1

@Gronek Kylian przeszedł do nich jako wolny zawodnik. Za to dadzą mu ponad 100 mln € premii za podpis rozłożoną na 5 lat.

1

@Deviler Wybieram Audi

2

@Radioactive9705 Obecnie jestem #teamAMD (mam Ryzena w lapku), ale Intel to jedna z najważniejszych firm w historii komputerów.
Swoją drogą ciekawe czy architektura ARM (Apple M i Snapdragon X) zawojuje rynek komputerów osobistych. Jedno jest pewne konkurencja to dla nas dobra rzecz.

8


To się zwierzaki wodą podzieliły. Tylko ten skunks trochę wredny :)

1

@Kgorecki2500 Aktualizowałeś sterowniki od grafy?

1

@Kgorecki2500 Nie odpala się czy co? Jaki masz procek?

0

@Albatros Modrić to emeryt, a dwaj Francuzi nie są jeszcze pomocnikami z topu.

0

@Culer9002 No ale Messi zdobył te trofea z Barceloną, a Mbappe jeszcze nic nie wygrał z Realem (oby tak zostało). Jest pewna różnica :)

1

@Comentateiro Z czego zdecydowaną większość stanowią kobiety.
#PiekłoMężczyzn

0

@Arcybiskup Przecież w przypadku zagrożenia życia ciężarnej lub ciąży z czynu zabronionego aborcja jest w Polsce dopuszczalna, więc o czym ty mówisz?

1

@barcelonaLM Forza Paolini!

2

@xvcWinterSoldier Nie wchodź w to. Lepiej zadzwoń do instytucji od której to niby dostałeś i zapytaj. Teraz tych oszustw jest od cholery i ciut ciut.

4

@BulaKG Przede wszystkim jest świeże, bo te w sklepie mogą trochę stać. Poza tym pasza wpływa na smak i kolor jaj. Jajko od kury klatkowej karmionej przemysłową paszą smakuje inaczej od takiej karmionej resztkami warzyw i twarożkiem :)

3

@ricardo0705 Jak trenował Belgów to też śpiewał ich hymn. Może tak się wczuwa w robotę? :)

1

@FcPortoFan1999 Popija Porto na emeryturze ;)

2

@Worny Ale nie byłoby takiej dramaturgii jak ten gol Merino w 119 minucie

1

@Majkel34 Nie czujesz jego mentalu? :)

2

Jak myślicie co padnie dzisiaj z ust Kazimierza "hehehe" Węgrzyna?

1

@regatta52 Wirtz nic specjalnego nie pokazał na tym Euro

1

@tristan87 Ale że Iwańskiemu nie dali meczu ukochanego Ronaldo? XD

2


Tucker Carlson zapowiedział, że przeprowadzi wywiad z prezydentem Ukrainy. No ciekawe o co zapyta i jak będzie się zachowywał, bo w Moskwie to się nie popisał i tylko biernie słuchał monologu Putina.

1

@FcPortoFan1999 Nasi ich praktycznie w ogóle nie rzucają.

1

@adi7adi8 Zamiast x trzeba "twitter" wstawić, ale zapomniałem o tym i już nie mogłem poprawić

3

https://x.com/itsme_urstruly/status/1807702077407187305
Nowe Lamborghini Urus Performante weszło do służby we włoskiej policji. Niezły ten radiowóz ;)

1

@maroon Lamine Yamal :)

1

@BorzyKrzys Ale czemu na czeskie jak Anglia gra ze Słowacją? Słowacy też mają przyzwoite piwko choćby Zlatý Bažant :)

3

@Comentateiro Ale rydwan egipski, hetycki, perski, rzymski czy jeszcze inny? :)

3

@Emhyr Oprócz już przez was wymienionych to: Opel Astra, Fiat Punto i Multipla, Peugeot 206 i 106.

3

@draxidox Ach ten Lakaka ;)

1

https://www.facebook.com/100053727733103/posts/994881212312794/
Dania z każdego stanu USA. Na co macie ochotę? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?