@Pitinho Teoretycznie umieszczenie wszystkich w rankingu powinno sprawić, że będzie więcej bramek bo lepsi będą chcieli wyżej wygrać. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
@bartekvisca Jest bezpłatny tunel. Wcześniej były tylko przeprawy, ale w sezonie trzeba było długo czekać i w końcu zbudowano tunel. Teraz można jechać kiedy się chce. Tylko jest ograniczenie do 50 km/h.
@Gronek Po prostu te grille mi się z bobrami kojarzą albo innymi gryzoniami. Szczególnie te z nowszych modeli :) Ogólnie BMW może być i z chęcią kupiłbym sobie starą M5 lub M3 bo są ładne, ale jakoś bardziej przemawia do mnie Audi.
@FcPortoFan1999 Gomułka był po prostu większym spryciarzem. Brał udział we wprowadzaniu systemu komunistycznego w kraju i częściowo odpowiadał za prześladowania z okresu stalinizmu, a po pacyfikacji Poznania w 1956 r. nagle udawał wielkiego reformatora :)
Szczerze? Uważam, że siatkówka nie powinna być sportem olimpijskim, ani w ogóle zawodowym. Powinno się w nią grać na plaży, na łące. Nieustanne padanie na twarde klepisko jest bardzo szkodliwe dla organizmu. Co widać po stanie zdrowia naszej drużyny.
Linie Delta Airlines od 20 lat wydają karty kolekcjonerskie z wizerunkami samolotów ze swojej floty. Dostają je najczęściej piloci, którzy chętnie dzielą się nimi z wtajemniczonymi pasażerami. Fajna akcja :) https://ibb.co/8NtJ9MF
@Jimmydeska A to nie wiem, bo na tv naziemnej oglądałem i normalnie na jedynce był mecz. Następnym razem szukaj transmisji na https://sport.tvp.pl/ lub pobierz sobie ich aplikację TVP Sport.
A dlaczego było aż tak źle? W 1929 r. w dzielnicy Venice odkryto złoża ropy naftowej. W dwa lata postawili tam aż 450 szybów naftowych. Były to czasy Wielkiego Kryzysu, więc każdy chciał sobie trochę dorobić. W latach 70. większość rozebrano, a gdy w latach 90. złoża na plaży się wyczerpały okolica była już całkowicie wolna od tego ustrojstwa. Do dzisiaj w całym LA i w Kalifornii można natrafić na jakieś pozostałości po wydobyciu ropy. Niektóre szyby pracują dalej, ale zostały zabudowane żeby po prostu nie szpeciły i nie hałasowały mieszkańcom.
0
@SinMistico Też tego nie rozumiem. Powinien wcześniej strzelać
0
@FcPortoFan1999 A co powiedział?
2
https://www.facebook.com/100064429370104/posts/877667944390843/
Style wnętrz na przestrzeni wieków. Oczywiście jest tu sporo uproszczeń, bo w każdym rejonie świata wyglądało to trochę inaczej. Który wam się podoba?
1
@Pitinho Teoretycznie umieszczenie wszystkich w rankingu powinno sprawić, że będzie więcej bramek bo lepsi będą chcieli wyżej wygrać. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
0
@bartekvisca Jest bezpłatny tunel. Wcześniej były tylko przeprawy, ale w sezonie trzeba było długo czekać i w końcu zbudowano tunel. Teraz można jechać kiedy się chce. Tylko jest ograniczenie do 50 km/h.
0
@MesQueUnClub96 Brazylia jest w G20, a Polska nie (Tylko cała UE jest). Brazylia jest bardzo skorumpowana, ale są bogatsi od nas.
0
@Gronek Po prostu te grille mi się z bobrami kojarzą albo innymi gryzoniami. Szczególnie te z nowszych modeli :) Ogólnie BMW może być i z chęcią kupiłbym sobie starą M5 lub M3 bo są ładne, ale jakoś bardziej przemawia do mnie Audi.
