Ostatnio byłem u lekarza i będąc w poczekalni myślałem, że używa jakiejś głośnej mechanicznej klawiatury. Okazało się że miał zwykłą membranową, ale nawalał w nią tak jakby chciał wbić klawisze w biurko XD Z drugiej strony jakoś trzeba sobie urozmaicić żmudne wypełnianie dokumentacji medycznej.
@Eto'o9 R10@FcPortoFan1999 Zgadzam się że to trudny temat. Przepraszam za "śmieszkowanie". Nie miałem pojęcia że masz przodków z Palestyny. Prawdą jest jednak że nigdy nie istniało takie suwerenne państwo jak Palestyna, a Żydzi musieli się gdzieś ulokować po dramacie drugiej wojny. Niemniej działania Izraela są karygodne. Netanyahu powinien odpowiedzieć za swoje zbrodnicze działania. Najlepiej jakby powstało jedno państwo z równymi prawami dla Izraelczyków i Palestyńczyków lub powinno się wydzielić wolną Palestynę żeby zatrzymać agresję
@Deviler Jak dla mnie możesz jeździć nawet taką czerwoną Giuliettą i dalej być zupełnie normalnym facetem :) Takie małe autka z mocniejszym silnikiem to dobra zabawa
@maroon Obejrzałem ten film i chodziło o rozwiązywanie "wszelkich" problemów :) Swoją drogą to całkiem niezły film na odmóżdżenie. Dla mnie takie 6,5/10.
0
Peña w Neuera się bawi ;)
1
@pt9 Jadłeś coś ciekawego? :) Jak się poruszasz po mieście? Taxi + metro?
1
@FcPortoFan1999 Ameyaw tak, ale Oyedele nadaje się tylko do wchodzenia z ławki
1
@lucas/catalan Do dzisiaj gram. Mam WMD i Armageddon na Steam
1
@Stinger_ Nie wiedziałem że on jeszcze gra :)
6
Ostatnio byłem u lekarza i będąc w poczekalni myślałem, że używa jakiejś głośnej mechanicznej klawiatury. Okazało się że miał zwykłą membranową, ale nawalał w nią tak jakby chciał wbić klawisze w biurko XD Z drugiej strony jakoś trzeba sobie urozmaicić żmudne wypełnianie dokumentacji medycznej.
0
@Szklaner Owszem miały, ale warto pamiętać że nie była to całkowicie nasza myśl techniczna bo wspomógł nas FIAT :)
0
@LeoMessiiBarcaPepa Jak w książce pt." Nowy Wspaniały Świat" Huxleya :)
2
@T^L Tylko chodzi o to, że nie istnieje taki inspektorat
1
@Eto'o9 R10 @FcPortoFan1999
Zgadzam się że to trudny temat. Przepraszam za "śmieszkowanie". Nie miałem pojęcia że masz przodków z Palestyny. Prawdą jest jednak że nigdy nie istniało takie suwerenne państwo jak Palestyna, a Żydzi musieli się gdzieś ulokować po dramacie drugiej wojny. Niemniej działania Izraela są karygodne. Netanyahu powinien odpowiedzieć za swoje zbrodnicze działania. Najlepiej jakby powstało jedno państwo z równymi prawami dla Izraelczyków i Palestyńczyków lub powinno się wydzielić wolną Palestynę żeby zatrzymać agresję
0
@FcPortoFan1999 To muzułmanin więc nic dziwnego :)
0
@Deviler Jak dla mnie możesz jeździć nawet taką czerwoną Giuliettą i dalej być zupełnie normalnym facetem :) Takie małe autka z mocniejszym silnikiem to dobra zabawa
1
@Kapitan hawk No kontuzji to się nie spodziewałem :)
2
Ciekawe czym nas Ferran dzisiaj zaskoczy :)
2
@bartas97 Czyli macie taki swój madrycki Fight Club?
0
@Jakchcesz a nie telegram?
7
Nie ma to jak nowoczesny zakład pogrzebowy. Ciekawe ile taka usługa kosztuje :)
1
@Lionel_Messi10 To pewnie dojdzie kiedy indziej, bo nie podali mi żadnego numeru ani informacji że jest w doręczeniu
2
Czekam na przesyłkę i na stronie GLS nagle nie mogę sprawdzić gdzie jest paczka, bo w śledzeniu wyskakuje "brak rezultatów". Mieliście tak kiedyś?
1
@Culer9002 Kaka bo to kasztan przy tej trójce :)
7
Krzywa wieża w San Francisco :)
Nie mam pojęcia jak ten projekt przeszedł. Szkoda lokatorów/właścicieli apartamentów bo jak runie to wszystko stracą. Budynek osiadł już o ok. 40 cm.
https://www.bryla.pl/bryla/7,85298,20531419,wiezowiec-z-problemami-millennium-tower-sie-przechyla.html
1
@maroon Obejrzałem ten film i chodziło o rozwiązywanie "wszelkich" problemów :) Swoją drogą to całkiem niezły film na odmóżdżenie. Dla mnie takie 6,5/10.
1
@maroon W j. angielskim jest określenie "fixer" na osobę która m.in. rozwiązuje problemy innych ludzi i ciężko to inaczej przetłumaczyć.
0
@Nazio_87 Tak jak zwykle tylko jedno cappuccino bez cukru wypiłem.
5
@4drian0 Fuj i to jeszcze vegangurt...
0
@Kgorecki2500 Pampeluna jest blisko Guerniki, więc...
0
@Wittgenstein Jego dziewczyna nie byłaby zadowolona ze wdzięków głównej bohaterki :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Miałeś jakieś awantury z patusami w pociągu?
1
@fart Niech jeszcze coś mądrego o Iranie powie i będzie komplet...
0
@4drian0 A tu EA ich przejmuje i klops :)