Dzisiaj w TVP mamy dzień "świetnych" komentatorów. O 15 pojedynek Chorwacji z Albanią skomentuje para Zawacki/Węgrzyn, Niemcy-Węgry para Kwiatkowski/Wasiluk, a na koniec o 21 spotkanie Szkocji z Helwetami Iwański/Gilewicz. Już nie mogę się doczekać, a wy?
Szkoda, że przed meczami Euro nie ma czegoś w stylu polsatowskiej "Kuchni Mistrzów". Dzisiaj podaliby np. przepis na knedliki z ośmiornicą lub na domowy kebab. A do popicia poleciliby jakieś czeskie piwko lub dobre gruzińskie wino :)
@Kapitan hawk Z tego co wiem obaj Panowie darzą się ogromnym szacunkiem. Duplantis dominuje już od pewnego czasu i wszyscy wiedzą że jest głównym faworytem do złota
@marcin62 Nie mogę się doczekać! Chyba jeszcze nie było Anno w starożytności, więc uważam że to świetny pomysł. Grało się kiedyś w Imperium Romanum, czy w Cezara i brakuje mi dobrych gier o Rzymie.
Przed meczem z Holandią Probierz zacina się w wychodku i macie za niego przeprowadzić odprawę. Co powiecie naszym reprezentantom żeby ich nakręcić do walki? :)
Post z cyklu "Fotografie z dawnych czasów" :) https://ibb.co/NLWgPsH Japońska księżna Kikuko wychodząca z obuwniczego na Nowym Świecie w Warszawie (1930). W dwudziestoleciu międzywojennym nasza stolica słynęła z eleganckiego wykonanego ręcznie obuwia. Lucjan Leszczyński specjalizował się w damskich pantoflach. Jak widać cieszył się ogromną popularnością skoro nawet tak egzotyczna klientela była zainteresowana jego wyrobami. Obecnie dzieła dawnego warszawskiego przemysłu obuwniczego można podziwiać m.in. w Muzeum Warszawy, w którym jeszcze nie byłem :) https://api.muzeumwarszawy.pl/pl/obiekty/1579/
Wiem, że #Nikogo ale King Wilki Morskie miażdżą Trefla 54:33, więc są na dobrej drodze do wyjścia na prowadzenie (2:1) w serii gier o mistrzostwo Polski.
1
@macio_944 Zgadza się, zagrał w finale LM za kadencji Pepa, ale to był 2009 rok.
2
Kierowcy MotoGP to nieźli wariaci
1
@FcPortoFan1999 Polska - Afryka, Afryka - Polska :)
9
Dzisiejszy mecz Polaków uświetni nam Dariusz "Okazja' Szpakowski. Ale będą emocje ;)
4
Dzisiaj w TVP mamy dzień "świetnych" komentatorów. O 15 pojedynek Chorwacji z Albanią skomentuje para Zawacki/Węgrzyn, Niemcy-Węgry para Kwiatkowski/Wasiluk, a na koniec o 21 spotkanie Szkocji z Helwetami Iwański/Gilewicz. Już nie mogę się doczekać, a wy?
3
Szkoda, że przed meczami Euro nie ma czegoś w stylu polsatowskiej "Kuchni Mistrzów". Dzisiaj podaliby np. przepis na knedliki z ośmiornicą lub na domowy kebab. A do popicia poleciliby jakieś czeskie piwko lub dobre gruzińskie wino :)
2
@Popitek12 Rumunia - Ukraina był ciekawy, więc ten również może zaskoczyć
1
@fart @FcPortoFan1999 No taki jest sport. Dobrze że chociaż rok temu wygrali :)
3
Kompromitacja Wilków Morskich. Prowadzili 3:1 w serii żeby przegrać 3:4. Trefl wygrał przed chwilą 77:71 i został nowym mistrzem Polski
1
@Sulimo Łatwizna
https://zapodaj.net/plik-EngWkoISsM
Z innymi kontynentami byłoby trudniej :)
5
@Rust_Cohle Chyba, że jest wyschnięte ;) W Afryce krowie placki to opał podstawowy.
0
@JordiAlbion Kilka niedociągnięć? A gdzie tu są dociągnięcia to jest jakaś prowokacja
0
To wygląda jak jakaś improwizacja a nie przemyślany układ. Jakby ktoś powiedział tancerzom: "no zróbcie coś" :)
2
@Kgorecki2500 Oby Polska zepsuła Ci kupon!