1
@Gronek Tylko Audi. Merce są nudne, a BMW to auta dla bobrów :)
0
@zadafcb Która jest?
0
@FcPortoFan1999 Gomułka był po prostu większym spryciarzem. Brał udział we wprowadzaniu systemu komunistycznego w kraju i częściowo odpowiadał za prześladowania z okresu stalinizmu, a po pacyfikacji Poznania w 1956 r. nagle udawał wielkiego reformatora :)
0
@FcPortoFan1999 Wtedy Wiesław rozpoczynał dopiero swoje panowanie, które trwało aż do 1970 roku.
0
@FcPortoFan1999 Teraz na pewno jeździ Cuprą, która należy do VW więc Flickwagen nawet pasuje :)
1
@TR3YWAY Nie mogę się doczekać jak Gavi będzie masakrował tych białych mazgajów :)
2
To się "atencjusz" odpalił przed finałem XD
0
@FcPortoFan1999 Ile mamony na to poszło?
0
@FcPortoFan1999 Ekspert @MesQueUnClub96 Z nim ten jeźdźca tenisowej apokalipsy wszedłby na wyżyny swoich umiejętności ;)
0
@tadzik447 Dlatego najlepiej trzeba schować Ngapetha do kieszeni
2
Linie Delta Airlines od 20 lat wydają karty kolekcjonerskie z wizerunkami samolotów ze swojej floty. Dostają je najczęściej piloci, którzy chętnie dzielą się nimi z wtajemniczonymi pasażerami. Fajna akcja :)
https://ibb.co/8NtJ9MF
4
@Sulimo Dobry wieczór zgłaszam się :) Dodatkowo lubię BVB i Liverpool.
1
https://www.facebook.com/100071290812867/posts/516081994111490/
Zdjęcie z cyklu: "szarość komunistycznej Europy". Bardzo klimatyczna fotografia.
1
Niezły rozpierdziel się zapowiada. Oby ostateczna wersja Delta Force: Hawk Ops była równie dobra.
3
@RosjaninBut O Bogowie, walka!
0
@Jimmydeska A to nie wiem, bo na tv naziemnej oglądałem i normalnie na jedynce był mecz. Następnym razem szukaj transmisji na https://sport.tvp.pl/ lub pobierz sobie ich aplikację TVP Sport.
8
@Jimmydeska Przecież leciał na TVP1
0
@LjakRoberciik Pewnie Magda Stysiak
0
@Rust_Cohle Ciekawe czy Arno Slot poradzi sobie w lepszej lidze. Liczę, że udźwignie presję i wygra coś z Liverpoolem.
1
@wojopancer Ale z wiązu robi się dobre łuki ;)
2
#2 Słynne miejsca kiedyś i dziś
Venice Beach to chyba najbardziej znana plaża w L.A. Obecnie wygląda tak: https://zapodaj.net/plik-xUpVKmwvJl
https://zapodaj.net/plik-74sNdRRYgo
Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Można się nieźle zdziwić :)
https://zapodaj.net/plik-zA8a0y06P6
A dlaczego było aż tak źle? W 1929 r. w dzielnicy Venice odkryto złoża ropy naftowej. W dwa lata postawili tam aż 450 szybów naftowych. Były to czasy Wielkiego Kryzysu, więc każdy chciał sobie trochę dorobić. W latach 70. większość rozebrano, a gdy w latach 90. złoża na plaży się wyczerpały okolica była już całkowicie wolna od tego ustrojstwa. Do dzisiaj w całym LA i w Kalifornii można natrafić na jakieś pozostałości po wydobyciu ropy. Niektóre szyby pracują dalej, ale zostały zabudowane żeby po prostu nie szpeciły i nie hałasowały mieszkańcom.
5
@BorzyKrzys Dlatego wolę Wojciecha Nowickiego. On po prostu robi swoje bez zbędnego paplania. Fajdek zachowuje się jak jakaś primadonna
2
@MesQueUnClub96 Oby ten serbski buc odpadł jak najszybciej. Niech w końcu młodzi przejmą pałeczkę!