@emeu Boski Lautaro zmiecie Genuę! A tak na poważnie ja bym zaryzykował. Inter jest w mega formie i tylko jakaś czerwona kartka może im zagrozić bo Genua nie ma zbyt wielu argumentów
@Sulimo Swoją drogą cześć katolików lubi takie "bojowe" nazwy. Jest przecież jeszcze Legion Maryi, Rycerze Kolumba oraz Rycerze Maryi. Wymienione przeze mnie organizacje mają charakter pokojowy. Legion i Rycerze Maryi to grupy modlitewne, a Ci od Kolumba prowadzą działalność charytatywną. Jeśli chodzi o Wojowników Maryi to ich głównym problemem jest radykał ks. Chmielewski krytykowany przez polski episkopat, który jest ich założycielem. Oni już mają pasowania z mieczami, a swoje spotkania nazywają oblężeniem Niepokalanowa.
@FcPortoFan1999 Jak najbardziej przeciwnicy są w zasięgu szczecińskiej Pogoni, ale nie mam dużych oczekiwań bo w historii tej drużyny było wiele niepowodzeń
@Aragorn33 Czego się spodziewać od zwolenników Brauna i jego KKP? Zgadzam się, że UE za bardzo chce wszystko mieć pod kontrolą i wymaga wielu zmian. Jednak nagłe wyjście z UE promowane przez te niezbyt lotne umysły to nie jest dobry pomysł.
https://defence24.pl/sily-zbrojne/wloska-tarcza-przeciwlotnicza-w-gdyni-foto W niedzielę do Gdyni przypłynęła włoska fregata Luigi Rizzo. Jeśli ktoś jest z Gdyni to może sprawdzić czy jeszcze stoi przy nabrzeżu :) Jest to bardzo nowoczesna wielozadaniowa jednostka, o której nasi marynarze mogą sobie tylko pomarzyć. Posiada ogromny zestaw radarów i czujników, armatę dziobową Leonardo Vulcano kalibru 127 mm, rufową armatę 76 mm i dwie armaty 25 mm na śródokręciu. Oprócz tego wyposażona jest w rakiety plot Aster 15 i 30, rakiet przeciwokrętowe i torpedy. Z kolei na rufie znajduje się lądowisko dla dwóch śmigłowców. Pierwsza polska fregata z programu Miecznik ma wejść do służby dopiero za 5 lat.
@Borneo Nie możesz napisać tego jeszcze raz, ale tym razem wolniej i normalnie? Raz duża litera, raz mała. Wyrazy posklejane lub bez polskich znaków. Nikt nie oczekuje tutaj perfekcyjnej składni, ale warto choć trochę się postarać żeby wypowiedź była czytelna :)
0
@qbuteq Wolę 4:0 po bramkach Lewandowskiego, dzięki którym dogoni Hey Jude'a w klasyfikacji strzelców :)
1
@emeu Boski Lautaro zmiecie Genuę! A tak na poważnie ja bym zaryzykował. Inter jest w mega formie i tylko jakaś czerwona kartka może im zagrozić bo Genua nie ma zbyt wielu argumentów
0
@mekston A możesz w krótkich żołnierskich słowach streścić mi tą aferę?
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ty to masz nosa ;)
0
@FcPortoFan1999 Piszą teraz, że sprawcą był mężczyzna polskiej narodowości
5
@Emhyr Ku chwale nowej Rzeczypospolitej Obojga Narodów!
1
@Sulimo Swoją drogą cześć katolików lubi takie "bojowe" nazwy. Jest przecież jeszcze Legion Maryi, Rycerze Kolumba oraz Rycerze Maryi. Wymienione przeze mnie organizacje mają charakter pokojowy. Legion i Rycerze Maryi to grupy modlitewne, a Ci od Kolumba prowadzą działalność charytatywną. Jeśli chodzi o Wojowników Maryi to ich głównym problemem jest radykał ks. Chmielewski krytykowany przez polski episkopat, który jest ich założycielem. Oni już mają pasowania z mieczami, a swoje spotkania nazywają oblężeniem Niepokalanowa.
