0

@kamiVeB co wolno wojewodzie, to nie Tobie młody narodzie.

1

@mekston Ronaldo jest lepszy bo jest wyższy i gra w najlepszej lidze świata, rozwijając ją od podstaw.

1

@FCB_dimiC stojące anteny dają większe zasięgi.

3

Dobrze, że ukarali ten VAR. Endrick powinien dostać zawieszenie.
Edit: to nie ten mecz, teraz zauważyłem. Co nie zmienia faktu, że TFU!

1

@July_6_BcN "Ona tylko przyszła po mikrofon"

4

Ania, ja wszystko rozumiem. Ale weź wstrzymaj konie przynajmniej do połowy czerwca.

3

Mógłby się ktoś wziąć za te kwestionowane decyzje sędziowskie, zrobić kompilacje albo film dokumentalny świadczący o tym jak rządowi od lat są faworyzowani, bo już się rzygac chce jak człowiek czyta te pierdy wychodzące z tego klubu.

0

Laporta mówił o Nico Gonzalezie czy Williamsie? :P

3

@Recha_0684 elegancko.
Czwartek to mały piątek.

0

@turhiay muszę sobie kupić Maca.
Może używanego czy coś. Dramat.

0

@turhiay wystarczyło dodatkowo zalogować się na drugiego użytkownika....
Co za gowno ten Microsoft.

0

@turhiay zaraz spróbuje.

0

@MesQueUnClub96 kanapki zjedz

0

Zaktualizował mi się Windows do win11. Mam cały czas czarny ekran i kursor tylko. Ekran logowania jedynie normalnie wyglądał.
Ctrl+shift+escape nie działa
Win+ctrl+shift+b nie działa
Nic nie mogę zrobić. Ctrl+alt+delete działa, ale jak chce wybrać jakąkolwiek opcje to nic się nie dzieje.
Sama aktualizacja trwała praktycznie cały dzień....

Jakieś rady? Szukałem w internetach, ale ludzie otwierali menedżer zadań i tam wprowadzali komendy. U mnie on się nie chce wyświetlić.

1

@RoberDzik L jest nieme...... nie pij dziku

19

Fajna kompilacja z najbardziej pokrzywdzonym klubem jeśli chodzi o decyzję arbitrów.

Ten klub i ta ich narracja pokrzywdzonych hien to obrzydliwa, zakłamana, frajerska hipokryzja.
Królewscy ale "L" jest nieme, a "R" występuje po "Ó".



1

@OzzyFCB najważniejsze, że do przodu i 3 pkt odrobione.
Robimy tryplet w tym roku.

0

@Toretto ekstra. Dzięki za poświęcony czas na mega obszerne info! :)

0

@SinMistico kto jest tym goat? Nie w temacie

1

@OzzyFCB ten rajd Yamala mi na X wyskoczył. Śmierdzi Messim.

Dzięki!

0

@Kinginiesta a jak Wojtek, Lewy, Raphinha i Araujo?

0

Ktoś powie jak dzisiaj graliśmy? Na co zwróciliście uwagę?
Pierwszy mecz w tym sezonie opuszczony.
Ale urodziny synka najważniejsze. ;3

0

@Lisek wygraliśmy z nimi 4 ostatnie spotkania.
Nie wierze żebyśmy znowu mieli się potknąć.
Wyjdą naładowani jak potwory.

3

@Marian_Pazdzioch prawdziwy pazdzioch pił czystą, a nie jakieś kolorowe wynalazki.
Przebieraniec!

1

@Comentateiro przekaze dziekuje :D

6

@Comentateiro cieszę sie, ze miałeś udany dzień.
Mój synek jutro kończy trzy lata, mam nadzieję, że będę rownie szczęśliwy jak Ty.

Wszystkiego najlepszego.

1

@Fake69 w tej kasie zdecydowanie lepiej lexusy. :)
Mam sedana firmowego ES300h i nigdy w życiu nie czułem się tak dobrze w samochodzie.
A przerabiałem E klasy, Superby, BMW serii 5, czy Passaty i inne Arteony.

0

@PatrykBarca no sam napisałem, że nie stracą punktów z Espanyolem.
Ehh. Piekło zamarzło.

0

Polecam każdemu serial na Maxie "Mroczne życie P. Diddiego".
W końcu jakiś dobry kryminalny dokument.

1

@Fake69 glc to kurdupel przy nich.
Gle prędzej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?