3

Nie martwię się o wynik bo jest Casado.

1

@Trojanek23 sens jest taki żeby miał z kim konkurować i żeby podbić jego wartość rynkowa.
Być może dla Barcelony jest to bardziej opłacalne koszt transferu Wojtka.

2

@Bykunn ja póki co naćpany przeciwbólowymi. Kobitki ładne, studentki rano były. Miodzio

4

Siema mordy.
Pozdro z pięknego łódzkiego WAMu. :D
Nigdy nie jechałem karetka jako pasazer z tylu. Chciałbym cokolwiek pamiętać...

1

@aldewir dosłownie. A w środę lecę za Wałbrzych. :D

5

Jutro wyjazd służbowy za Rzeszów.
Ponad pół Polski i powrót tego samego dnia.
Wyjazd o 4 rano i nie mogę zasnąć.
Standard...

2

@okiemtypera_lucaxx95 co do zakwasów. Nie wiem czy tylko ja tak miałem, ale mnie dopadały najmocniej nie dzień po treningu tylko jeszcze kolejnego dnia.

0

@FcPortoFan1999 no bo fatalni to oni są. :P

2

Real idzie po mistrza

0

@Borneo wolę i tak takiego Karola od przydupasa Donalda.

2

@beter2 za taką kasę proszę bardzo.

0

Najbliższy mecz ligowy jest z Betisem chyba na wyjezdzie.
Na tym stadionie się odbudujemy.

3

@sevs genialny film. Genialny Ridley Scott. Genialny Russel Crowe. Genialny Joaquin Phoenix.
Film legenda.
Pisałem na jego bazie prace maturalna naście lat temu. :)

2

@Pnog37 plus jest taki, że Real musi mieć więcej punktów a nie tyle samo na koniec sezonu.
Nie wierze, ze przegramy 5-0 u siebie.

0

@MesQueUnClub96 Johnny Bravo jest najlepszy.
Był sigmą zanim to było modne.

16

Flick > Xavi
Jakiekolwiek by nie były statystyki, historie związane z punktami czy cokolwiek.
Gowno mnie one obchodzą.
Dzięki Flickowi WRESZCIE odzyskałem radość z oglądania Barcy i wyczekuje kolejnych meczy z utęsknieniem.

0

Pena ma taką samą ocenę jak Lewandowski dzisiaj.
To chyba najlepsza peuta tego spotkania.

2

"Spieprzyliście nam Andrzejki!"

3

Wreszcie jest argument żeby Szczęsny zagrał w kolejnym meczu.

2

Dlatego właśnie nie wchodzi się na Ramble w trakcie meczu.
Ładny kwik się tu odbywa

0

Udanych Andrzejek mordy. :D

0

Czy jeżeli chcę kupić grę gdzie na pudełku jest napisane Season Pass to co to oznacza?
Chodzi o Batmana TellTale.
Będzie dostęp tylko do pierwszego epizodu czy do kolejnych również?

20

Ale to ładne! :D

0

@Zimny David Villa

1

@Bykunn @tbas
"Lubię łapać i rzucać, lubię łapać i rzucać."
Każdy wielki sportowiec zawsze coś brał. Świadomie czy nie... jeżeli świadomie to na pewno zdroworozsądkowo ich specjaliści o to zadbali.

1

@tbas a Mariusz Pudzianowski to co?

0

Ale by się pograło w jakiejś ekipie w takie Among Us.
Kozak giereczka.

2

@Borneo czy deklarowanie łamania konstytucji za Twojej demokracji nie jest czasem autokratyczne? XD

1

@Foro ja jestem knajtem i wale z miecza, a to jest druid i wali z różdżki

2

@RafaPL ceperolkv4 to legendarny kanał na YT. Pamiętam jak z 10-12 lat temu wrzucał tam nagrania z polsat news z Korwinem i innymi z kongresu nowej prawicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?