@Faro Tak, ale mam zupełnie inne urządzenie (Siemens ale do zabudowy). W sumie nie wiem skąd taka reklama bo nic ostatnio z kawą i ekspresami nie szukałem.
@JarekS Chodziło mi tylko o to, że twierdzenie że Ukraina wspiera ISIS jest elementem propagandy. Tak samo nie wiem skąd wziąłeś info, że Izrael współpracował z dżihadystami. Słyszałem tylko, że jakiś saudyjski polityk ich o to oskarżał, a to idealny kozioł ofiarny. Jeśli chodzi o media to nie oglądam żadnej tv informacyjnej. Poza tym zdaję sobie sprawę z "ofensywy" BRICS i dedolaryzacji. W ogóle temu nie zaprzeczam. W Afryce przy wielu katastrofach naturalnych zjawiały się chińskie ekipy ratownicze. Trochę to przypomina dekolonizację po II wś i przechodzenie młodych państw pod opiekę ZSRR. Pod względem gospodarczym największym wrogiem USA są Chiny. Stąd te wszystkie embarga na technologię i napięcie wokół Tajwanu.
@JarekS Brzmi to trochę jak prorosyjska propaganda. Po pierwsze w tych trzech krajach władze sprawują wojskowe junty, które dokonały przewrotu wojskowego. Po drugie Chiny i Rosja nie działają dla dobra państw afrykańskich. Im też chodzi o wyzysk i dostęp do surowców. Nie powiesz mi, że działający tam Wagnerowcy walczą w słusznej sprawie i tylko zwalczają terrorystów.
Mam Fallouta 4 na Steam i myślałem że bez problemu zagram sobie w Fallout London. A tu okazuje się że trzeba mieć wszystkie dodatki i taniej od wykupienia wymaganych DLC wychodzi ponowny zakup F4, ale tym razem w wersji GOTY na GOG. Ceny na Steam są chore czasami.
@BulaKG Nie, no oczywiście gra była słaba w pierwszej połowie. Ale na LO gra młody nieopierzony gościu, na ŚPD gra młodziutki Bernal, a na lewym skrzydle totalna posucha
@Cvzx Po ostatniej aktualizacji C+ coś na telefonie mi się schrzaniło. A w jakiej przeglądarce oglądasz? Bo chyba tylko MS Edge obsługuje większe rozdzielczości
Jeśli interesujecie się wojną w Wietnamie to polecam ten profil ze zdjęciami: https://flic.kr/ps/cUGTa Bardzo klimatyczne fotki. Poza tym można ich używać do czego się chce (posty, prezentacje itd.).
0
@Kazragore "Cały mój kraj zamknięty w gdyby"
2
@NeroTFP1 Nie wiem kto tu jest większym zwyrolem ten mąż, czy te śmieci które wykorzystały bezbronną kobietę...
2
Linkin Park powróciło na muzyczną scenę z nową wokalistką, Emily Armstrong. Nie jestem do tego przekonany, ale zobaczymy jak to wyjdzie.
https://www.rp.pl/muzyka-popularna/art41087301-linkin-park-powraca-z-nowa-wokalistka
10
https://zapodaj.net/plik-zhXE45JdNU
Mamardaszwili z gruzińskimi ultrasami świętuje zwycięstwo nad Czechami :)
0
@Radioactive9705 No i oczywiście @Forza_Juve
1
@Faro Tak, ale mam zupełnie inne urządzenie (Siemens ale do zabudowy). W sumie nie wiem skąd taka reklama bo nic ostatnio z kawą i ekspresami nie szukałem.
2
@Faro Już wiemy co na sobie ma twoja dziewczyna ;)
https://zapodaj.net/plik-XyLyDwwqWT
0
@AlexDark00 Przecież ich kanclerzem jest Olaf Scholz :)
1
@MesQueUnClub_87 Sydney Polak powinien to zaśpiewać.
0
@JarekS Chodziło mi tylko o to, że twierdzenie że Ukraina wspiera ISIS jest elementem propagandy. Tak samo nie wiem skąd wziąłeś info, że Izrael współpracował z dżihadystami. Słyszałem tylko, że jakiś saudyjski polityk ich o to oskarżał, a to idealny kozioł ofiarny.
