@Kgorecki2500 Jest zielonym konserwatystą. Teraz ekologia kojarzy się głównie z lewicą, ale podobne nurty są po każdej stronie np. Margaret Thatcher mówiła o globalnym ociepleniu i zwracała uwagę na problem plastikowych śmieci.
@HighestInTheRoom Tottenham przygarnął Timo Wernera na wypożyczenie z opcją wykupu za 17 mln Euro. Co myślisz? Może Ange go odbuduje, ale no nie jest to fantastyczny zawodnik.
@gumaz Lepiej gdzieś bardziej na południe np. Ameryka Środkowa (Kostaryka, Belize, czy Barbados) lub Azja (Singapur, Malezja). W ostateczności Afryka (Madagaskar, Mauritius lub Zanzibar) :)
Wczoraj Piotr Kaleta (poseł PiS) powiedział: "Musimy się policzyć i zaczynamy to liczenie 11 stycznia pod Sejmem, żeby zobaczyć jak potężna, a będzie potężna to skala, pewnego buntu społecznego przeciwko podłości tych ludzi (...) Jestem przekonany, że my w tej chwili rozpoczynamy wojnę, bitwą 11 stycznia. Wojnę o normalną, dobrą, szczęśliwą, wolną Polskę. Rozpoczynamy wojnę z tymi ludźmi, którzy nam po prostu, jak to kiedyś chyba Adam Michnik powiedział, chcą nam tę Polskę zapieprzyć". To co czeka nas polska wersja ataku na Kapitol? XD
1
@Essos Grasz na padzie?
0
https://www.facebook.com/groups/2831073293773104/permalink/3526530730894020/
Portal do Windowsa XP ;)
1
@Kgorecki2500 Jest zielonym konserwatystą. Teraz ekologia kojarzy się głównie z lewicą, ale podobne nurty są po każdej stronie np. Margaret Thatcher mówiła o globalnym ociepleniu i zwracała uwagę na problem plastikowych śmieci.
6
Wczoraj był Blue Monday, więc warto przypomnieć sobie pewien utwór New Order, który w latach 80-tych królował na wielu klubowych parkietach:
A tu ciekawa historia samego zespołu i tego przeboju:
https://muno.pl/news/blue-monday-new-order-historia/
1
@FCB_dimiC O i jeszcze "Another Love" w tle. Piękne :)
2
@Chada Przypomina ghula z Fallouta ;)
0
Zmiany, Zmiany Panie Xavi!
1
@barcelonaLM Tak a ruda wrona Orła nie pokona! XD
0
@urbipl Kostaryka proszę Pana ;)
2
@FCBparasiempre Mi się wydaje, że Xavi nie zaryzykuje i Brazylijczyk obejrzy spotkanie z ławki. No chyba, że w dogrywce
1
Myślicie, że Roque dostanie kilka minut na boisku?
0
@kuz Pewnie znowu Araujo na boku obrony żeby latać za Brzydalem ;)
0
@Senstin Mówię o tym konkretnym składzie. Lunin, Nacho i Mendy są słabi
0
@SelloutCrowd No Lunin i ich obrona to jedna wielka żenada, więc da się ich rozpykać. Tylko Rudiger tam się do czegoś nadaje
1
@Ojciec5tkidzieci No i @VegetaPolska żeby mógł zagrać z nimi w swoją grę ;)
0
@LM10GOAT To niech wujas Laporta wskakuje za kierownicę rajdówki i jedzie po zwycięstwo XD
1
@Barti_Blaugrana Najlepszy jest ten Kałasznikow na fladze Mozambiku ;)
0
@ranger3120 Idziesz ze starą żarówką na dowolną większą stację benzynową i powinieneś bez problemu dostać nową.
3
@michal26 Niech wrzucą jeszcze zdjęcia męskich członków i wagin reklamując sportowe majtki jak są już tacy "otwarci" XD
0
@Gh0st Wszyscy dotychczasowi prezydenci USA byli płci męskiej, więc masz rację.
0
@MarioVeB! z Vice City ;)
2
@mmaciass Okęcie jest dodatkowo ograniczone ciszą nocną z powodu bliskości miejskiej zabudowy
1
@Muevertigo A w jakich okolicznościach ich poznałeś jeśli mogę się dowiedzieć?
1
https://www.facebook.com/reel/1154316065533350
Niezły kebab. Ciekawe ile trwało nadziewanie mięcha ;)
0
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/media-politycy-afd-na-tajnym-spotkaniu-ws-masowych-deportacji/ar-AA1mKUz6
Niemiecka partia i radykalny działacz z Austrii, czy wam coś z tym się kojarzy? ;)
0
@HighestInTheRoom Tottenham przygarnął Timo Wernera na wypożyczenie z opcją wykupu za 17 mln Euro. Co myślisz? Może Ange go odbuduje, ale no nie jest to fantastyczny zawodnik.
5
https://pl.ign.com/true-detective/59456/news/praca-z-aktorami-pokolenia-z-jest-uciazliwa-skarzy-sie-jodie-foster
Jodie Foster dołącza do narzekaczy na pokolenie Z :) A tak na poważnie Foster to aktorka z ogromnym doświadczeniem i wielu młodych aktorów mogłoby się od niej uczyć fachu. Od siebie dodam, że irytuje mnie dykcja niektórych młodych polskich aktorów i powinni trochę nad nią poćwiczyć.
0
@gumaz Lepiej gdzieś bardziej na południe np. Ameryka Środkowa (Kostaryka, Belize, czy Barbados) lub Azja (Singapur, Malezja). W ostateczności Afryka (Madagaskar, Mauritius lub Zanzibar) :)
2
Wczoraj Piotr Kaleta (poseł PiS) powiedział: "Musimy się policzyć i zaczynamy to liczenie 11 stycznia pod Sejmem, żeby zobaczyć jak potężna, a będzie potężna to skala, pewnego buntu społecznego przeciwko podłości tych ludzi (...) Jestem przekonany, że my w tej chwili rozpoczynamy wojnę, bitwą 11 stycznia. Wojnę o normalną, dobrą, szczęśliwą, wolną Polskę. Rozpoczynamy wojnę z tymi ludźmi, którzy nam po prostu, jak to kiedyś chyba Adam Michnik powiedział, chcą nam tę Polskę zapieprzyć".
To co czeka nas polska wersja ataku na Kapitol? XD
0
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/bro%C5%84-nagle-wypali%C5%82a-skandal-we-w%C5%82oszech/ar-AA1mvdWq
Niezły ten włoski poseł. Zapewnił gościom i wiceministrowi sprawiedliwości wystrzałowego Sylwestra XD