1

@Essos Grasz na padzie?

1

@Kgorecki2500 Jest zielonym konserwatystą. Teraz ekologia kojarzy się głównie z lewicą, ale podobne nurty są po każdej stronie np. Margaret Thatcher mówiła o globalnym ociepleniu i zwracała uwagę na problem plastikowych śmieci.

6

Wczoraj był Blue Monday, więc warto przypomnieć sobie pewien utwór New Order, który w latach 80-tych królował na wielu klubowych parkietach:


A tu ciekawa historia samego zespołu i tego przeboju:
https://muno.pl/news/blue-monday-new-order-historia/

1

@FCB_dimiC O i jeszcze "Another Love" w tle. Piękne :)

2

@Chada Przypomina ghula z Fallouta ;)

0

Zmiany, Zmiany Panie Xavi!

1

@barcelonaLM Tak a ruda wrona Orła nie pokona! XD

0

@urbipl Kostaryka proszę Pana ;)

2

@FCBparasiempre Mi się wydaje, że Xavi nie zaryzykuje i Brazylijczyk obejrzy spotkanie z ławki. No chyba, że w dogrywce

1

Myślicie, że Roque dostanie kilka minut na boisku?

0

@kuz Pewnie znowu Araujo na boku obrony żeby latać za Brzydalem ;)

0

@Senstin Mówię o tym konkretnym składzie. Lunin, Nacho i Mendy są słabi

0

@SelloutCrowd No Lunin i ich obrona to jedna wielka żenada, więc da się ich rozpykać. Tylko Rudiger tam się do czegoś nadaje

1

@Ojciec5tkidzieci No i @VegetaPolska żeby mógł zagrać z nimi w swoją grę ;)

0

@LM10GOAT To niech wujas Laporta wskakuje za kierownicę rajdówki i jedzie po zwycięstwo XD

1

@Barti_Blaugrana Najlepszy jest ten Kałasznikow na fladze Mozambiku ;)

0

@ranger3120 Idziesz ze starą żarówką na dowolną większą stację benzynową i powinieneś bez problemu dostać nową.

3

@michal26 Niech wrzucą jeszcze zdjęcia męskich członków i wagin reklamując sportowe majtki jak są już tacy "otwarci" XD

0

@Gh0st Wszyscy dotychczasowi prezydenci USA byli płci męskiej, więc masz rację.

0

@MarioVeB! z Vice City ;)

2

@mmaciass Okęcie jest dodatkowo ograniczone ciszą nocną z powodu bliskości miejskiej zabudowy

1

@Muevertigo A w jakich okolicznościach ich poznałeś jeśli mogę się dowiedzieć?

1

https://www.facebook.com/reel/1154316065533350
Niezły kebab. Ciekawe ile trwało nadziewanie mięcha ;)

0

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/media-politycy-afd-na-tajnym-spotkaniu-ws-masowych-deportacji/ar-AA1mKUz6
Niemiecka partia i radykalny działacz z Austrii, czy wam coś z tym się kojarzy? ;)

0

@HighestInTheRoom Tottenham przygarnął Timo Wernera na wypożyczenie z opcją wykupu za 17 mln Euro. Co myślisz? Może Ange go odbuduje, ale no nie jest to fantastyczny zawodnik.

5

https://pl.ign.com/true-detective/59456/news/praca-z-aktorami-pokolenia-z-jest-uciazliwa-skarzy-sie-jodie-foster
Jodie Foster dołącza do narzekaczy na pokolenie Z :) A tak na poważnie Foster to aktorka z ogromnym doświadczeniem i wielu młodych aktorów mogłoby się od niej uczyć fachu. Od siebie dodam, że irytuje mnie dykcja niektórych młodych polskich aktorów i powinni trochę nad nią poćwiczyć.

0

@gumaz Lepiej gdzieś bardziej na południe np. Ameryka Środkowa (Kostaryka, Belize, czy Barbados) lub Azja (Singapur, Malezja). W ostateczności Afryka (Madagaskar, Mauritius lub Zanzibar) :)

2

Wczoraj Piotr Kaleta (poseł PiS) powiedział: "Musimy się policzyć i zaczynamy to liczenie 11 stycznia pod Sejmem, żeby zobaczyć jak potężna, a będzie potężna to skala, pewnego buntu społecznego przeciwko podłości tych ludzi (...) Jestem przekonany, że my w tej chwili rozpoczynamy wojnę, bitwą 11 stycznia. Wojnę o normalną, dobrą, szczęśliwą, wolną Polskę. Rozpoczynamy wojnę z tymi ludźmi, którzy nam po prostu, jak to kiedyś chyba Adam Michnik powiedział, chcą nam tę Polskę zapieprzyć".
To co czeka nas polska wersja ataku na Kapitol? XD

0

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/bro%C5%84-nagle-wypali%C5%82a-skandal-we-w%C5%82oszech/ar-AA1mvdWq
Niezły ten włoski poseł. Zapewnił gościom i wiceministrowi sprawiedliwości wystrzałowego Sylwestra XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?