2
@Rust_Cohle Powinien zrobić sobie jeszcze bicz ze sznurków tak jak 2 tys. lat temu :)
1
@Radioactive9705 A tu zdjęcie Maryli z Pele z tej samej imprezy:
https://zapodaj.net/plik-6hI1dGUBSR
2
@Antimadridista_WR Ciekawe kto go zastąpi. Są plotki, że jego asystent i były piłkarz Borussi Nuri Sahin zostanie trenerem.
2
@Kapitan hawk Z tego co wiem obaj Panowie darzą się ogromnym szacunkiem. Duplantis dominuje już od pewnego czasu i wszyscy wiedzą że jest głównym faworytem do złota
0
@4drian0 A tu macie wszystkie piwerka wypisane:
Efes Draft - Turcja
Alfa Edel Pils - Holandia
Lasko Zlatorog - Słowenia
Moritz - Hiszpania
Dębowe Mocne - Polska
Iron Brew - Szkocja
Stiegl - Austria
Karlovačko - Chorwacja
Zlatý Bažant - Słowacja
Krušovice - Czechy
Borsodi - Węgry
Ursus - Rumunia
Carlsberg - Dania
Lwowskie Jasne - Ukraina
Jelen - Serbia
1936 - Szwajcaria
Korca - Albania
Peroni - Włochy
Hawkstone Lager - Anglia
Super Bock - Portugalia
Meteor - Francja
Delirium - Belgia
Tegernseer Spezial Hell - Niemcy
Zedazeni - Gruzja
;)
3
https://m.demotywatory.pl/5253187/Kiedy-jestes-zalozycielem-Nvidii-mozesz-czuc-sie-jak-celebryta
Szef Nvidii może poczuć się jak gwiazda Rocka. Jest już nawet odpowiednio ubrany XD
0
@marcin62 Nie mogę się doczekać! Chyba jeszcze nie było Anno w starożytności, więc uważam że to świetny pomysł. Grało się kiedyś w Imperium Romanum, czy w Cezara i brakuje mi dobrych gier o Rzymie.
5
@tristan87 Myślisz, że ziemniaczany dyktator przejmuje się takimi rzeczami?
2
Przed meczem z Holandią Probierz zacina się w wychodku i macie za niego przeprowadzić odprawę. Co powiecie naszym reprezentantom żeby ich nakręcić do walki? :)
4
Iga zaparzyła herbatę z jaśminem :)
1
https://www.thedrive.com/news/iconic-willow-springs-international-raceway-is-for-sale
Legendarny tor Willow Springs został wystawiony na sprzedaż. To co wyścigowi wariaci z Rambli, robimy zrzutkę i kupujemy? ;)
6
Post z cyklu "Fotografie z dawnych czasów" :)
https://ibb.co/NLWgPsH
Japońska księżna Kikuko wychodząca z obuwniczego na Nowym Świecie w Warszawie (1930).
W dwudziestoleciu międzywojennym nasza stolica słynęła z eleganckiego wykonanego ręcznie obuwia. Lucjan Leszczyński specjalizował się w damskich pantoflach. Jak widać cieszył się ogromną popularnością skoro nawet tak egzotyczna klientela była zainteresowana jego wyrobami. Obecnie dzieła dawnego warszawskiego przemysłu obuwniczego można podziwiać m.in. w Muzeum Warszawy, w którym jeszcze nie byłem :)
https://api.muzeumwarszawy.pl/pl/obiekty/1579/
1
https://store.steampowered.com/news/app/1249970/view/4178857302235589773
Od dzisiaj do 17 czerwca na Steam można pograć w Test Drive Unlimited Solar Crown. Oczywiście jest to wersja demo, ale można przejechać 27 wyścigów i pobawić się kilkunastoma autami.
15
@Luciano99 Da się to tanio wyklepać? Porsche 911 to auto moich marzeń, ale ten egzemplarz jest lekko bity...
0
@Aragorn33 Koszykówka :)
5
Wiem, że #Nikogo ale King Wilki Morskie miażdżą Trefla 54:33, więc są na dobrej drodze do wyjścia na prowadzenie (2:1) w serii gier o mistrzostwo Polski.