@mordini123 Kurde szkoda, że nigdy w nią nie grałem. Ale może jest nadzieja. Ostatnio przeszedłem Driver: San Francisco, którego Ubisoft też tak uśmiercił.
https://www.premierleague.com/news/3962262 Od przyszłego sezonu na boiskach PL będzie system półautomatycznego spalonego (Semi-Automated Offside Technology). Coś podobnego jak na MŚ w Katarze.
@Criss18Barca Dla Pogoni to pierwszy finał PP od 14 lat i okazja na zdobycie pierwszego trofeum w swojej historii. Dla Wisły Kraków to promyk nadziei na powrót do świetności. Dlatego nic dziwnego że kibice tych drużyn chcą zdobyć bilet na to spotkanie.
@bartas97 O cholera to chyba puszczę muzykę w tle ;) @ferdas_rawa nie da się jednego meczu wykupić. Musisz na miesiąc w Polsat Box Go lub pakiet w C+ Online
Wiadomo kto skomentuje spotkanie Barçy na Polsacie? Oby tylko nie żaden Hajto lub inny Feddek... Już nawet ten Bożydar może być bo chociaż Lewym będzie się podniecać :)
1
@Kgorecki2500 Kaki też niczego sobie :)
1
Fajne to etui. Ciekawe jak długo utrzyma telefon.
0
@mordini123 Kurde szkoda, że nigdy w nią nie grałem. Ale może jest nadzieja. Ostatnio przeszedłem Driver: San Francisco, którego Ubisoft też tak uśmiercił.
9
Bonifacy! I mamy 1:0 dla Aptekarzy proszę Państwa!
6
@Emhyr Mbappe ma różne odpały, ale daleko mu do boiskowego bandyty lub pewnego rozwydrzonego Brazylijczyka :)
1
@AFA Owczarek kaukaski, Karelski pies na niedźwiedzie
1
@Safrani Miło was było poznać Ramblowcy! Brakuje nam jeszcze inwazji Chin na Tajwan. Masakra oby to nie był początek III wojny...
2
@Safrani Albo jeden madryciok, a drugi paryżanin :)
2
@Popitek12 1. Lautaro Martinez
2. Garnacho
1
@Danny Gaucho
0
@MesQueUnClub96 Może Badosa jest zazdrosna i nie chce żeby grał z Marysią ;)
0
@Colon Chyba burżujska kolacja, ale smacznego ;)
0
@tristan87 A czemu to dopiero od sezony 25/26?
1
@tristan87 Polska liga jest g... warta? Kto by się spodziewał ;)
0
https://www.facebook.com/reel/2648384838660771
Wnętrze zbiornika LNG na gazowcu. Potężna konstrukcja.
2
@takisobiektos Dzięki za info! Nie oglądam Calcio to nie wiedziałem
1
@Kidd Oby było to co tygryski lubią najbardziej, czyli grad bramek!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@blakkudium Wyjdzie Tebas i stwierdzi, że to tylko marnowanie pieniędzy, a poza tym La Liga dalej jest konkurencyjna XD
6
https://www.premierleague.com/news/3962262
Od przyszłego sezonu na boiskach PL będzie system półautomatycznego spalonego (Semi-Automated Offside Technology). Coś podobnego jak na MŚ w Katarze.
0
@Rust_Cohle Oby tylko nie zaczął łapać tylu kontuzji co Markuś :)
0
@Criss18Barca Dla Pogoni to pierwszy finał PP od 14 lat i okazja na zdobycie pierwszego trofeum w swojej historii. Dla Wisły Kraków to promyk nadziei na powrót do świetności. Dlatego nic dziwnego że kibice tych drużyn chcą zdobyć bilet na to spotkanie.
0
@Tuc Weź ją na dobry obiad/kolację ;)
1
@bartas97 O cholera to chyba puszczę muzykę w tle ;)
@ferdas_rawa nie da się jednego meczu wykupić. Musisz na miesiąc w Polsat Box Go lub pakiet w C+ Online
1
Wiadomo kto skomentuje spotkanie Barçy na Polsacie? Oby tylko nie żaden Hajto lub inny Feddek... Już nawet ten Bożydar może być bo chociaż Lewym będzie się podniecać :)
0
@tristan87 Będzie śmiesznie jak kibice Wisły znowu coś odwalą ;)
3
Fajna nutka i klimatyczny teledysk. Też komuś się podoba? :)
0
@bartekvisca Tak i usłyszeć Yamal Okaaazja! :)
0
Ogląda ktoś Arsenal? Juras daje radę?
1
@Rust_Cohle Niektórzy szybko zapominają, że mecz trwa 90 minut ;)