2

@Nazio_87 remis

5

Ja to widzę tak.
Gwałcimy Real i remisujemy z Getafe.

Getafe > chaty z gówna > Real

1

@Litman w styczniu...
Weź przestań xD

0

@xVENUMx ja jestem hiper zadowolony.
Sprzęt jak nowy w cenie używanego.
Nie mogę złego słowa powiedzieć.
Ani jednej rysy, stan idealny. Telefon działa jak nowy.

0

Jeżeli wygramy z Realem na wiosnę u siebie to potencjalnie -4.
Matematyczne szansę są.

0

Po prostu nie potrafimy grać na zespoły murujące bramkę.
Tylko za Valverde to działało.

DRAMAT

13

@Coutinho007 kwestia przewnika.
Przeciwko zespołom grającym otwarty futbol jesteśmy kozakami.
Jak ktoś muruje, to ciężko coś wbić.

0

@ali3gator no zobaczymy. Póki co nie istnieje.

0

@tbas nastawienie ma.ofensywne, lubi pójść na przebój. To mecz dla niego.

2

Olmo za Lewego, De Jong za Casado I jakoś to będzie.

0

@norbi77 co innego mięśnie, a co innego siła.

1

@DiSBlaDE notabene ten cytat to fake jak coś. Churchill o Niemcach nic takiego nigdy nie powiedział.

0

Balde, Araujo, Kounde i Yamal dzisiaj najlepsi.
Reszta bije glowa w mur.

0

Alena już nasiąkł Getafizmem

2

Już zaczynaja faulować sfele

0

@Azazel_Pazuzu trudno nie zauważyć jak robisz swider cała ręką w gaciach z tylu.

1

@Pedri16Future a Suarez to już w ogóle spell do kwadratu.

1

@Coutinho007 dla mnie to jest najobrzydliwszy zespół w lidze, zaraz obok Realu - no ale to inna historia.
Real jest po prostu faworyzowany.
Getafe to patusy i rzeźnicy, którzy chcą ewidentnie krzywdzić zawodników rywali.

1

@Coutinho007 boiskowy bandytyzm trochę niedoszacowany. 95+ lekko.

1

@Coutinho007 dokladnie. Szybka bramka i uciekać z nogami, bo sędzia sfel dzisiaj sędziuje.

7

@Azazel_Pazuzu tak myślałem, że to byłeś Ty.
Następnym razem drap się po dupsku jak już wyjdziesz ze sklepu, bo to trochę obrzydza klientów.

0

@Katalończyk 99 no trochę tak było.

21

Jeżeli jest tu kibic, który 25 minut temu kupił w Żabce dwa czteropaki Warki, to serdecznie Ciebie pozdrawiam. Miał szalik Barcelony.
Mam nadzieję, że będziesz miał udany poranek. Bez pękającej głowy.

1

Getafe w meczu Pucharu Króla z Pontevedrą miało 13% posiadania piłki.
To jakaś nieprawda. Wygrali oczywiście 1:0.

0

@Criss18Barca 3200 za 14 Pro Max z nową bateria w stanie "jak nowy"

0

@Tabaluga37 dwuletnia gwarancja i serwis.

0

@xVENUMx kup sobie w icentrum 14 pro w idealnym stanie, z wymieniona bateria. Zaplacisz połowę a będziesz miał taki sam telefon.
Skorzystałem i gorąco polecam.

1

@Azi no to mamy dwie prośby, które są wystarczające.

8

@Marcelinho99 jak klub jest przez cały swój byt praktycznie faworyzowany rządowo to trudno, żeby ich telewizja mówiła inaczej.

2

Szczęsny, Kounde, Araujo, Cubarsi, Balde, Casado, Pedri, Gavi, Lamine, Raphinha, Lewy

O nic więcej nie proszę. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?