x.com/krolbijedame/status/1848979300889866367
14
@okiemtypera_lucaxx95 nie rozumiem ale zgadzam się
0
@voronkoZZZ Olmo nawet 30 sekund nie grał jeszcze po kontuzji.
11
Ale 7 raz z rzedu z Bayernem to chyba nie przegramy prawda?
0
@Katalonik97 my możemy mieć wrażenie.
Flick nie ma wrażenia, tylko widzi jak obaj ćwiczą.
0
@RoberDzik jeżeli wygramy pozostałe mecze w LM to Real.
1
@Luciferrrro co do ostatniego.
No właśnie, jeżeli Real się dobrze czuje z piłką to trzeba tym bardziej im to utrudnić.
0
@Blanco16 Przecież nadal jest.
Ja tam wolę nie oglądać meczy w TVP. Zawsze to była jakaś klątwa. Co leciała Barca, nawet za Pepa w telewizorni to była to porażka. :/
0
@escarabajo każdy przereklamowany piłkarzyk za 200 milionów może mieć kosmiczny mecz xd
0
@Lucerfi nic takiego nie powiedziałem :P
1
@Kapitan hawk To znaczy, że Muller odchodzi z Kapitana hawka.
0
@Stinger_ Mi się wydaje, że albo będziemy rozwalcowani kontrami i się połamiemy psychicznie jak to mamy w zwyczaju, albo wysoko wygramy. Jakoś nie mam przeczucia, żeby byłby to wyrównany wynik. Zobaczymy.
0
La Bestia Negra ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
@Stinger_ ja mówię albo 4:1 Barca, albo 4:1 Bayern.