0

Peña w Neuera się bawi ;)

1

@pt9 Jadłeś coś ciekawego? :) Jak się poruszasz po mieście? Taxi + metro?

1

@FcPortoFan1999 Ameyaw tak, ale Oyedele nadaje się tylko do wchodzenia z ławki

1

@lucas/catalan Do dzisiaj gram. Mam WMD i Armageddon na Steam

1

@Stinger_ Nie wiedziałem że on jeszcze gra :)

6

Ostatnio byłem u lekarza i będąc w poczekalni myślałem, że używa jakiejś głośnej mechanicznej klawiatury. Okazało się że miał zwykłą membranową, ale nawalał w nią tak jakby chciał wbić klawisze w biurko XD Z drugiej strony jakoś trzeba sobie urozmaicić żmudne wypełnianie dokumentacji medycznej.

0

@Szklaner Owszem miały, ale warto pamiętać że nie była to całkowicie nasza myśl techniczna bo wspomógł nas FIAT :)

0

@LeoMessiiBarcaPepa Jak w książce pt." Nowy Wspaniały Świat" Huxleya :)

2

@T^L Tylko chodzi o to, że nie istnieje taki inspektorat

1

@Eto'o9 R10 @FcPortoFan1999
Zgadzam się że to trudny temat. Przepraszam za "śmieszkowanie". Nie miałem pojęcia że masz przodków z Palestyny. Prawdą jest jednak że nigdy nie istniało takie suwerenne państwo jak Palestyna, a Żydzi musieli się gdzieś ulokować po dramacie drugiej wojny. Niemniej działania Izraela są karygodne. Netanyahu powinien odpowiedzieć za swoje zbrodnicze działania. Najlepiej jakby powstało jedno państwo z równymi prawami dla Izraelczyków i Palestyńczyków lub powinno się wydzielić wolną Palestynę żeby zatrzymać agresję

0

@FcPortoFan1999 To muzułmanin więc nic dziwnego :)

0

@Deviler Jak dla mnie możesz jeździć nawet taką czerwoną Giuliettą i dalej być zupełnie normalnym facetem :) Takie małe autka z mocniejszym silnikiem to dobra zabawa

1

@Kapitan hawk No kontuzji to się nie spodziewałem :)

2

Ciekawe czym nas Ferran dzisiaj zaskoczy :)

2

@bartas97 Czyli macie taki swój madrycki Fight Club?

0

@Jakchcesz a nie telegram?

7


Nie ma to jak nowoczesny zakład pogrzebowy. Ciekawe ile taka usługa kosztuje :)

1

@Lionel_Messi10 To pewnie dojdzie kiedy indziej, bo nie podali mi żadnego numeru ani informacji że jest w doręczeniu

2

Czekam na przesyłkę i na stronie GLS nagle nie mogę sprawdzić gdzie jest paczka, bo w śledzeniu wyskakuje "brak rezultatów". Mieliście tak kiedyś?

1

@Culer9002 Kaka bo to kasztan przy tej trójce :)

7

Krzywa wieża w San Francisco :)
Nie mam pojęcia jak ten projekt przeszedł. Szkoda lokatorów/właścicieli apartamentów bo jak runie to wszystko stracą. Budynek osiadł już o ok. 40 cm.
https://www.bryla.pl/bryla/7,85298,20531419,wiezowiec-z-problemami-millennium-tower-sie-przechyla.html

1

@maroon Obejrzałem ten film i chodziło o rozwiązywanie "wszelkich" problemów :) Swoją drogą to całkiem niezły film na odmóżdżenie. Dla mnie takie 6,5/10.

1

@maroon W j. angielskim jest określenie "fixer" na osobę która m.in. rozwiązuje problemy innych ludzi i ciężko to inaczej przetłumaczyć.

0

@Nazio_87 Tak jak zwykle tylko jedno cappuccino bez cukru wypiłem.

5

@4drian0 Fuj i to jeszcze vegangurt...

0

@Kgorecki2500 Pampeluna jest blisko Guerniki, więc...

0

@Wittgenstein Jego dziewczyna nie byłaby zadowolona ze wdzięków głównej bohaterki :)

0

@okiemtypera_lucaxx95 Miałeś jakieś awantury z patusami w pociągu?

1

@fart Niech jeszcze coś mądrego o Iranie powie i będzie komplet...

0

@4drian0 A tu EA ich przejmuje i klops :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?