0

Nawet w takim meczu widać, że Wojtas wciąga nosem Pene i powinniśmy na niego postawić.
Pewności w bramce i przy interwencjach nie da się udawać.

0

Nie było spalonego tam? Xd

0

Ależ jesteśmy potężni.
Nawet na takiej murawie się kozacko prezentujemy.

0

@mekston via BarcaInfo jak wcześniej masz źródło?
Kopiujwklejarka zaraz obrosnie tu w legendę xD

3

Epika, Liryka, Barcelona

2

@Objectivo gratuluję narodzin synka.
Niech rośnie zdrowo.

6

@Lisek chłop ma przyzwolenie na wszystko. Zastanawia mnie co krzyczał w stronę sędziego.
Zapewne kontemplował na temat pogody i spaceru po Arkadii.

2

Jeżeli ten dzikus dostanie mniej niż 4 mecze kary to będzie to skandal.

0

@KrwawiaceoczyVEB Barcelona nie ma nic do gadania, może odejść za darmo jeżeli ta klauzula jest prawda.
Po co ktoś miałby płacić skoro nie musi xd

0

To skoro nie można drugi raz Olmo zarejestrować to niech go sprzedadzą do Barcelony B. :D
Jak tych dwóch żydków w dowcipie. "Ja nic nie mam, Ty nic nie masz - zhobimy dobhy intehes"

3

@JimMorrisonFCB może dal sobie postanowienie noworoczne, że już nie będzie meczennikiem?
Podobno święta to magiczny czas. Podobno zwierzęta mówią ludzkim głosem. Kto wie.
:))))

2

Jednego tylko nie rozumiem. Czemu jest taka spina ze Olmo musi być zarejestrowany do końca grudnia?
Przecież w trakcie okienka też można rejestrować zawodników.

2

Loże VIP sprzedano po to, żeby zimą kupić Nico Williamsa.
Tak będzie. Tego też spróbujemy nie zarejestrować.

4

@ObiwanKenobi też mu wierzę.
Rafał, tak jak Koalicja na pewno by nie kłamali przed wyborami.

0

Nie ma co wyciągać szampana, bo jeszcze federacja może wywinąć jakiś numer :P

0

@ranger3120 nie miałem wysokich oczekiwan i jak zwykle się nie zawiodłem. :P

1

Może i nie zarejestrujemy Olmo i Pau Victora, ale za to sprzedamy Erica.
Jest średnio, ale kto teraz robi dobrze?

Polecam wejść w komentarze pod piosenkami Braci Figo Fagot. Można je idealnie odnieść do obecnej sytuacji w naszym klubie.

0

Ciekawe czy Flick miał w 100% świadomość w jakim pierdolniku bierze udział. :)
Tragedia co w ciągu 10 lat się stało z tym klubem.

0

@ObiwanKenobi w gazecie tak napisali więc tak jest

1

Słowo "optymizm" powinno zostać zbanowane na tym portalu.

2

@Stinger_ eurobiznes to połowa mojego dzieciństwa.... cudowna gra.
To polowanie na Bonn i Kolonie :D i wszystkie stacje kolejowe oczywiście.

0

Hello.
Spędzam Sylwka z kobitą i moją mamą.
Szukam jakiejś fajnej planszowki albo gry karcianej do pośmiania się.
Mamy już rozpracowane Czarne Historie i Karty Dżentelmena.
Polecicie coś co można kupić i w trzy osoby się dobrze bawić? :D
Ego też już ogarnęliśmy.

5

Stare. Ale nadal doskonale! :D

1

@Traba727 zakup Olmo nic nie zmienia w sumie bo w dupie ekonomicznej byliśmy już wcześniej o wiele.

2

@bartekvisca ciekawe co takiego zrobiłby inny zarząd na jego miejscu.

19

O mój Boże co za gburowaty idiota xD
Przynajmniej przyznał wprost, że Trzaskowski będzie takim samym długopisem jak Duda. :D
Cudownie się tego słucha.

1

0

@draxidox przecież będąc na b2b na ogólnym podatku też masz wyższy próg powyżej 120 k

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96 zdecydowanie wolę Snookera od Darts.
Nie wiem czemu ludzie się tym tak podniecają:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?