Jeśli chodzi o media to nie oglądam żadnej tv informacyjnej. Poza tym zdaję sobie sprawę z "ofensywy" BRICS i dedolaryzacji. W ogóle temu nie zaprzeczam.
W Afryce przy wielu katastrofach naturalnych zjawiały się chińskie ekipy ratownicze. Trochę to przypomina dekolonizację po II wś i przechodzenie młodych państw pod opiekę ZSRR.
Pod względem gospodarczym największym wrogiem USA są Chiny. Stąd te wszystkie embarga na technologię i napięcie wokół Tajwanu.
1
@JarekS Brzmi to trochę jak prorosyjska propaganda. Po pierwsze w tych trzech krajach władze sprawują wojskowe junty, które dokonały przewrotu wojskowego. Po drugie Chiny i Rosja nie działają dla dobra państw afrykańskich. Im też chodzi o wyzysk i dostęp do surowców. Nie powiesz mi, że działający tam Wagnerowcy walczą w słusznej sprawie i tylko zwalczają terrorystów.
1
Mam Fallouta 4 na Steam i myślałem że bez problemu zagram sobie w Fallout London. A tu okazuje się że trzeba mieć wszystkie dodatki i taniej od wykupienia wymaganych DLC wychodzi ponowny zakup F4, ale tym razem w wersji GOTY na GOG. Ceny na Steam są chore czasami.
1
@JarekS Ukraina wspiera ISIS? Skąd Ty to wziąłeś?
2
@blakkudium Przepięknie! Jeszcze jeden! :) Ładna wysoka centra Salaha.
3
@Lucho_Juchacho Phi Pjongjang i Moskwa to badziewie. Ja tam wolę Teheran, którego początki sięgają starożytności. Jedzenie też znacznie lepsze XD
1
@tomek8756 Pewnie jest załamany słabym poziomem przeciwników :)
3
@Kgorecki2500 Kurna przecież to wykończy cały skład Barcelony...
0
@Szklaner Racja. Dlatego nie mam pojęcia po co on to robi. Żeby jego geny przetrwały jak najdłużej, czy co? :)
4
https://www.rp.pl/biznes/art41041471-rosyjski-elon-musk-i-biologiczny-ojciec-100-dzieci-kim-jest-pawel-durow-tworca-telegrama
Ten gościu od Telegrama to niezły wariat. W ramach "obywatelskiego obowiązku" sprzedaje swoje nasienie w kilkunastu krajach i jest biologicznym ojcem już 100 dzieci...
1
@escarabajo Gift Orban dał czadu. 2 bramki w 13 minut od wejścia z ławki
0
@FcPortoFan1999 Tak, bo Daria to jedna z moich ulubionych polskich wokalistek.
0
@FcPortoFan1999 Parę jego utworów mi się podoba :)
0
@FcPortoFan1999 Od razu ten utwór przychodzi mi do głowy
1
@BulaKG Nie, no oczywiście gra była słaba w pierwszej połowie. Ale na LO gra młody nieopierzony gościu, na ŚPD gra młodziutki Bernal, a na lewym skrzydle totalna posucha
3
Ramblowcy apeluję o spokój! :)
To jest dopiero trzeci mecz Flicka w La Lidze. Więcej dokładności, Olmo na boisko i da się tu wygrać.
0
@Cvzx Po ostatniej aktualizacji C+ coś na telefonie mi się schrzaniło. A w jakiej przeglądarce oglądasz? Bo chyba tylko MS Edge obsługuje większe rozdzielczości
0
Też nie macie 720p w apce C+ Online na telefonie?
0
@KamQiX Dokładnie. W życiu nie kupiłbym gry od takiego Ubisoftu w takiej cenie
1
@DLFCB Teraz mają zdecydowanie ładniejszy herb
5
Jeśli interesujecie się wojną w Wietnamie to polecam ten profil ze zdjęciami:
https://flic.kr/ps/cUGTa
Bardzo klimatyczne fotki. Poza tym można ich używać do czego się chce (posty, prezentacje itd.).