1
@Sulimo Zawsze możesz założyć jak tak Ci zależy XD
2
@FCB_dimiC I jeszcze by wykrzyczał "żadna kropelka nie może się zmarnować!" :)
1
@maroon Mam całą serię książek tego autora ale o niej zapomniałem jakoś i muszę w końcu ją przeczytać :)
1
@Arden Też tak myślę, ale wrzuciłem to tylko żeby się pośmiać.
7
Gdy @Luciano99 poleci wam fachowca od gazu ;)
0
@maroon Wszystko rozumiem, ale nie wmówisz mi że trzymanie zwierząt w tak skandalicznie ciasnych klatkach jest ok.
0
@Gaz Pamiętam, pamiętam :) Życie bywa bardzo przewrotne. Kryzysy zdarzają się każdemu. Ważne jak się z nich wychodzi.
3
Muszę przyznać, że Inzaghi jest dobrym trenerem. Wyciska z Interu bardzo przyzwoite wyniki, a teraz prawdopodobnie dorzuci mistrzostwo Włoch.
0
@FcPortoFan1999 Jak najbardziej przeciwnicy są w zasięgu szczecińskiej Pogoni, ale nie mam dużych oczekiwań bo w historii tej drużyny było wiele niepowodzeń
4
@FcPortoFan1999 Taaak jest kurła! Duma Pomorza nie zawiodła ;)
5
@Dari0G Żeby było bardziej wybuchowo? ;)
2
@Mario96w Dokładnie. A takie "Galaktykos" miało być że ho ho XD
0
@Danny Gaucho Ale oni w FA Cup grają :)
1
@mekston i już strzelił gola :)
1
@Aragorn33 Czego się spodziewać od zwolenników Brauna i jego KKP? Zgadzam się, że UE za bardzo chce wszystko mieć pod kontrolą i wymaga wielu zmian. Jednak nagłe wyjście z UE promowane przez te niezbyt lotne umysły to nie jest dobry pomysł.
2
@Kengo Na razie Twój algorytm daje radę. Brawo! :)
9
https://defence24.pl/sily-zbrojne/wloska-tarcza-przeciwlotnicza-w-gdyni-foto
W niedzielę do Gdyni przypłynęła włoska fregata Luigi Rizzo. Jeśli ktoś jest z Gdyni to może sprawdzić czy jeszcze stoi przy nabrzeżu :) Jest to bardzo nowoczesna wielozadaniowa jednostka, o której nasi marynarze mogą sobie tylko pomarzyć. Posiada ogromny zestaw radarów i czujników, armatę dziobową Leonardo Vulcano kalibru 127 mm, rufową armatę 76 mm i dwie armaty 25 mm na śródokręciu. Oprócz tego wyposażona jest w rakiety plot Aster 15 i 30, rakiet przeciwokrętowe i torpedy. Z kolei na rufie znajduje się lądowisko dla dwóch śmigłowców.
Pierwsza polska fregata z programu Miecznik ma wejść do służby dopiero za 5 lat.
0
@Kengo A co przemawia za zwycięstwem Brasilii?
0
https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/35-prostych-pytan-z-wiedzy-ogolnej-2535-punktow-to-obowiazek/f90lf56
Mam 30/35, a Wy? Niby proste, ale można się wyłożyć :)
8
@Borneo Nie możesz napisać tego jeszcze raz, ale tym razem wolniej i normalnie? Raz duża litera, raz mała. Wyrazy posklejane lub bez polskich znaków. Nikt nie oczekuje tutaj perfekcyjnej składni, ale warto choć trochę się postarać żeby wypowiedź była czytelna :)
1
@Kengo Puściłem ten typ i weszło. Dzięki ;)
0
@Pedri16Future Tyle razy już Real miał na długo zdominować ligę i jakoś nigdy to mu się nie udawało
1
@AmigoBlancos Idealny żeby stracić punkty z Sevillą :)