https://cdn.defence24.pl/2024/04/15/1920xpx/Sx9s8rP55QWJKyhTI1HhCSfmBvNF4qbMdH0EwDvN.fqel.webp Partia Erdogana AKP (Partia Sprawiedliwości i Rozwoju, pomarańczowy) przegrała wybory samorządowe z opozycyjną CHP (Republikańska Partia Ludowa, czerwony) - 35,49% vs 37,77%. W ostatnich latach sytuacja gospodarcza Turcji uległa znaczącemu pogorszeniu, więc nic dziwnego, że ludzie się buntują. Jednak na jakiekolwiek zmiany trzeba jeszcze trochę poczekać bo Erdogan ma przed sobą jeszcze 4 lata rządów.
Temperatura poszczególnych części bolidu F1 podczas wyścigu. Robi wrażenie. Ciekawe ile kalorii spala taki kierowca. Nie dość że musi być cały czas skupiony to jeszcze zmaga się z wysoką temperaturą.
@FcPortoFan1999 Dla mnie nie :) BVB to jeden z moich ulubionych klubów, więc fajnie jakby im się powiodło. Do Lucho nic nie mam, ale do buca Nassera już tak. Z kolei Bayern mnie irytuje, ale nie tak jak Real.
Niclas Füllkrug: "Półfinał Ligi Mistrzów - to jest szaleństwo! Jeśli spojrzysz na moją drogę, to jest naprawdę, naprawdę niesamowite. Super było doświadczyć dziś tej gry przez 90 minut na boisku". W wieku bodajże 30 lat przeszedł z Werderu Brema do BVB, a wczoraj awansował z nią do 1/2 LM. Marzenia się spełniają ;) @escarabajo@fart
@Kgorecki2500 Choć takie dojrzałem czereśnie lub truskawki z działeczki też pycha. Pitaja też mi bardzo smakuje. Z owoców tropikalnych to podobno durian, mangostan i gujawa są bardzo dobre ale nie jadłem. https://www.tasteatlas.com/fruits Tutaj naszą truskawkę wysoko ocenili
2
@Pawci023x Derby Londynu: Tottenham vs Arsenal. No i Gran Derbi: Betis vs Sevilla
0
@Afterlife A potem kończy się na takiej tragedii jak wpadnięciu do wulkanu pewnej chińskiej turystki która robiła sobie fotkę
0
@barteq A Pioli gdzie się podzieje?
0
@FcPortoFan1999 Chokeros jak zwykle nie zawiódł ;)
2
@MesQueUnClub96 Fajne stare Camaro. Doncić ma jeszcze taką zabawkę: https://www.tiktok.com/@apocalypsemanufacturing/video/7190447546165316910
0
@Ghostface Na zawsze :)
2
Koleś codziennie pali gumę i się dziwi że ma łyse opony :)
0
@BorzyKrzys A Julia Roberts kibicuje Manchesterowi United
1
@Kengo Ja dzisiaj na live puściłem Madzię przy kursie 2,52, Wang 1,42 i Drapera 1,20 i mam 70 zł :)
5
@Safrani Wiesz zaczną od 10 tys. a potem będą coraz bardziej obniżać. Już w tym artykule jest mowa o kwocie 3000 €.
5
https://www.money.pl/gospodarka/limit-w-platnosciach-gotowka-polski-rzad-jest-za-pe-zdecyduje-7020291439831968a.html
UE chce ograniczenia płatności gotówką do 10 tys. € tłumacząc to oczywiście przeciwdziałaniem terroryzmowi i praniu pieniędzy. Jaka jest opinia Rambli?
@Kgorecki2500 @michal26 @fart
0
https://cdn.defence24.pl/2024/04/15/1920xpx/Sx9s8rP55QWJKyhTI1HhCSfmBvNF4qbMdH0EwDvN.fqel.webp
Partia Erdogana AKP (Partia Sprawiedliwości i Rozwoju, pomarańczowy) przegrała wybory samorządowe z opozycyjną CHP (Republikańska Partia Ludowa, czerwony) - 35,49% vs 37,77%. W ostatnich latach sytuacja gospodarcza Turcji uległa znaczącemu pogorszeniu, więc nic dziwnego, że ludzie się buntują. Jednak na jakiekolwiek zmiany trzeba jeszcze trochę poczekać bo Erdogan ma przed sobą jeszcze 4 lata rządów.
1
@Dari0G Po prostu nie przekonuje mnie na ekranie.
1
@Dari0G W Sicario też mi zaimponowała
0
@tomek8756 Ale Ryana Goslinga im współczuję :)
1
@FcPortoFan1999 Polska liga taka piękna ;)
0
@FcPortoFan1999 Chyba pół ZOO uciekło ;)
5
Temperatura poszczególnych części bolidu F1 podczas wyścigu. Robi wrażenie. Ciekawe ile kalorii spala taki kierowca. Nie dość że musi być cały czas skupiony to jeszcze zmaga się z wysoką temperaturą.
2
@Criss18Barca Nawet nie wiedziałem, że Orlen jest sponsorem tej skoczni
1
https://zapodaj.net/plik-ouCJ5A1LlD
To się nazywa wykorzystanie całego potencjału! XD
1
@FcPortoFan1999 Dla mnie nie :) BVB to jeden z moich ulubionych klubów, więc fajnie jakby im się powiodło.
Do Lucho nic nie mam, ale do buca Nassera już tak.
Z kolei Bayern mnie irytuje, ale nie tak jak Real.
2
Dobra to Heja BVB, a jak nie to od biedy niech będzie Bayern z pucharem LM i będę zadowolony :)
0
Lanie Realu rozpoczęte!
0
@RosjaninBut Może po przerwie się rozkręcą
3
@mekston Jak widać czasami komuś coś przeskoczy.
5
Niclas Füllkrug: "Półfinał Ligi Mistrzów - to jest szaleństwo! Jeśli spojrzysz na moją drogę, to jest naprawdę, naprawdę niesamowite. Super było doświadczyć dziś tej gry przez 90 minut na boisku".
W wieku bodajże 30 lat przeszedł z Werderu Brema do BVB, a wczoraj awansował z nią do 1/2 LM. Marzenia się spełniają ;) @escarabajo @fart
1
https://www.facebook.com/reel/1581142226006322
Vinicius nawet na motoryzacji się nie zna ;) Okropne to BMW i7.
0
@Rl9k1nG Wleciało już leczo, więc nie ;)
0
@FcPortoFan1999 W reprezentacji tak całkowicie top to będzie jak wygra Euro.
1
@Kgorecki2500 Choć takie dojrzałem czereśnie lub truskawki z działeczki też pycha. Pitaja też mi bardzo smakuje. Z owoców tropikalnych to podobno durian, mangostan i gujawa są bardzo dobre ale nie jadłem.
https://www.tasteatlas.com/fruits
Tutaj naszą truskawkę wysoko ocenili