jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Nazio_87 remis
5
Ja to widzę tak.
Gwałcimy Real i remisujemy z Getafe.
Getafe > chaty z gówna > Real
1
@Litman w styczniu...
Weź przestań xD
0
@xVENUMx ja jestem hiper zadowolony.
Sprzęt jak nowy w cenie używanego.
Nie mogę złego słowa powiedzieć.
Ani jednej rysy, stan idealny. Telefon działa jak nowy.
0
Jeżeli wygramy z Realem na wiosnę u siebie to potencjalnie -4.
Matematyczne szansę są.
0
Po prostu nie potrafimy grać na zespoły murujące bramkę.
Tylko za Valverde to działało.
DRAMAT
13
@Coutinho007 kwestia przewnika.
Przeciwko zespołom grającym otwarty futbol jesteśmy kozakami.
Jak ktoś muruje, to ciężko coś wbić.
0
@ali3gator no zobaczymy. Póki co nie istnieje.
0
@tbas nastawienie ma.ofensywne, lubi pójść na przebój. To mecz dla niego.
2
Olmo za Lewego, De Jong za Casado I jakoś to będzie.
0
@norbi77 co innego mięśnie, a co innego siła.
1
@DiSBlaDE notabene ten cytat to fake jak coś. Churchill o Niemcach nic takiego nigdy nie powiedział.
0
Balde, Araujo, Kounde i Yamal dzisiaj najlepsi.
Reszta bije glowa w mur.
0
Alena już nasiąkł Getafizmem
2
Już zaczynaja faulować sfele
0
@Azazel_Pazuzu trudno nie zauważyć jak robisz swider cała ręką w gaciach z tylu.
1
@Pedri16Future a Suarez to już w ogóle spell do kwadratu.
1
@Coutinho007 dla mnie to jest najobrzydliwszy zespół w lidze, zaraz obok Realu - no ale to inna historia.
Real jest po prostu faworyzowany.
Getafe to patusy i rzeźnicy, którzy chcą ewidentnie krzywdzić zawodników rywali.
1
@Coutinho007 boiskowy bandytyzm trochę niedoszacowany. 95+ lekko.
1
@Coutinho007 dokladnie. Szybka bramka i uciekać z nogami, bo sędzia sfel dzisiaj sędziuje.
7
@Azazel_Pazuzu tak myślałem, że to byłeś Ty.
Następnym razem drap się po dupsku jak już wyjdziesz ze sklepu, bo to trochę obrzydza klientów.
0
@Katalończyk 99 no trochę tak było.
21
Jeżeli jest tu kibic, który 25 minut temu kupił w Żabce dwa czteropaki Warki, to serdecznie Ciebie pozdrawiam. Miał szalik Barcelony.
Mam nadzieję, że będziesz miał udany poranek. Bez pękającej głowy.
1
Getafe w meczu Pucharu Króla z Pontevedrą miało 13% posiadania piłki.
To jakaś nieprawda. Wygrali oczywiście 1:0.
0
@Criss18Barca 3200 za 14 Pro Max z nową bateria w stanie "jak nowy"
0
@Tabaluga37 dwuletnia gwarancja i serwis.
0
@xVENUMx kup sobie w icentrum 14 pro w idealnym stanie, z wymieniona bateria. Zaplacisz połowę a będziesz miał taki sam telefon.
Skorzystałem i gorąco polecam.
1
@Azi no to mamy dwie prośby, które są wystarczające.
8
@Marcelinho99 jak klub jest przez cały swój byt praktycznie faworyzowany rządowo to trudno, żeby ich telewizja mówiła inaczej.
2
Szczęsny, Kounde, Araujo, Cubarsi, Balde, Casado, Pedri, Gavi, Lamine, Raphinha, Lewy
O nic więcej nie proszę. :P