jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet w takim meczu widać, że Wojtas wciąga nosem Pene i powinniśmy na niego postawić.
Pewności w bramce i przy interwencjach nie da się udawać.
0
Nie było spalonego tam? Xd
0
Ależ jesteśmy potężni.
Nawet na takiej murawie się kozacko prezentujemy.
0
@mekston via BarcaInfo jak wcześniej masz źródło?
Kopiujwklejarka zaraz obrosnie tu w legendę xD
3
Epika, Liryka, Barcelona
2
@Objectivo gratuluję narodzin synka.
Niech rośnie zdrowo.
6
@Lisek chłop ma przyzwolenie na wszystko. Zastanawia mnie co krzyczał w stronę sędziego.
Zapewne kontemplował na temat pogody i spaceru po Arkadii.
2
Jeżeli ten dzikus dostanie mniej niż 4 mecze kary to będzie to skandal.
0
@KrwawiaceoczyVEB Barcelona nie ma nic do gadania, może odejść za darmo jeżeli ta klauzula jest prawda.
Po co ktoś miałby płacić skoro nie musi xd
0
To skoro nie można drugi raz Olmo zarejestrować to niech go sprzedadzą do Barcelony B. :D
Jak tych dwóch żydków w dowcipie. "Ja nic nie mam, Ty nic nie masz - zhobimy dobhy intehes"
3
@JimMorrisonFCB może dal sobie postanowienie noworoczne, że już nie będzie meczennikiem?
Podobno święta to magiczny czas. Podobno zwierzęta mówią ludzkim głosem. Kto wie.
:))))
2
Jednego tylko nie rozumiem. Czemu jest taka spina ze Olmo musi być zarejestrowany do końca grudnia?
Przecież w trakcie okienka też można rejestrować zawodników.
2
Loże VIP sprzedano po to, żeby zimą kupić Nico Williamsa.
Tak będzie. Tego też spróbujemy nie zarejestrować.
4
@ObiwanKenobi też mu wierzę.
Rafał, tak jak Koalicja na pewno by nie kłamali przed wyborami.
0
Nie ma co wyciągać szampana, bo jeszcze federacja może wywinąć jakiś numer :P
0
@ranger3120 nie miałem wysokich oczekiwan i jak zwykle się nie zawiodłem. :P
1
Może i nie zarejestrujemy Olmo i Pau Victora, ale za to sprzedamy Erica.
Jest średnio, ale kto teraz robi dobrze?
Polecam wejść w komentarze pod piosenkami Braci Figo Fagot. Można je idealnie odnieść do obecnej sytuacji w naszym klubie.
0
Ciekawe czy Flick miał w 100% świadomość w jakim pierdolniku bierze udział. :)
Tragedia co w ciągu 10 lat się stało z tym klubem.
0
@ObiwanKenobi w gazecie tak napisali więc tak jest
1
Słowo "optymizm" powinno zostać zbanowane na tym portalu.
2
@Stinger_ eurobiznes to połowa mojego dzieciństwa.... cudowna gra.
To polowanie na Bonn i Kolonie :D i wszystkie stacje kolejowe oczywiście.
0
Hello.
Spędzam Sylwka z kobitą i moją mamą.
Szukam jakiejś fajnej planszowki albo gry karcianej do pośmiania się.
Mamy już rozpracowane Czarne Historie i Karty Dżentelmena.
Polecicie coś co można kupić i w trzy osoby się dobrze bawić? :D
Ego też już ogarnęliśmy.
5
Stare. Ale nadal doskonale! :D
1
@Traba727 zakup Olmo nic nie zmienia w sumie bo w dupie ekonomicznej byliśmy już wcześniej o wiele.
2
@bartekvisca ciekawe co takiego zrobiłby inny zarząd na jego miejscu.
19
O mój Boże co za gburowaty idiota xD
Przynajmniej przyznał wprost, że Trzaskowski będzie takim samym długopisem jak Duda. :D
Cudownie się tego słucha.
1
@MesQueUnClub_87 taktyk
0
@draxidox przecież będąc na b2b na ogólnym podatku też masz wyższy próg powyżej 120 k
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 zdecydowanie wolę Snookera od Darts.
Nie wiem czemu ludzie się tym tak podniecają:P